NBA - najlepsza liga koszykarska na świecie.

Ruszyła maszyna. Brown jednak wolał kasę na teraz od Pacers, nie ma się co dziwić, Kuzma zostaje w WW. Suns wykorzystali swoje 5 baniek z MLE.





 
Last edited:
Strus też dostał wypłatę, 64/4 od Cavs, on tak samo jak Brown, należała im się większa kasa wreszcie. Dodatkowo Niang w Cavs, solidne rolesy, dobre ruchy Cleveland.
Porzingis od razu extension, 60/2, Green zostaje w Dubs 100/4, Middleton zostaje w Bucks 102/3, to chyba tyle z ciekawszych ruchów.

Złotousty jednak podpisał z Mavs, macocha załatwiła :lol:

 
Następnych pojebało, chłop jest dwa lata w lidze, 3 dobre mecze zagrał po odejściu płaczków, dla Nets wystarczyło.

 
Następnych pojebało, chłop jest dwa lata w lidze, 3 dobre mecze zagrał po odejściu płaczków, dla Nets wystarczyło.


bez przesady, Cam to jest jeden z najlepszych zadaniowców w lidze. Jest świetny jako 3&D, pozatym idealnie uzupełnia sie z Bridgesem. Jakby Nets go nie podpisali to na rynku zaraz by go przejęli. Suns kompletuje skład to cieszy ale widać że już jadą na oparach żeby tylko na zapchać second apron. Ciekawe czy mocna pierwsza piątka i stado koszulek wystarczą na pierścień :)
 
bruce brown w pierwszym roku kontraktu z pacers zarobi więcej niż przez całą dotychczasową karierę.
brawo panie bruce- należało się!
 
bez przesady, Cam to jest jeden z najlepszych zadaniowców w lidze. Jest świetny jako 3&D, pozatym idealnie uzupełnia sie z Bridgesem. Jakby Nets go nie podpisali to na rynku zaraz by go przejęli. Suns kompletuje skład to cieszy ale widać że już jadą na oparach żeby tylko na zapchać second apron. Ciekawe czy mocna pierwsza piątka i stado koszulek wystarczą na pierścień :)
Wątpię żeby mu ktoś taki hajs rzucił, to nie jest Strus czy Brown, marka sprawdzona w top klubach i playoffach, tylko 21 letni dzieciak, który wyniki na poziomie takiej kasy kręcił jak nie było kim grać. 27 baniek za rok dla niesprawdzonego rolesa? Przepłacone w chuj.

On był RFA, mogli pczekać i wyrównać inne oferty jakby co, nie dostałby od nikogo takiej kasy.
 
Last edited:
bruce brown w pierwszym roku kontraktu z pacers zarobi więcej niż przez całą dotychczasową karierę.
brawo panie bruce- należało się!
Dobra kasa, ja też go lubię, ale teraz widzę, że drugi rok to jest opcja drużyny, więc musi się chłopak jeszcze napracować żeby dostać pełną wypłatę.
 
Pojebane akcje odchodzą z roku na rok, jak tylko salary idzie w górę, nic mnie już nie dziwią tak wysokie kontrakty dla średnich graczy.
130/3 dla ceglarza FVV od Rockets. Nie wiem kto się bardziej wjebał, oni czy Portland z Grantem? Tak swoją drogą, kontrakt VanVleet chyba zamyka romantyczny powrót Hardena do Houston.
Lakers już z kontraktami dla: DLO, Vincenta, Hachimury. Teraz najlepiej jakby Reaves spierdolił do Spurs, ale bym ich oglądał :antonio:


Sporo siana dla Halibuta, ale tutaj to się może okazać bardzo dobrą inwestycją.

 
bez przesady, Cam to jest jeden z najlepszych zadaniowców w lidze. Jest świetny jako 3&D, pozatym idealnie uzupełnia sie z Bridgesem. Jakby Nets go nie podpisali to na rynku zaraz by go przejęli. Suns kompletuje skład to cieszy ale widać że już jadą na oparach żeby tylko na zapchać second apron. Ciekawe czy mocna pierwsza piątka i stado koszulek wystarczą na pierścień :)
fakt będzie że ich gry z takim potencjałem punktowym będą zabawne
zobaczymy za kilka miechów
 
Morey wierzę w Ciebie, wyskakuj z paczką picków do Portland, jeszcze tego Harrisa opakuj i wypierdol.
Wóz albo przewóz, to tylko 4 lata, zapłacimy :awesome:

Dwóch z trzech ulubionych zawodników w ulubionej drużynie :pudzianfap:
 
Zaczyna się kolejny boom na Europejczyków w NBA? MVP Euroligi Alexander Vezenkov podpisał 3-letni kontrakt z Sacramento Kings.

 
Nasz białas wolał zostać w LA, dostał od Lakers tyle ile mogli dać, jeśli Spurs serio oferowali ~100/4, to Lakers lato marzeń. Pelinka zrobił chyba więcej niż się spodziewano, przedłużyli praktycznie wszystkich, których potrzebowali i byli przydatni w PO, a patrząc na to jakie kontrakty latają w tym offseason, to Lakers top topów. Niesamowite jak duży market działa na graczy, chyba, że rozdają coś w walizkach pod stołem :roberteyeblinking:

 
Czyli Dirk pozostaje dalej najlojalniejszym zawodnikiem w historii :frankapprove: (nie mam za złe bo Dame się marnował w Portland, nie zrobił ruchu jak Durant)
Nie wiem czy heat ma jakąś ofertę godną tego transferu ale zobaczymy
Ja bym chciał Lillarda w Sixers, ale pewnie bez szans.

Ostro, kolejny gruby kontrakt, draft 2020 wymiata w tym offseason. Ball, Halibut, Bane, łącznie 727 baniek :lol:

 
Dobra kasa, ja też go lubię, ale teraz widzę, że drugi rok to jest opcja drużyny, więc musi się chłopak jeszcze napracować żeby dostać pełną wypłatę.
bruce jest w tym momencie najlepiej opłacanym graczem drużyny.
przedłużenie halibuta dopiero po sezonie wchodzi w listę płac.
:lol:

Morey wierzę w Ciebie, wyskakuj z paczką picków do Portland, jeszcze tego Harrisa opakuj i wypierdol.
Wóz albo przewóz, to tylko 4 lata, zapłacimy :awesome:
to mogłaby być prosta historia.
portland wysyłają dame'a do sixers.
ci w przedłużają hardena i wysyłają go do houston, a spadający kontrakt harrisa do portland.
houston doda od siebie kilka wyborów dla portland i jest.
znaczy byłoby, bo james podjął opcję i chce grać gdzie indziej.
houston już wolną kasę zdążyli wydać i zrobili to mądrze.
właśnie są w drodze po dilona brooksa (podobno 80/4).

transfer lillarda może nie być łatwy, ponieważ woj podaje, że portland chce w zamian jakąś gwiazdę.
niewiele mniejszą niż tą, którą mają oddać.
nie herro, lowry i drugorundowe picki, tylko realnego mocnego gracza.

heat być może mieli na uwadze sytuację lillarda i może dla tego odpuścili vincenta, oddali strusa i oladipo.
zobaczymy, w którą stronę rozwinie się ta sytuacja.
 
fakt będzie że ich gry z takim potencjałem punktowym będą zabawne
zobaczymy za kilka miechów
ja jestem bardzo zadowolony z tych ostatnich transferów Suns. Wszyscy krzyczą, że oprócz Bookera, Beala, Duranta i Aytona nie ma tam nikogo. Że nie mają głębi składu, że nie mają assetów i miejsca w salary. Co robi Ishbia? Jeb Eric Grodon, jeb Yuta Watanabe, jeb Eubanks, jeb Metu. I posprządtane. Podpisują dalej mocnych Payne-a i Okogie.Ten skład jest naprawdę nabity i mocno odmłodzony.
 
a chociaż sochan zagra?
Też nie. Tu masz roster Spurs na Kalifornie.

Fz01HqQaMAAHNYM
 
westbrook zostaje w clipps.
4 mln za sezon.

przy okazji russ został nowym rekordzistą w historii ligi, jeżeli chodzi o zjazd zarobków od poprzedniego kontraktu.
miał 47, teraz będzie 4.
 
Back
Top