NBA - najlepsza liga koszykarska na świecie.

Fields ponoć chce odzyskać niestrzeżone pierwsze rundy od San Antonio, ciekawe czy Spurs na to pójdą, ciężkie decyzje. Atlanta widać, że tankowanie w planach na najbliższe lata skoro nawet Young jest do wzięcia, w sumie nie ma co się dziwić, gra się tam nie klei, a nie ma za bardzo jak się wzmocnić, dużo jest do zrobienia, ale muszą odzyskać swoje picki, inaczej nie ma za bardzo po co tankować.

 
Grubas pewnie naciągnie Ballmer'a na jakieś +40 baniek rocznie. George ma opcję gracza za 49 mln $. Podejmie czy wyciągnie w lato ręce po podobny kontrakt co Kawhi? :lol:

 
Last edited:
Podejmie czy wyciągnie w lato ręce po podobny kontrakt co Kawhi?
kałaj trochę zjechał z kasy przedłużając swoją umowę.
dzięki temu kolega dżordż też się skusi.

harden pewnie po sezonie, bo wtedy pan ballmer zapłaci trochę mniej z tego co musi zapłacić.
lidze, nie hardenowi.
dla hardena coś na pewno zostanie, bo pan ballmer ma się czym dzielić.
 
Tak sobie jeszcze sprawdzałem mecze z tego tygodnia i fajny gw buzzer beater się trafił, przy okazji była to jego 2500 trafiona trójka. Dame ciągle topka clutch grajków w lidze, 5 sekund, nie masz timeoutu, kozłujesz od swojego kosza i odpalasz takie coś z kozła na 10 metrze, wow.

 
Siakam łączy siły z Halim w Indianapolis! :corn:
Trochę jestem zaskoczony tym ruchem Pacers, na pewno Indiana będzie jeszcze ciekawsza do oglądania, Siakam idealnie siądzie do gry w kontrze, a tutaj Pacers i tak już byli bardzo dobrzy. Haliburton będzie miał teraz stabilnego grajka, do kończenia z piłką w koszu, zobaczymy ile jeden da drugiemu i jak to będzie rzeczywiście fitować, bo papier już nie jeden fit przyjmował, ale ofensywnie powinni być mocniejsi.

Tylko Siakam pewnie będzie chciał dostać w lato maksa, bo wątpię żeby sie zgodził na dwuletnie extension, czyli tam z 250/5 może wjechać, bo jak go teraz wzięli to prawa Birda przechodzą. Wpierdolą się na moje jeśli nie wytargują tego extension tylko dadzą mu 5 letnią umowę, Siakam to jednak bardziej taki elitarny roles, a nie allstar, no i ma już 30 lat. Zobaczymy po sezonie, teraz ciężko oceniać, nowy kontrakt zdecyduję.
 
Siakam idealnie siądzie do gry w kontrze, a tutaj Pacers i tak już byli bardzo dobrzy.
Dokładnie. Siakam jest bardzo mobilny i leciutki na nogach. A dodatkowo zapewnia spory upgrade defensywny ze swoim zasięgiem. Wsiadam i czekam na efekty :corn:
 
mój ulubieniec- bruce brown może walizki nie odpinać, może nawet nie opuszczać strefy przylotów na lotnisku w toronto.

nowy jork dzwoni.
bruce do knicks!!!!
 
Morey mógłby coś szybciej działać zanim uciekną wszystkie okazje do wymian. Ławka Sixers to jest dramat, ja już pierdole tego Murraya, może on tak dobrzy by nie wyglądał obok Maxeya, w sumie duet z Trae się nie sprawdził, ale w Jazz jest tyle osób do wyrwania na ławkę, że tu nie ma na co czekać, bo ktoś na pewno będzie chciał z nimi handlować. Pogonić spadające kontrakty co przyszły za Hardena, tylko Batum się nadaje do gry, wziąć Clarksona i może Olynyka, allin albo chuj w dupę, bo ten skład w playoffach bez Maxeya i Embiida na parkiecie będzie miał za duże przestoje.
 
Morey mógłby coś szybciej działać zanim uciekną wszystkie okazje do wymian. Ławka Sixers to jest dramat, ja już pierdole tego Murraya, może on tak dobrzy by nie wyglądał obok Maxeya, w sumie duet z Trae się nie sprawdził, ale w Jazz jest tyle osób do wyrwania na ławkę, że tu nie ma na co czekać, bo ktoś na pewno będzie chciał z nimi handlować. Pogonić spadające kontrakty co przyszły za Hardena, tylko Batum się nadaje do gry, wziąć Clarksona i może Olynyka, allin albo chuj w dupę, bo ten skład w playoffach bez Maxeya i Embiida na parkiecie będzie miał za duże przestoje.
Jak tam nikogo nie wezmą to Jaśki z Bostonu ich zrobią, Bucks ich zrobią i nawet jak będą mieli kurewskiego pecha i trafią na Indianę w 1szej rundzie to te szalone pistolety też mogą ich zrobić.
:beczka:
 
rozier w heat
lowry w hornets+ nr 1 runda 2027

lowry pewnie pójdzie dalej ewentualnie bajałt.
Miami świetny deal, za relatywnie mało assetów nabyli dobrego grajka na jedynce. Hornets chyba wreszcie zrozumieli, że zmierzają donikąd i trzeba wcisnąć reset.
 
Back
Top