NBA - najlepsza liga koszykarska na świecie.

Dokładnie te wielomiesięczne dramy z Embidem i Lillardem niczego nie wniosą obaj zostaną w swoich klubach.
 
Lillard to jeszcze jako tako, tam poszła prośba o wymianę, ale Embiid żadnego trade requesta, Sixers też nie zamierzają nim handlować. Jedyne co się wydarzyło, to powiedział w wywiadzie u Cartera, że chce wygrać mistrzostwo, nie ważne gdzie, a dziennikarskie hieny już dorabiają teorię, że zaraz pójdzie do Knicks, pierdolenie zwykłe.
 
1686998175235.jpeg

No to chyba po karierze ma
 
Ja nie mam tego w sobie, że decyduję, że jak gramy dzisiaj z Hornets, to sobie odpuszczę. Jadę do Charlotte zagrać mecz tylko dwa razy w roku. Ktoś zapłacił duże pieniądze, żeby zobaczyć mniej w akcji. Nie chcę wyjść na aroganta, ale wiele dzieciaków na trybunach ma moje buty czy koszulki z moim nazwiskiem. Ale nie odpuszczę tego spotkania tylko dlatego, że gramy w poniedziałkowy wieczór w Charlotte, a mecz jest pokazywany tylko na League Pass. Najwięksi i najlepsi gracze tak nie robią
jason tatum.
szanuję takie podejście.

tymczasem kolega jason- jaylen "nie umiem kozłować na lewo" brown- podpisał przedłużenie z celtics.
304 mln za 5 lat.
to najwyższy kontrakt zawodnika w historii ligi.
 
Ten kontrakt JB jest jeszcze w pełni gwarantowany, 70 baniek w 5 roku. Dwa Jaśki mają średnią 8 asyst na mecz przy 6 stratach, ciekawe jak oni będą teraz grać bez Smarta, bo wątpię żeby White sam to dźwignął. Czuję powtórkę z tego co było nim Udoka ich ogarnął, Tatum kozłuje 20 sekund, reszta się patrzy, Tatum rzuca w tablice :mjsmile:

Za rok jeszcze drugi Jasiek się o kasę upomni.
 
Ten kontrakt JB jest jeszcze w pełni gwarantowany, 70 baniek w 5 roku. Dwa Jaśki mają średnią 8 asyst na mecz przy 6 stratach, ciekawe jak oni będą teraz grać bez Smarta, bo wątpię żeby White sam to dźwignął. Czuję powtórkę z tego co było nim Udoka ich ogarnął, Tatum kozłuje 20 sekund, reszta się patrzy, Tatum rzuca w tablice :mjsmile:

Za rok jeszcze drugi Jasiek się o kasę upomni.
To jest w ogóle pojebane
On nie jest ich najlepszą opcją A lewą kozłuje jakby konia walił
I za takiego grajka 300 baniek, wątpię że ludzie będą mówić
I wanna be like Jaylen Brown
 
anthony davis przedłużył kontrakt z lakers.
3 lata za 186 mln.

23/24- 40,6
24/25- 43,2
25/26- 57,6
26/27- 62,2
27/28- 66,8

tak wygląda obecna umowa davisa razem z przedłużeniem.

te 62,2 mln w sezonie 26/27, to jest w tym momencie najwyższy kontrakt za jeden sezon w historii ligi.
poprzedni rekordzista- jaylen brown (61,6 mln za sezon 27/28).
 
anthony davis przedłużył kontrakt z lakers.
3 lata za 186 mln.

23/24- 40,6
24/25- 43,2
25/26- 57,6
26/27- 62,2
27/28- 66,8

tak wygląda obecna umowa davisa razem z przedłużeniem.

te 62,2 mln w sezonie 26/27, to jest w tym momencie najwyższy kontrakt za jeden sezon w historii ligi.
poprzedni rekordzista- jaylen brown (61,6 mln za sezon 27/28).
:mamed:

 
Szkoda, mam nadzieję, że mu się wszystko ułoży, zawsze go lubiłem, taki typowy fajny białas z Europy, dobry rozgrywający.
Hiszpania sporo teraz straci, Mundial 2019 był genialny w wykonaniu Rikiego, architekt złotego medalu :frankapprove:

 
Szkoda, mam nadzieję, że mu się wszystko ułoży, zawsze go lubiłem, taki typowy fajny białas z Europy, dobry rozgrywający.
Hiszpania sporo teraz straci, Mundial 2019 był genialny w wykonaniu Rikiego, architekt złotego medalu :frankapprove:


Pamiętam go jak jako młokos wchodził do ligi, a tu już emeryturka. Jak ten czas szybko leci.
:childcry:
 
Back
Top