Największy debil na cohones

Kto zasługuje na miano największego debila na forum?

  • ZELAZNYDZBAN

    Votes: 68 77.3%
  • Dick94

    Votes: 39 44.3%

  • Total voters
    88
  • Poll closed .
Status
Not open for further replies.
Twoja bystrość nie zna granic, już zdążyłeś zapomnieć o jakim zdjęciu wcześniej pisałeś geju? W 15 to tobie robili bukkake na mordę, potem brałeś spermę każdego i zlizywałeś jak lukier, potem przyszedł wielki Mcgregor, który naszczał i nasrał ci do ryja, oczywiście i to przyjąłeś ze smakiem, takie gejowskie kondominium przyjąłeś swego czasu i od tamtego czasu nie jesteś już taki sam i gdy zobaczysz zdjęcie rudego od razu masz orgazm. Chodza plotki, że po seksie tetrycznym z rudym byłeś tak oblepiony spermą, że mcgregor przykleił cię do sufitu i wsadził żarówkę do dupy, przez co przez 2 tygodnie robiłeś u niego w mieszkaniu jako lampa, stąd też te upodobanie twoje do rudego.
15 minut to kleiłaś :facepalm:
Przyznałeś się przed chwilą że masz pizde więc dla mnie jesteś kobietą
Przed operacją byłaś meżczyzną może miałaś więcej operacji gdy jeszcze rozważałaś pozostanie chłopcem nwm nie obchodzi mnie to :neildegrassewhoa:
Może tobie tego chipa włożyli i skutki pozostały widoczne do dzisiaj :wow:
zjeb.jpg
 
15 minut to kleiłaś :facepalm:
Przyznałeś się przed chwilą że masz pizde więc dla mnie jesteś kobietą
Przed operacją byłaś meżczyzną może miałaś więcej operacji gdy jeszcze rozważałaś pozostanie chłopcem nwm nie obchodzi mnie to :neildegrassewhoa:
Może tobie tego chipa włożyli i skutki pozostały widoczne do dzisiaj :wow:
View attachment 44513
Ja pierdole, nie mam pytań to ino do Podludzi.
 
15 minut to kleiłeś :facepalm:
Przyznałam się przed chwilą że mam pizde więc jestem kobietą.
Przed operacją byłam meżczyzną :neildegrassewhoa:
Może tobie tego chipa włożyli i skutki pozostały widoczne do dzisiaj :wow:
View attachment 44513
Droga damo, mój naplet jest cały i zdrowy, wiem, że chciałbyś zlizać z niego ser, ale nie jest to dla ciebie przeznaczone, gdyż gejem nie jestem, a tobie taki chip by się przydał, może byś był wtedy inny, lepszy. 15 minut odpowiadałem, gdyż odpowiedź tobie nie jest moim priorytetem życiowym, natomiast z tego co widzę idiotko twoim nowym celem życiowym stało się przeglądanie mojego profilu na wykopie xD Ale błazen z ciebie, kiedyś pewnie pracowałeś jako małpa w cyrku co?
 
15 minut to kleiłaś :facepalm:
Przyznałeś się przed chwilą że masz pizde więc dla mnie jesteś kobietą
Przed operacją byłaś meżczyzną może miałaś więcej operacji gdy jeszcze rozważałaś pozostanie chłopcem nwm nie obchodzi mnie to :neildegrassewhoa:
Może tobie tego chipa włożyli i skutki pozostały widoczne do dzisiaj :wow:
View attachment 44513
Myślę sobie, że Djuk jest już skończony, a tu nagle przychodzi @ziomeq i rozpierdala go po raz kolejny jego własnym debilizmem :DC:
 
Czytaj, a znajdziesz
Wielkie dzięki - nadrobiłem.
Tak jak myślałem, @ketraab od razu z grubej rury i gotowy, a napinacz obsrał zbroje :lol:
W pierwszej chwili nie chciałem zaśmiecać tematu takim postem, ale w końcu tu jest już takie gówno, że przecież nawet srać nie trzeba.
 
Droga damo, mój naplet jest cały i zdrowy, wiem, że chciałbyś zlizać z niego ser, ale nie jest to dla ciebie przeznaczone, gdyż gejem nie jestem, a tobie taki chip by się przydał, może byś był wtedy inny, lepszy. 15 minut odpowiadałem, gdyż odpowiedź tobie nie jest moim priorytetem życiowym, natomiast z tego co widzę idiotko twoim nowym celem życiowym stało się przeglądanie mojego profilu na wykopie xD Ale błazen z ciebie, kiedyś pewnie pracowałeś jako małpa w cyrku co?
Tak przeglądanie twojego profilu na wykopie to moja pasja może właśnie lecę na wakacje na hawaje i mi się nudzi więc cię wyjaśniam frajerze

Teraz cię kończę
Panowie znajdźcie to sobie Djuk94 oficjalnie na wykopie przyznał się że ma chłopaka i że jest gejem
736364843637.jpg
 
Tak przeglądanie twojego profilu na wykopie to moja pasja może właśnie lecę na wakacje na hawaje i mi się nudzi więc cię wyjaśniam frajerze

Teraz cię kończę
Panowie znajdźcie to sobie Djuk94 oficjalnie na wykopie przyznał się że ma chłopaka i że jest gejem
View attachment 44516
Ale czemu nie zrobiłeś screena ze zdjęciem "mnie" z chłopakiem xD
1661984584210.png
 

Attachments

  • 1661984529361.png
    1661984529361.png
    169.7 KB · Views: 3
To ja, pamiętam piękne czasy w bojowym nastawieniu po pomyślnym przejściu rozmowy o pracę 3 lata temu.
1661984655897.png
 
a to ja po sparingu z kazieczką, tak na prawdę dostałem wpierdol, macie mnie mój świat to fikcja xDDD
1661984768111.png
 
Tutaj po dojebaniu formy, aby rozpierdalać takich frajerów w honorowych sparingach na gołe pięści jak wy.
1661984887703.png


Internetowe kozaczki już nie były takie mocne w gębie po tym, jak wstawiłem te zdjęcie
1661985004926.png
 
To ja, pamiętam piękne czasy w bojowym nastawieniu po pomyślnym przejściu rozmowy o pracę 3 lata temu.
View attachment 44520
Teraz to już na poważnie mi Cię szkoda... Chwalić się w internecie randomom, że się dostało jakąś pracę (nawet jakby to była najlepiej płatna praca na świecie za opierdalanie się). Ty serio nie masz żadnych znajomych, ani rodziny?
 
On zamiast matczynej miłosci w dzieciństwie doznał ojcowskiej miłosci z penetracją dupy i sam widzisz skutki :matt:
Ty zamiast matczynej zaznałeś gejowską w klerze byłeś pupilkiem księży pedofilów.
Teraz to już na poważnie mi Cię szkoda... Chwalić się w internecie randomom, że się dostało jakąś pracę (nawet jakby to była najlepiej płatna praca na świecie za opierdalanie się). Ty serio nie masz żadnych znajomych, ani rodziny?
Ale debil, nie przestajesz mnie zaskakiwać xDD
 
szplin herszt januszizmu co widać po stosunku repów do postów jak widać wyróżnia się tym, że nie jest zbyt bystry, ale przynajmniej gify na forum potrafi wrzucać.
Internetowe kozaczki już nie były takie mocne w gębie po tym, jak wstawiłem te zdjęcie
View attachment 44523
Czyli zarzucasz @szplin że wrzuca dużo zdjęć/gifów i dzięki temu ma lajki mówisz że nie jest zbyt bystry a chwilę później chwalisz się dziwko tym że wkleiłaś zdjęcie na wykopie i dostało ponad 600 plusów
Śmietniku znowu cię wyjaśniłem :DC:
 
Czyli zarzucasz @szplin że wrzuca dużo zdjęć/gifów i dzięki temu ma lajki mówisz że nie jest zbyt bystry a chwilę później chwalisz się dziwko tym że wkleiłaś zdjęcie na wykopie i dostało ponad 600 plusów
Śmietniku znowu cię wyjaśniłem :DC:
Że posiada taką umiejętność, która nie wymaga zbyt wielu iq jak wrzucanie gifów, debilko, tak jak ty teraz cormiera wrzuciłeś, ty się sam wyjaśniasz xD
 
Ty zamiast matczynej zaznałeś gejowską w klerze byłeś pupilkiem księży pedofilów.
Nie można wrzucać wszystkich księży do jednego wora
A w kościele nie byłem kilka lat :roberteyeblinking:
 
Że posiada taką umiejętność, która nie wymaga zbyt wielu iq jak wrzucanie gifów, debilko, tak jak ty teraz cormiera wrzuciłeś, ty się sam wyjaśniasz xD
Tu zostałaś ładnie wyjaśniona suczko nic nie wskórasz
Po tym co przeżyłeś, to nic dziwnego, pewnie dalej dupa cię boli jak o tym pomyślisz, co?
Będzie jutro bolała od leżenia na plaży :)
 
Tu zostałaś ładnie wyjaśniona suczko nic nie wskórasz

Będzie jutro bolała od leżenia na plaży :)
Dupka jutro będzie bolała bo lecisz do dublina siedzieć na chuju conora, przyznaj się kurewko
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top