Najlepsza sekcja mma w warszawie

szkoda ze w czwartek o 20.30 nie ma mma. ↲perfumiarz w piatek u molczanowa ten trening o 18.00 jest wliczony w karnet open alliance?↲kongo bierze udzial w adcc?
 
bierze. Kongo i Profesor.
w zeszlym roku byl, nie slyszalem, zeby cos sie w tym zakresie zmienialo.

Pozdrawiam.
 
przejrzałem info o radku :) to tez niezły przekot, braz luta, czarny w bjj, uczestnik adcc :) robert jocz to mój pierwszy trener mma, wiec miło bedzie dzisiaj przyjść na 20.30 :) miesiąc bez treningów i 4 kg wpadło :)
jak jeszcze treningi molczanowa,(8krotny mistrz świata) beda w cenie, to chyba najbardziej przekrojowa sekcja w warszawie :)

a co prowadzi faryj? bo chyba we wtorek to prowadzi jocz?
kurde szkoda ze nie ma juz tego treningu mma w czwartek :)
 
Witam,


latam na treningi grappling/mma w alliance, ale raz w tygodniu pochodziłbym na tajski boks. Nie mam karty multisport.


Co polecacie w wawie?
 
Nie wiem, czy jest w Polsce klub (w Wawie na pewno nie), z którego wywodziłoby się tylu mistrzów Polski i medalistów międzynarodowych imprez. Na przyszło weekendowe mistrzostwa Polski w Muay Thai zgłosili najwięcej zawodników spośród wszystkich klubów. Myślę, że to o czymś świadczy.


Faktem jest, że szczególna uwaga skupiona jest tam na zawodnikach (np. treningi prowadzne osobiście przez trenera Łukasza Rolę - super trener). Początkujący trochę giną w tłumie, bo frekwencja na ich treningach jest spora, ale przy odrobinie dobrych chęci można sporo wynieść. Elastyczny grafik, niezły dojazd, dobre warunki i sporo sprzętu. Co jeszcze chcesz wiedzieć?


Z liczących się warszawskich klubów nie trenowałem w Garudzie, ale z tego co się słyszy to też dobry klub. Przejadę się tem wkrótce i zobaczę co jest grane.
 
znam garude, akademie walki, palestre, no i nazwisko andrieja molczanowa sie pojawia :)


trenowałem 1,5 roku tajski, 0,5 roku boks, więc zupełnie zioelny nie jestem :) na wole mialbym z deka daleko, ale musze sprawdzić :)
 
Jeśli trenowałeś już tajski 1,5 roku to załapiesz się do grupy zaawansowanej. Jest tam z kim trenować i od kogo się uczyć. Sprawdź koniecznie.


O Molczanowie słyszy się wiele dobrego, ale on chyba nie prowadzi nigdzie regularnie treningów w jakimś większym wymiarze.
 
Pawel Szymon zobacz sobie wyniki z właśnie zakończonych mistrzostw Polski Muay Thai :] Przykładowo najbardziej obłożona kategoria -81 kg, w której wystartowało 16 zawodników: 4 pierwsze miejsca zajęli zawodnicy z Palestry :]

Najlepszy zawodnik mistrzostw: Kosowski - Palestra.
Najlepszy klub mistrzostw: Palestra.
 
:) nie mam ambicji aby walczyc w tej formule, ale chciałbym potrenować stójkę pod mma. Wpadnę jak ogarnę dokuczliwą kontuzję, pozdro
 
Od lutego zacząłem odwiedzać Bellator, i wnioski następujące:



1. Treningi MMA grupa ok.8-10 osób, trenet G. Trędowski, ale jakoś mnie nie przekonały jego metody treningowe,



2. Treningi MT grupka 10-15 osób, treningi wyglądają całkiem fajnie,



3. Treningi BJJ 4-5 osób, bardzo mała grupa, a treningów nie widziałem,



4. Treningi Kravmagi, grupka ok. 10 osób, trener bardzo pozytywnie mnie zaskoczył, jest konkretny i potrafi dobrze pokierować grupą.



Jeżeli chodzi o siłownie, to nie ma problemów, ilość sprzętu wystarczająca, zazwyczaj jest kilka osób i nie ma problemów z czekaniem, aż jakiś sprzęt się zwolni.
 
Sezon wakacyjny w pelni. Mam troche wolnego czasu aby zrobic rundkę po roznych MMA Gymach celem wybrania tego jednego, jedynego dla siebie. Moze ktos z was tez chce sie zapisac i poszukuje kompana do "wycieczki po warszawskich sekcjach mma". Co wy na to?
 
nie ma co zwiedzac trzeba trenowac, polecam alliance team, na racławickiej, akademie walki na grochowie, oraz nastule fc na bielanach
 
Rozwazam w takim razie albo alliance albo nastula fc. Akademia walki odpada -> za duzy prog finansowy jak dla mnie za open. Jak wyglada klimat w alliance i nastula fc? Ktory ma bogatsza salke / lepszy gear? Gdzie sa lepsi trenerzy? ps. oczywiscie subiektywnie tez moze byc :).
 
jezeli nigdy nie trenowales innych sporów walki, to proponowąłbym ci zaczac od parteru (w alliance na dzień dzisiajszy tylko parter, klub znany głownie z bjj/submission) atmosfera swietna, w zadnym klubie w wawie nie jest lepiej niz na gwardii, stara smierdzaca sala zapasiorów robi pozytywne wrazenia :) nastula fc, jest to oglnie klub mma, chlopaki od nastuli przychodza robic parter u radka turka (trenera w alliance) i chcwala sobie klub nastuli (trningi u nastka prowadzi robert jocz) najlepiej przejdz sie po kilku sekcjach i sprawdz co najlepiej ci odpowiada, mma to zajbiesicie trudny, złozony i kontuzjogenny sport walki :) ciagnie mnie do uprawiania mma, ale mysle ze w wawie nie ma dobrych trenerów, przekrojowych trenerów, dlatego pozsotaje przy grapplingu :)
 
dokladnie Muay Thai w Palestrze wymiata, nie ma nigdzie lepszej stojki w Warszawie a moze nawet w Polsce...



MMA teraz jest przerwa wakacyjna ale ogolnie bardzo fajne zajecia sa, grupa okolo 15-20 osob zawsze jest
 
hehe Be eS od boksu boksu tajskiego zaczalem, na grapplingu sie zatrzymalem i nigdzie sie nie wybieram, ewentualnie dorzuce rzuty i obalenia zapasnicze :)
 
od siebie dopowiem: cennik za open to 130 zł, w to wchodzi gwardia (tak ja Paweł pisze, ok 6 treningów w tygodniu) i w sezonie czasami można pokulać się na uniwerku (zajęcia również prowadzi Radek). Z benefitem dochodzi jeszcze sekcja Watsona, Kime (zajęcia prowadzi Radek) i Uniwersum (zajęcia prowadzą Robert Faryj i Profesor (o ile nic się ostatnio nie zmieniło)).



Atmosfera/klimat w Alliance jest po prostu unikatowa. Luz, żarty, brak spiny i sztucznych rytuałów. I to wszystko okraszone odrobiną szydery :> Mogę śmiało powiedzieć, że to najlepszy klub w jakim trenowałem. Nigdzie nie spotkasz takich ludzi jak w Alliance ;)
 
duzo ludzi przychodzi do palestry? jak treningi w wakacje, pewnie pustki na sali? moze odwiedze Was, w lipcu :) pozdro
 
Hmm, że niby stójka w Palestrze kuleje? :-)



Jeśli chodzi o MMA to polecam Nastula Club, ale tak jak już kilka osób napisało - przejedź się po klubach, popatrz jak wyglądają treningi i sam zdecyduj.
 
kumpel, portugalczyk (ale mowi przyzwoicie po Polsku) prosil mnie, zebym polecil mu jakies dobre MT w Warszawie - trenowal 4 lata, ma kilka walk amatorskich. Polecilem mu udac sie do Palestry, ale bardziej by mu pasowalo cos w okolicach Ursynow/Mokotow - znajdzie sie cos przyzwoitego, czy zdecydowanie warto wybrac Palestre? Jak wyglada MT w Copie - przyzwoity poziom?
 
A coś dla początkującego, który zajarany dobrych kilka lat temu Pride turlal się z ziomkiem o tak amatorsko, ale nigdzie nie trenowal w klubie? Gdzie najlepiej się udać?
 
Back
Top