Muzyka

15230748_1820244278253698_1424880982612196649_n.jpg
 
A co powiecie chłopaki na Kubę Żyteckiego? Wiem, że nie ten kaliber i inna stylistyka, ale gość jest naprawdę zdolny.



W djentowych czy jak kto woli progresywno-metalowych kapelach jest na świecie kilku niesamowitych graczy, np. Misha Mansoor z Periphery, czy Tosin Abasi z Animals As Leaders.

Ten drugi:





Fajna kapela była, poza Downem najlepszy projekt muzyków Pantery.

R.I.P. Darell, Kowboju z Piekła \m/





Zdecydowanie! Ja najbardziej lubię ten numer z "dwójki":





Nie kolego, down nie był żadnym projektem muzyków pantery jak damageplan, tylko to zupełnie inny zespół w którym Anselmo jest wokalistą.

Projektem Pantery (bez Anselmo) był też
Rebel meets Rebel. Obczaj na yt, połączenie Pantery i country
 
Nie kolego, down nie był żadnym projektem muzyków pantery jak damageplan, tylko to zupełnie inny zespół w którym Anselmo jest wokalistą.

Projektem Pantery (bez Anselmo) był też
Rebel meets Rebel. Obczaj na yt, połączenie Pantery i country

Doskonale wiem, kto grał w Down, Kolego :) Widocznie źle się wyjęzyczyłem - "z udziałem członków(a) Pantery" - lepiej?
Znam i lubię Crowbar, CoC i Eyhategod też nie są mi obce.
Rebel meets Rebel z kolei nie znam i obczaję, thx.

Żeby tak po próżnicy tu nie bazgrać, zapodaję Dysrhythmię. Jest jazz, jest metal, jest masa innych fajnych rzeczy, ale bardzo spójnie to brzmi. No i mocno charakterystyczne brzmienie. Zresztą nazwa mówi wszystko.

 


Phil Anselmo jeden z moich ulubionych wokalistów, obok Mike'a Patona



To ja też sorry za dubla. Lubię bardzo obydwóch.
Ale Patton przejadł mi się mocno w pewnym momencie. Najchętniej wracam do "Californii" Bungli i "Irony is a dead scene" Dillingerów (swoją drogą nie słucham ich późniejszych płyt, nie przekonuje mnie Puciato na mikrofonie, ani kierunek w jakim poszli, a "Calculating Infinity" to top wszech czasów).

No to Dillinger Escape Plan z Pattonem:



i bez - mistrzostwo:

 
zaden ze mnie ekspert czy wielki fan rapu, ale przez kumpla sie wkrecilem w ostatni mixtape decksa, calkiem fajne to jest
 
Nowy teledysk od RHCP:


Choć jak dla mnie z tych 3 nowych to "Go Robot" najciekawszy. Teledysk animowany, nie pierwszy w ich dorobku. M.in. podobny do "Love Rollercoaster". Na płycie "I'm with You" klip do "Monarchy of Rose" także miał w sobie trochę z animacji.
 
Wie ktoś skąd dorwać remake piosenki "Jaskółka uwięziona" z Jagi?
to jest chyba remake specjalnie stworzony do Jagi, ja liczę że allegro samo wrzuci na youtube tak jak ''Aleje Gwiazd'' czy ''Mój jest ten kawałek podłogi''
 
Back
Top