Najlepsza sekcja mma w warszawie

Czyli to co na stronie aktualne? Kurde, słabo bo czwartkowe wieczory mam zajęte a z doświadczenia na Karowej wiem, że raz w tygodniu niczego się nie naucze.
 
Robiliście aferę jak napisałem, że TJ by Struve'a znokautował... Trochę poćwiczy i skończą się żarty z jego koszuli.
 
Wiesz ja z Wawki nie jestem cos sie moglo pozmieniac najlepiej zadzwonic. A w zadne inne z podanych miejsc nie masz blisko?
 
Mort byłeś moze na tych zapasach u Kosteckiego? Bo cos przed wakacjami słyszałem że miało niebyć już zajeć
 
W sumie to TJ powinien trochę brzucha zrzucić bo się chłop przez to MMARocks zapuścił strasznie.
 
Każdy jest zapuszczony oprócz Kaczego, który ma 50 w łapie i składa jiu jitsu Perfumiarza po kilku grześkach i oceanie okocimia. :-)
 
Jakby się coś pojawiło nowego w temacie porannych treningów w dni powszednie ok 9-12 to dajcie znać. ( To , ze jest gdzieś sobota rano mnie nie urządza bo przy moim grafiku trafiłbym tam raz na 2 tygodnie) Thx
 
@skunx ,



nie wiem jak twój poziom ,ale są treningi codziennie rano w Nastula Club o 11 z tym że to jest sekcja juz zawodnikow więc więcej sparingów i mało techniki.
 
FTW, on to sobie może posładać conajwyżej makietę na Witosa 6b/7



perfumiarz jest oryginalną ksywą z maty.
 
Niestety godziny są dla mnie no bueno więc nie będziecie mieli okazji mnie odklepać w najbliższym czasie ;)
 
Może filmik z walką Perfumiarza wrzucić ? jeśli error po nicku go nie pamięta to może po twarzy lub stylu walki rozpozna :P
 
Pozwole sobie odświeżyć temat. Chcę z kumplem zacząć trenować, zastanawiam się czy lepiej zacząć od boksu/muay thai/bjj czy może od razu spróbowac MMA? Logistycznie najlepiej by mi pasowała Akademia Walki. Natrafiłem na ich temat na pozytywne opinie, lecz może macie coś innego wartego uwagi? W styczniu chyba wszędzie zaczynają się nabory, więc z grupami początkujacymi nie będzie problemu raczej.Co do miejsca, to najlepiej jakby to była po prawej stronie Wisły lub Centrum;)



Z góry dzieki



Pzdr
 
Ja bym Ci polecał zacząć od submission/BJJ i Taja, conajmniej pól roku, a potem dorzucić do tego MMA, albo już tylko MMA jeśli znajdziesz jakąś fajną sekcję. Wydaje mi się, że to najlepsze rozwiązanie, co prawda sam MMA nie trenuję, ale jak przez moment chodziłem, to zdecydowanie lepiej się czułem mając podstawy Taja i grapplingu.
 
Raph ma racje najlepiej zacząć od podstaw czyli iść na Mt/Boks + BJJ/SF/Zapasy.
 
Dzięki, a co sądzicie o Akademii Walki? Czasowo nie wyrobię się, aby połączyć wszystko, więc na poczatek skłaniałbym się ku MT/Boks. Może macie inne miejsca, typowo nastawione na stójke w okolicach Pragi lub ścisłym Centrum?
 
co do Akademii to wydaje się być ok. Jeśli nigdy nie robiłeś parteru, Radek Turek prowadzi zajęcia na Karowej dla studentów. Poziom podstawowy. Polecam.
 
Słyszałem, że nie jest najgorzej w Akademii, dla poczatkujących jest gites.
 
Na twoim miejscu zaczął bym od parteru ze wzgledu na dłuższe przyswajanie technik.
 
Back
Top