Muzyka

Asesino, Cristo Satanico. Plyta z 2006, ale ciagle daje czadu















A nakoniec cos lezejszego :)







ps. Jak juz tak po hiszpansku wszystko, to na sam deser to:







 
Pyskaty - Pysk w pysk, Slums Attack - Reedukacja, wszystkie WWO, JWP, Bez Cenzury, Chada WGW, Buka - Po drugiej stronie lustra, Cira - zapracowany obibok (chyba).
 
Boże, przecież Buka to jest wack, Chada to jest wack, Reedukacja to szit...

zamiast Reedukacji lepiej przeluchaj sobie Na Legalu jesli juz cos od Peji, a poza tym - Małpa - Kilka Numerów o Czymś, Tede - Note 2, WFD - Powrócifszy, O.S.T.R. - Ja tu tylko sprzątam, Rasmentalism - Hotel Trzygwiazdkowy, W.E.N.A. i Rasmentalism - Duże Rzeczy, Sokół i Marysia Starosta - Czysta Brudna Prawda, Ortega Cartel - Nic Sie Nie Dzieje i koniecznie Łona i Webber - Cztery i Pół. na początek wystarczy :)

@down
nie no, wiadomo, ze kazdy ma swoj gust, ale jak przesluchalem "Pierwsza Milosc" Buki, to zajechalo taka grafomania, ze masakra :) rymy robione na sile.
 
Pytałem się o zdanie? :) Mi się podoba i więcej mi nie trzeba. :-) Małpa dobry, OSTR dobry, Sokół dobry, Łona też jak zawsze dobry, reszty nie słuchałem, ale może przesłucham.
 
ostr- jazz w wolnych chwilach. Polecam też 52 dębiec. Jeżeli chodzi o SLU to wiadomo, że "na legalu". Eldo - najbardziej polecam - "eternia". Gramatik - 'światła miasta". No i PFK i k44 :)
 
Płyty OSTR-ego, Małpa - świetny koleś, oczywiście PFK czy K44 , chociaż pierwsza płyta Kalibra nie każdemu będzie podchodzić.
Pezet - świetne techniczne rymy i wspaniałe bity Noon'a w Muzyce Klasycznej i Poważnej, bo Rozrywkowa to już nie to samo ...
Eldo ma przejebane teksty , strasznie inteligentny koleś. Z pewnością, jego religia pozwala mieć inne spojrzenie na świat.
Polecam WWO - wszystkie płyty Sokoła czy Jędkera prócz TPWC, bo to nie było całkiem na poważnie.
Pih ma swój specyficzny klimat. A co do "Reedukacji" - niestety, muszę zgodzić się z emcess'em.



Tutaj zarzucam singiel z płyty POE - Projekt Ostry Emade:



Utwór Pezeta - mistrz, jeśli dobrze pamiętam - do tekstu Eldoki:



WWO:



Z legendarnej już płyty Kodex 2 - jeden z niewielu utworów, który do dziś znam na pamięć:



Wgl - Cactus, skąd Twoje pytanie ? Zaczynasz słuchać rapu, chcesz zacząć czy coś?
 
hehe, gdybym mial wymieniac wszystkie plyty, ktore polecam komus przesluchac, to musialbym dlugo przy tym siedziec :) wiec mysle, ze to co napisalismy narazie Cactusowi wystarczy.
 
TPWC nie było tak całkiem na powaznie?? Chyba kawalek w ałcie nie był z tej plyty na powazmie i uderz w puchara. Ostatnia płyta w calkiem innym klimacie. Z seri TPWC pierwsza plyta najlepsza " Teraz pieniądz w cenie"
 
Jeśli chodzi o jedne z nowszych to Sokół z Marysią, PMM Poza Horyzont(słuchałem kilka kawałków zapowiada się kozak, dzisiaj zassałem wieć poźniej zdam recenzję) Oczywiście klasyka typu pfk,k44 do tego Pezet Muzyka rozrywkowa jak i klasyczna pozycja obowiązkowa jak ktoś kto już tu pisał. Do tego L.U.C Planet l.u.c, Hans Solo(w chuuuj inteligentne teksty szczególnie luka). Oczywiście Eldoka,Małpa,W.E.N.A Wyższe Dobro, Parias, Beat Squad(specyficzny laidbackowy styl, nie każdemu się spodoba). Do tego Prosto Mixtape 2010 oraz Diox Logika gry, Trzeci Wymiar Złodzieje czasu całkiem całkiem.Z bardziej ponurych klimatów wiadomo K44 prolog oraz Słoń chore melodie.Do tego jeszcze dorzuciłbym Ry23 Uliczny flowklor :-)
 
Dzięki za pomoc, na razie na pewno wystarczy :)



@Stasinek



Słucham już jakiś tam czas amerykańskiego i teraz chciałbym liznąć czegoś krajowego.
 
Back
Top