Największy debil na cohones

Kto zasługuje na miano największego debila na forum?

  • ZELAZNYDZBAN

    Votes: 68 77.3%
  • Dick94

    Votes: 39 44.3%

  • Total voters
    88
  • Poll closed .
Status
Not open for further replies.
Już ci 100 razy tłumaczyłem w innym wątku, jesteś zbyt tępy, aby to zrozumieć. Jak widać trzeba przekroczyć pewien próg iq, który dla ciebie jest nieosiągalny.
no kurwa
Deklu jebanym cipo niewymyta
Za przeproszeniem
To już tłumaczyłem że możesz mieć naturalnie większy refleks, jesteś szybszy
 
Napisał gosć, który poucza innych co do fizyki, choć chuja o niej wie :waldeklaugh:
Zawsze piąteczka była, niestety jak już dawno zauważyłem u was z rozumieniem jest ciężko i nawet jak wam opisałem o co dokładniej mi chodziło, to wy nadal tkwicie w swojej głupocie, szplin herszt januszizmu co widać po stosunku repów do postów jak widać wyróżnia się tym, że nie jest zbyt bystry, ale przynajmniej gify na forum potrafi wrzucać.
no kurwa
Deklu jebanym cipo niewymyta
Za przeproszeniem
To już tłumaczyłem że możesz mieć naturalnie większy refleks, jesteś szybszy
To nie jest refleks, ale ty głupiutki jesteś, a chciałem, aby ludzie tacy jak ty nabyli jakąś wiedzę, ale jak widać nie da się.
 
Zawsze piąteczka była, niestety jak już dawno zauważyłem u was z rozumieniem jest ciężko i nawet jak wam opisałem o co dokładniej mi chodziło, to wy nadal tkwicie w swojej głupocie, szplin herszt januszizmu co widać po stosunku repów do postów jak widać wyróżnia się tym, że nie jest zbyt bystry, ale przynajmniej gify na forum potrafi wrzucać.

To nie jest refleks, ale ty głupiutki jesteś, a chciałem, aby ludzie tacy jak ty nabyli jakąś wiedzę, ale jak widać nie da się.
to co to kurwa jest?
kurwa ty mierzysz ludzi ilością lajków :DC: :iamdone:
Taka piątka że zajebałeś podstawowy błąd:juanlaugh:
 
Zawsze piąteczka była, niestety jak już dawno zauważyłem u was z rozumieniem jest ciężko i nawet jak wam opisałem o co dokładniej mi chodziło, to wy nadal tkwicie w swojej głupocie, szplin herszt januszizmu co widać po stosunku repów do postów jak widać wyróżnia się tym, że nie jest zbyt bystry, ale przynajmniej gify na forum potrafi wrzucać.

To nie jest refleks, ale ty głupiutki jesteś, a chciałem, aby ludzie tacy jak ty nabyli jakąś wiedzę, ale jak widać nie da się.
Nic kurwa nie wytłumaczyłeś, bo nawet twoje tłumaczenia przeczyły prawom fizyki. Jesteś zbyt głupi debilu by to ogarnąć
 
Marian Ziółkowski jeżdżąc kurwa tramwajem na treningi 2-3 razy w tygodniu
Ziółkowski:
Wpierdol z Rębeckim
Wpierdol z Koike
Przegrana z Gamrotem

I teraz obrona pasa z którymś z Rajewskich. To się nazywa podnoszenie sobie poprzeczki kurwa xD
Kacper Błoński pokazuje swoją wyższość robiąc 2 treningi dziennie nad zawodowcami leniuchami typu Marian Ziółkowski, który raz na jakiś czas przyjdzie na trening jak nie ma walki ustalonej, a jak ma to i tak się obija obibok, Okniński miał rację. Po ostatniej jego walce też sądzę, że Ziółkowski nie robił tak długo parteru, tylko Kickboxing, że nawet Błoński, który dość dużo robi treningów bjj mógłby go poddać lub utrzymywać przez dłuższy czas dominującą pozycję w tej płaszczyźnie.
Jak masz słabą psychę to dajesz ignora i nie widzisz moich postów dzbanie xD

Ja myślicie? Raczej niewielu użytkowników stosuje tutaj jakieś wykopkowe "xD". W dodatku obrażając te same osoby i pisząc takim samym stylem... :zakręcony:

:goldi:
 
to co to kurwa jest?
kurwa ty mierzysz ludzi ilością lajków :DC: :iamdone:
Taka piątka że zajebałeś podstawowy błąd:juanlaugh:
No i właśnie to pokazuje, jakim idiotą jesteś, zero czytania ze zrozumieniem, potem dałem kolejny post z wytłumaczeniem dokładniejszym (dla debili), a ty i tak tego nie zrozumiałeś. Zawsze tak z tobą jest, coś mi się wydaje, że matka z tobą nie miała zbyt łatwo, takiego debila wychowywać.
Bali się, bo to nie sylwetkę miał podobną, tylko twarz.
Bali się za czyny, a nie słowa czy wygląd :)
 
Ja myślicie? :zakręcony:

:goldi:
Ziółkowski to leser, któremu nawet się nie chciało prawo jazdy robić, dopiero ponoć niedawno zrobił w wieku 31 lat. Wsiowy napisał prawdę, więc co mają myśleć? Może napiszesz jeszcze, że jestem Mirkiem Oknińskim, bo on też mówił, że Marian trenował 2 razy w tygodniu? Idiota
 
Tak to mów do swojej dziewczyny...
pablo z dziewczyną.jpg
 
Ziółkowski to leser, któremu nawet się nie chciało prawo jazdy robić, dopiero ponoć niedawno zrobił w wieku 31 lat. Wsiowy napisał prawdę, więc co mają myśleć? Może napiszesz jeszcze, że jestem Mirkiem Oknińskim, bo on też mówił, że Marian trenował 2 razy w tygodniu? Idiota
nie ma opcji, za mało cweli dajesz by wziąć cie za Mirasa
No i właśnie to pokazuje, jakim idiotą jesteś, zero czytania ze zrozumieniem, potem dałem kolejny post z wytłumaczeniem dokładniejszym (dla debili), a ty i tak tego nie zrozumiałeś. Zawsze tak z tobą jest, coś mi się wydaje, że matka z tobą nie miała zbyt łatwo, takiego debila wychowywać.

Bali się za czyny, a nie słowa czy wygląd :)
Mamusia zawsze mi mówiła że jestem wyjątkowy :fjedzia:
Kurwa, ale jesteś zajebisty że byłeś postrachem podstawówki, brawa:juanlaugh:
 
@torpedo dalej uważasz że @ziomeq jest największym deklem?
Kiedy wyście nakurwili tyle stron?!
Warto nadrabiać?
A odpowiadając na pytanie, to w ciemno mogę już powiedzieć że tego mongoła chyba nic nie przebije. No w sumie żelazny większy dekiel, ale on też jest z trzy pokolenia starszy od ziomqa.

Przypominam że nie bez powodu go uważam za zjeba.

Trzy konta.
Z wszystkich napierdala każdego zawodnika który najebał rudego (czyli wszystkich już pomału).

Chwalił się że trzepie kapucyna do włosów łonowych jakiegoś mruczka.

Piszę po instagramach i twiterach do Dustina licząc że ten się przejmie jakimś niedojebanym dzieckiem.

Zawsze bierze się za kibicowanie największych przegrywów i potem się sra jak przegrywają (a głównie przegrywają-to tak jakby Najmanowi kibicować).

Nie wiem co tu zastanę, ale nie sądzę żeby cokolwiek przebiło tego głąba.
Inna sprawa że siedzę dalej w papierach i nie nadrobię tego dzisiaj.
 
Kiedy wyście nakurwili tyle stron?!
Warto nadrabiać?
A odpowiadając na pytanie, to w ciemno mogę już powiedzieć że tego mongoła chyba nic nie przebije. No w sumie żelazny większy dekiel, ale on też jest z trzy pokolenia starszy od ziomqa.

Przypominam że nie bez powodu go uważam za zjeba.

Trzy konta.
Z wszystkich napierdala każdego zawodnika który najebał rudego (czyli wszystkich już pomału).

Chwalił się że trzepie kapucyna do włosów łonowych jakiegoś mruczka.

Piszę po instagramach i twiterach do Dustina licząc że ten się przejmie jakimś niedojebanym dzieckiem.

Zawsze bierze się za kibicowanie największych przegrywów i potem się sra jak przegrywają (a głównie przegrywają-to tak jakby Najmanowi kibicować).

Nie wiem co tu zastanę, ale nie sądzę żeby cokolwiek przebiło tego głąba.
Inna sprawa że siedzę dalej w papierach i nie nadrobię tego dzisiaj.
to sobie nadrób jak skończysz
Gwarantuję że zmienisz zdanie
 
Kiedy wyście nakurwili tyle stron?!
Warto nadrabiać?
A odpowiadając na pytanie, to w ciemno mogę już powiedzieć że tego mongoła chyba nic nie przebije. No w sumie żelazny większy dekiel, ale on też jest z trzy pokolenia starszy od ziomqa.

Przypominam że nie bez powodu go uważam za zjeba.

Trzy konta.
Z wszystkich napierdala każdego zawodnika który najebał rudego (czyli wszystkich już pomału).

Chwalił się że trzepie kapucyna do włosów łonowych jakiegoś mruczka.

Piszę po instagramach i twiterach do Dustina licząc że ten się przejmie jakimś niedojebany dzieckiem.

Zawsze bierze się za kibicowanie największych przegrywów i potem się sra jak przegrywają (a głównie przegrywają-to tak jakby Najmanowi kibicować).

Nie wiem co tu zastanę, ale nie sądzę żeby cokolwiek przebiło tego głąba.
Inna sprawa że siedzę dalej w papierach i nie nadrobię tego dzisiaj.
Spokojna głowa, grozi Ci tylko coming out
 
@ZELAZNAREKA czy @ziomeq to przynajmniej człowieka wkurwić potrafią,
A przyznam szczerze ze tak 2/5 ludzi ktorych poznalem blizej w zyciu mowilo mi ze jestem czasami wkurwiajacy (robilem to specjalnie) i was czasami tez specjalnie denerwuje :shy:
A to moja reakcja gdy ktos sis zesra
https://youtube.com/shorts/pNOKEaWvyYE?feature=share
@torpedo dalej uważasz że @ziomeq jest największym deklem?
Ale na chuj ja oznaczasz i o nim wspominasz
Przez przypadek wstawil swoje zdjecie do HP i jakos tak zrobilo mi sie go szkoda
Tak wlasnie przypuszczalem ze wyglada hejter krula
 
Ziomek to samo może napisać o mcgregorze, a jednak nie chcecie, aby inni obrażali majestat waszych autorytetów i jak ktoś pisze, że Jones jest mało inteligentny, to się rzucasz jak pies.
zobacz sobie newsy z Bonsem
Prawdopodobnie jakby zrobić mu test to wynik byłby w normie, czego nie rozumiesz?
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top