Największy debil na cohones

Kto zasługuje na miano największego debila na forum?

  • ZELAZNYDZBAN

    Votes: 68 77.3%
  • Dick94

    Votes: 39 44.3%

  • Total voters
    88
  • Poll closed .
Status
Not open for further replies.
Arcy ciekawa wymiana zdań

:siara:

Fajnie że gangsta-raper Ryt wrócił z nowym nickiem ale poziomu dyskusji nadal nie podnosi

:stevecarell:
garda X.jpg
 
Fajny był temat dopóki nie zaczęli pisać tutaj najwięksi debile. Ale paradoks.
Paradoksem jest to, że już w 2009 miałeś internet na swoim zadupiu w podkarpaciu. Chyba, że swoje spierdolenie przekazywałeś dalej w kafejkach internetowych, ale przebywać w kafejkach internetowych, aby pisać posty na cohones to trzeba być niezłym zjebem xD
 
Nadrobione.
Przez przypadek wstawil swoje zdjecie
Ty to bystrzak jesteś. Jak kurwa można wstawić swoje zdjęcie przez przypadek?

Przez przypadek wstawil swoje zdjecie do HP i jakos tak zrobilo mi sie go szkoda
Nie widziałeś mojego zdjęcia.
Niedawno wspominałem @Siedem w HP że wrzucałem tu kiedyś zdjęcie przy okazji walki alkus vs. Nate i tylko stąd to wiesz że takie zdjęcie było (swoją drogą jebany HP czyta zza winkla :śmiech: ), ale widzisz, tego zdjęcia już dawno nie ma, bo to było lata temu i żeby wysłać zdjęcie to trzeba było przez insta czy inne gówno przesłać. Tak więc konto powstało na 1 dzień i od tego czasu go nie widać. Jest tylko szara plama

Screenshot_2022-08-31-22-51-20-778_com.android.chrome.png



Tak więc na drugi raz zadaj chociaż sobie trud pierdolona pokrako i sprawdź chociaż żeby nie robić z siebie jeszcze większego debila.
Moje zdjęcie to jedynie możesz zobaczyć w portfelu swojej starej
 
Arcy ciekawa wymiana zdań

:siara:

Fajnie że gangsta-raper Ryt wrócił z nowym nickiem ale poziomu dyskusji nadal nie podnosi

:stevecarell:
Djuk to nie Ryt - Pawełek miał inny styl i co najważniejsze... pojawił się później na forum.
 
Paradoksem jest to, że już w 2009 miałeś internet na swoim zadupiu w podkarpaciu. Chyba, że swoje spierdolenie przekazywałeś dalej w kafejkach internetowych, ale przebywać w kafejkach internetowych, aby pisać posty na cohones to trzeba być niezłym zjebem xD
Kładę nogi na stół otwieram piwo i z chęcią poczytam jeszcze coś ciekawego o swoim życiu.
To było jednak bardzo słabe, muszę przyznać. W sumie to samo powiedział twój ojciec jak się urodziłeś :stevecarell:
 
Teraz do mnie się przyjebałeś bo @PaulPGR ci nie odpisuje
Jestem debilem tak
Jesteś rozjebany. :kis:
Mam cię całkowicie w piździe, a rudy już jest taki chujowy, że nawet w top 15 go nie powinno być, więc nie daje jebania o niego nawet.
Kładę nogi na stół otwieram piwo i z chęcią poczytam jeszcze coś ciekawego o swoim życiu.
To było jednak bardzo słabe, muszę przyznać. W sumie to samo powiedział twój ojciec jak się urodziłeś :stevecarell:
Twój ojciec nic nie powiedział, bo leżał jak menel najebany w rowie, a jak się dowiedział to poszedł po mleko do sklepu i nigdy nie wrócił.
 
Masz mnie "w paździe" ale mnie oznaczasz
Bita pało sama się wyjaśniasz
Od teraz jesteś dla mnie kobietą
Odpowiedziałem ci, abyś wiedział, że nic nie znaczysz tutaj szczochu do szczania, rudy cię pod chujem trzyma, że takie bzdety piszesz na tym forum parówo zajebana?
 
Odpowiedziałem ci, abyś wiedział, że nic nie znaczysz tutaj szczochu do szczania, rudy cię pod chujem trzyma, że takie bzdety piszesz na tym forum parówo zajebana?
Nie odpowiedziałeś mi kondomie bo ja nic o tobie tu nie pisałem DEBILU tylko chciałeś się do mnie dojebać bo już niektórzy cię tu olali więc zapragnąłeś mojej uwagi bita pało i się dojebałeś
Znalazłem twoje zdjęcie na wykopie wstawione 2 lata i 11 miesięcy temu z kolegami ze studiów pod tagami #studbaza # studia #pokazmorde :waldeklaugh:
Już wiem czemu tyle o tych włosach piszesz
Może zdążysz usunąć zanim ktoś wstawi screena :DC:
Ja taki nie jestem i tego nie zrobię po prostu wiem że mam cię na liścia więc :olewam:
Pozdrów starą :kis:
 
Nie odpowiedziałeś mi kondomie bo ja nic o tobie tu nie pisałem DEBILU tylko chciałeś się do mnie dojebać bo już niektórzy cię tu olali więc zapragnąłeś mojej uwagi bita pało i się dojebałeś
Znalazłem twoje zdjęcie na wykopie wstawione 2 lata i 11 miesięcy temu z kolegami ze studiów pod tagami #studbaza # studia #pokazmorde :waldeklaugh:
Już wiem czemu tyle o tych włosach piszesz
Może zdążysz usunąć zanim ktoś wstawi screena :DC:
Ja taki nie jestem i tego nie zrobię po prostu wiem że mam cię na liścia więc :olewam:
Pozdrów starą :kis:
Tak, to na pewno moje zdjęcie idioto. Kurwa, myślałem, że największych debilów na tym forum już poznałem, ale tu mi się chyba trafił jakiś boss debili xD Wstawiaj, pośmiejemy się wszyscy z twojej głupoty.
 
Tak, to na pewno moje zdjęcie idioto. Kurwa, myślałem, że największych debilów na tym forum już poznałem, ale tu mi się chyba trafił jakiś boss debili xD Wstawiaj, pośmiejemy się wszyscy z twojej głupoty.
Oczywiście że to jesteś ty frajerze
Twój idol wsiowy śmieszek też się do siebie nie przynaje
 
Chodzi ci o te zdjęcia gdy robiliśmy twojej starej eldorado w piętnastu czy jakieś inne???
Twoja bystrość nie zna granic, już zdążyłeś zapomnieć o jakim zdjęciu wcześniej pisałeś geju? W 15 to tobie robili bukkake na mordę, potem brałeś spermę każdego i zlizywałeś jak lukier, potem przyszedł wielki Mcgregor, który naszczał i nasrał ci do ryja, oczywiście i to przyjąłeś ze smakiem, takie gejowskie kondominium przyjąłeś swego czasu i od tamtego czasu nie jesteś już taki sam i gdy zobaczysz zdjęcie rudego od razu masz orgazm. Chodza plotki, że po seksie tetrycznym z rudym byłeś tak oblepiony spermą, że mcgregor przykleił cię do sufitu i wsadził żarówkę do dupy, przez co przez 2 tygodnie robiłeś u niego w mieszkaniu jako lampa, stąd też te upodobanie twoje do rudego.
 
A ja to mam ubaw po pachy czytając ten temat.
...to się w pewien sposób łączy i osoby mające predyspozycje do bardzo dobrej gry w lola będą również mieli predyspozycje do szybszego rozwijania umiejętności stójkowych i wyżej będzie ich sufit.
:juanlaugh:
Sparing to już @ketraab miał odbyć z innym legendarnym wojownikiem @Cannavaro :beczka:
Jesteście w stanie lekko rozwinąć, albo podrzucić link do tematu? :werdum:
Ja myślicie? Raczej niewielu użytkowników stosuje tutaj jakieś wykopkowe "xD". W dodatku obrażając te same osoby i pisząc takim samym stylem... :zakręcony:

:goldi:
Ale od "xD" to proszę się odczepić. Jestem młodszym pokoleniem Y i to moje pokolenie zaczęło tego używać i chyba wgl to zapoczątkowało, a na wykopie nigdy nie siedziałem. Kiedyś nie było zbyt wielu emotek i mi na przykład używanie "xD" weszło w krew :/

Niesamowite jest to jak Dick94 często wspomina o waleniu konia (pewnie nic ciekawszego w życiu nie robi xD) i jak wszędzie i we wszystkich widzi gejuchów - jak dla mnie to albo sam jest homo i się tego wstydzi (spokojnie, to już nie te czasy, możesz się ujawnić), albo został kiedyś mocno skrzywdzony przez jakiegoś geja i wyrobił sobie taki system obronny.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top