Muzyka



kiedy jeden z twoich ulubionych bandow nazywa utwór w twoim jezyku.

Splicik z Nails już w grudniu
 
Panowie przyjaciele muzyczni, skąd sciagacie muzyke? Nie chodzi o ripy z flaca, wystarczy mi 320kbps. Macie jakieś sprawdzone stronki? Do tej pory korzystam z rutrackera, chomika, vk no ale tez nie wszystko mogę znalezc co bym chcial.
 
Ja po prostu kocham tę piosenkę i wolność. Szkoda, że często jest wykorzystywana do sporów politycznych :(
 
Tez znam, polecam cały kanał jak ktoś lubi takie klimaty, jest co słuchać.
Tych klimatycznych kapel w stylu stoner rock/metal jest od chuja. Lubię bardzo i wszystkie kapele są na mega poziomie technicznym ale nie potrafię tego dłużej niż 30 minut słuchać. Nie wiem czemu :lol: Okładki zawsze są mega w tym klimacie. Od razu sie włączają wspomnienia jak się człowiek pierwszy raz kwasu najadł. :lol:

 
Tych klimatycznych kapel w stylu stoner rock/metal jest od chuja. Lubię bardzo i wszystkie kapele są na mega poziomie technicznym ale nie potrafię tego dłużej niż 30 minut słuchać. Nie wiem czemu :lol:


Ja nie potrafię odróżnić poszczególnych kapel i piosenek nawet jak kilka razy słyszałem.
 
Nie mogę znaleźć nigdzie tego tematu z piosenkami zawodników na wejście (bo chyba taki istniał), a nowym wątkiem też nie chcę śmiecić, więc pytam tu:
Czy ktoś z was kojarzy jaka piosenka grała na wejście McGregora na UFC 205? Oczywiście jak zawsze był to remix Foggy Dew z czymś tam, ale tym razem na pewno nie było to klasyczne już Hypnotize, więc się zastanawiam z czym to skleił.
Z góry dzięki za odp i sorki za lekki offtop :)
 
Nie mogę znaleźć nigdzie tego tematu z piosenkami zawodników na wejście (bo chyba taki istniał), a nowym wątkiem też nie chcę śmiecić, więc pytam tu:
Czy ktoś z was kojarzy jaka piosenka grała na wejście McGregora na UFC 205? Oczywiście jak zawsze był to remix Foggy Dew z czymś tam, ale tym razem na pewno nie było to klasyczne już Hypnotize, więc się zastanawiam z czym to skleił.
Z góry dzięki za odp i sorki za lekki offtop :)
Chyba to
 
Back
Top