Największy debil na cohones

Kto zasługuje na miano największego debila na forum?

  • ZELAZNYDZBAN

    Votes: 68 77.3%
  • Dick94

    Votes: 39 44.3%

  • Total voters
    88
  • Poll closed .
Status
Not open for further replies.
To daj ignora jak żelaznarenta debilu, takie trudne? Jak masz słabą psychę to dajesz ignora i nie widzisz moich postów dzbanie xD
ignora nie lubię używać bo to daję nienaturalny obraz rzeczy

I to ty pokazujesz załamanie psychiczne

22 594 91 00 trzymaj zadzwoń, depresja to niestety to poważna choroba
 
ignora nie lubię używać bo to daję nienaturalny obraz rzeczy

I to ty pokazujesz załamanie psychiczne

22 594 91 00 trzymaj zadzwoń, depresja to niestety to poważna choroba
Gdzie masz załamanie psychiczne? Zawsze taki byłem tak samo jak ty zawsze byłeś ciepły, twoje posty zawsze były gorące widać, że lubisz czasem zanurzyć usta w czyichś jądrach lamusie.
 
Paweł w amoku. :cmgkeepgoing:
Szybko, miałem sparing z bratem Kazieczko, ogólnie mocno kopał, więc ja zacząłem zadawać mocniejsze ciosy, on mnie odepchnął i kazał wypierdalac, ale no śmiesznie było. Co zrobić, jak Ci nie idzie sparing? odepchnij sparing partnera i każ wypierdalać z klubu bo ała za mocno uderzył miało być na 30%!
W stójce by Wiewiórkę zbił, ale w parterze nie ma argumentów, byłaby jednostronna dominacja. Z tego co słyszałem Wiewiór ma lepszą kontrolę w parterze od Janikowskiego (trenują razem), który jest cięższy, więc to już mówi co by się stało z Justinem w walce, jeżeli szybko by nie zdominował walki w stójce.
Poddał nie, tylko zdominowałby w parterze, jeżeli udałoby mu się obalić, to Gaethje by już nie wstał.
Jakby tak panikował w walce z ferrarim po ciosie, to już by było po walce, może i by wygrał rudy, ale przez dq po nokaucie. Kubańczyk ma realne szanse z Prohazką w 93kg, bo jest dziurawy jak ser szwajcarski, w stójce mógłby go skopać low kickami, lub jakiś cios mógłby siąść, ogólnie równa walka by była.
Kacper Błoński pokazuje swoją wyższość robiąc 2 treningi dziennie nad zawodowcami leniuchami typu Marian Ziółkowski, który raz na jakiś czas przyjdzie na trening jak nie ma walki ustalonej, a jak ma to i tak się obija obibok, Okniński miał rację. Po ostatniej jego walce też sądzę, że Ziółkowski nie robił tak długo parteru, tylko Kickboxing, że nawet Błoński, który dość dużo robi treningów bjj mógłby go poddać lub utrzymywać przez dłuższy czas dominującą pozycję w tej płaszczyźnie.
jeżeli szybko stałeś się bardzo dobry w cs:go, lola, bądź inną grę wymagającą umiejętności merytorycznych to również będziesz bardzo dobry w MMA
obaj są gejami
Pewnie mieszkają już razem i walą konia nawzajem
walą konia do swoich postów
Widzę, że trójkąt bermudzki jest tutaj tworzony, no cóż. Kochajcie się.
mogę rozpoznać kto jest gejem
Trójkąt bermudzki 3 homoseksualistów
a ty się do ich walenia konia spuszczasz.
Jeden wali gruchę drugiemu, kiedy piszę na klawiaturze swoje wysrywy i potem zamiana
Paul wali gruchę makumbie i na odwrót.
mnie się wszyscy bali w szkole zawsze :( i nie dlatego, że myśleli, że mam orientacje jak ty.
jesteś podniecony, już się spuściłeś tak?
to co pisałem ciebie podnieciło, bo inaczej byś do mnie o tym nie napisał
Moje "homoseksualne" opisy
podniecają, że do nich walisz konia
lubisz czasem zanurzyć usta w czyichś jądrach lamusie.
O, zboczeniec i kryptogej przyszedł, od razu po tym jak napisałem o trzymaniu jąder w ustach, ciekawe.
 
Last edited:
O, zboczeniec i kryptogej przyszedł, od razu po tym jak napisałem o trzymaniu jąder w ustach, ciekawe.
@osk zdążysz jeszcze dodać to.
Screenshot_2022-08-31-20-18-18-315_com.android.chrome.jpg
 
Zdajesz sobie sprawę,że zasiłek na niedoj... sprawnego umysłowo inaczej,który pobiera na ciebie twoja stara nie bierze się z powietrza,tylko jest finansowany z naszych podatków? Więc grzeczniej bo pośrednio cie utrzymujemy.
Nie mam żadnych zasiłków bo nie jestem menelem jak cała twoja rodzina ani intelektualną mordoklejką jak większość osób w wypowiadających się w tym wątku, jedyne znaczące świadczenie na które wszyscy opłacający podatki w Polsce forumowicze będą się musieli składać to stypendium rektora za bardzo dobre wyniki w nauce.
on w dupie to przede wszystkim ma żelazną rękę swojego dziadka
Pewnie piszesz to, bo zazdrościsz gejku i wiem, że chciałbyś mieć taką rękę w swoim odbycie, ale od mojego się odczep, mój w przeciwieństwie do twojego jest tylko do srania.
Kurwa zapomniałeś o mnie, jestem aż tak nieistotny na tym forum że nawet djuk ma mnie w dupie :jon:
5iq rozwielitka umysłowa z chorobą sierocą.
Wspaniały temat. Nie zapomnę go nigdy.
Bardzo mi się podobała postawiona teza, że jak jesteś dobry w LOLa to również poradzisz sobie na treningach sportów walki :korwinlaugh:
Bo nie wiesz co to znaczy być dobrym, ty myślisz, że wystarczy tylko grać, im więcej grasz tym jesteś lepszy, racja, ale do pewnego poziomu grając bez odpowiednich predyspozycji motorycznych nie da się dojść i tak samo jest w sporcie jakim jest mma i może cię zaskoczę, a raczej na pewno twój tępy umysł zaskoczę, że to się w pewien sposób łączy i osoby mające predyspozycje do bardzo dobrej gry w lola będą również mieli predyspozycje do szybszego rozwijania umiejętności stójkowych i wyżej będzie ich sufit.
Czytając ten temat byłem przekonany, że to @Djuk94 jest głupim debilem, ale dzięki zacytowanym przez Ciebie postom przejrzałem na oczy i zmieniam zdanie - jest w kurwę głupszy (a "w kurwę" to więcej niż "w chuj" xD ).
Ja jestem pewien, że masz wspólny umysł z wyżej wymienionymi użytkownikami i dzielicie się tymi samymi myślami, aby mózg wam się nie zapchał zbyt wieloma informacjami, banda ameb nic nierozumiejących.
 
"Pomylił" i tylko jeden z nich, ale fakt dobry był to temat.
No o tym mówię, ogółem uwielbiam jak pojedyncze osoby rzucają się do 3/4 forum - i widzę w tym temacie potencjał na powtórkę tamtego, niech tylko jeszcze Andrzej i EVO wkroczą i mamy Odyniec vs. Picks 2.0 w wersji ulepszonej bo z Halibutem.
 
O tym mówię tylko pomylili miejsca.
elbląg z gdańskiem :frankapprove:
Nie mam żadnych zasiłków bo nie jestem menelem jak cała twoja rodzina ani intelektualną mordoklejką jak większość osób w wypowiadających się w tym wątku, jedyne znaczące świadczenie na które wszyscy opłacający podatki w Polsce forumowicze będą się musieli składać to stypendium rektora za bardzo dobre wyniki w nauce.

Pewnie piszesz to, bo zazdrościsz gejku i wiem, że chciałbyś mieć taką rękę w swoim odbycie, ale od mojego się odczep, mój w przeciwieństwie do twojego jest tylko do srania.

5iq rozwielitka umysłowa z chorobą sierocą.

Bo nie wiesz co to znaczy być dobrym, ty myślisz, że wystarczy tylko grać, im więcej grasz tym jesteś lepszy, racja, ale do pewnego poziomu grając bez odpowiednich predyspozycji motorycznych nie da się dojść i tak samo jest w sporcie jakim jest mma i może cię zaskoczę, a raczej na pewno twój tępy umysł zaskoczę, że to się w pewien sposób łączy i osoby mające predyspozycje do bardzo dobrej gry w lola będą również mieli predyspozycje do szybszego rozwijania umiejętności stójkowych i wyżej będzie ich sufit.

Ja jestem pewien, że masz wspólny umysł z wyżej wymienionymi użytkownikami i dzielicie się tymi samymi myślami, aby mózg wam się nie zapchał zbyt wieloma informacjami, banda ameb nic nierozumiejących.
nie, nie chciałbym
500 zł, rzeczywiście fortuna, tyle moge dostać za jedno dziecko:suchykarol:

Dobra zostałeś rozjebany psychicznie, że zacząłeś jechać po rodzinie

Jak sie LoL przekłada na stójkę, wytłumacz mi
 
elbląg z gdańskiem :frankapprove:

nie, nie chciałbym
500 zł, rzeczywiście fortuna, tyle moge dostać za jedno dziecko:suchykarol:

Dobra zostałeś rozjebany psychicznie, że zacząłeś jechać po rodzinie

Jak sie LoL przekłada na stójkę, wytłumacz mi
Już ci 100 razy tłumaczyłem w innym wątku, jesteś zbyt tępy, aby to zrozumieć. Jak widać trzeba przekroczyć pewien próg iq, który dla ciebie jest nieosiągalny.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top