Muzyka

No good brzmi tak samo zajebiście za każdym razem, co za muza to była:)
Pamietam imprezki w megaquescie w Sopocie, przebrany w kombinezon roboczy z maska przeciwpylowa na gebie, nafutrowany feta po uszy, kurwa praktycznie niesmiertelny. Co za muza to byla :wink:
I'll take your brain to another dimension!
 
"From Mars to Sirius" to imo najlepsza płyta Gojiry, uwielbiam ten kosmiczny klimat.

@lwzz Jak często przeglądasz ten temat, to też częściej zarzuć muzę :lol:

Z przyjemnością.

SikTh się reaktywował. Drugiej "płyty o drzewach" już raczej nie nagrają, ale nie jest źle:

 
Nie byłem jej fanem, jednak tym kawałkiem "mnie kupiła". Genialny wokal (o tekście jednak wolałbym się nie wypowiadać :cool:.

 
Nie byłem jej fanem, jednak tym kawałkiem "mnie kupiła". Genialny wokal (o tekście jednak wolałbym się nie wypowiadać :cool:.



Tekst? Dlaczego?

Olbrzymi szacun do tej pani.Nie tylko za wokal ale rowniez za to ze sama tworzy swoje utwory co jest rzadkoscia w naszych czasach.

Do tego nie musi krecic dupo (wiem ze mogly by byc ofiary w ludziach) ani pchac sie na czolowki gazet by odniesc sukces komercyjny.
 

Kiedyś byłem największym fanem Gojiry na świecie, dałbym się pociąć za ten zespół. Jednak po genialnym The Way of All Flesh wydali baardzo średnie L'Enfaunt Sauvage i nie wiem co bedzie z tym bandem dalej. Czuję ogromny przesyt nimi.

Jeżeli szukacie dobrego popu z kobiecym wokalem to macie Grimes:
 
Tekst? Dlaczego?

Olbrzymi szacun do tej pani.Nie tylko za wokal ale rowniez za to ze sama tworzy swoje utwory co jest rzadkoscia w naszych czasach.

Do tego nie musi krecic dupo (wiem ze mogly by byc ofiary w ludziach) ani pchac sie na czolowki gazet by odniesc sukces komercyjny.
Wiesz, są różne gusta a mnie jednak ten nie przekonuje i jest oklepany. Tak czy inaczej kawałek jest genialny, zwłaszcza refren miażdży pokazując jakim fenomenalnym głosem dysponuje Adele. Nie mogę go przestać słuchać :-)
 
Wiesz, są różne gusta a mnie jednak ten nie przekonuje i jest oklepany

Daj więcej przykładów na tekst pisany ze strony osoby która skończyła związek lub ewentualnie coś zepsuła.Do tego przepraszając za wszystko, najbardziej jest jej przykro z tego powodu że tą skrzywdzoną osobę to już w ogóle nie obchodzi.

Oryginalne ujęcie sprawy IMHO.
 
Pewnie, mam nawet ich plyte z coverami :) kupiona lat temu 10?

Tych nie znam, przeslucham, thx!

Jak lubita takie folkowe projekta to ja znalazłem takie cuś kiedyś i robi mi mocno.
Gdyby ktoś miał coś więcej fajnego z Bałkanów niech wrzuci.



 
Back
Top