Mundial 2014 - komentarze do meczy

i kto pamięta o wczorajszych wyczynach Navasa ??
szalony mecz oby była dogrywka z chęcią obejrzę
 
śmieszne gwiazdorki,jeśli nie wjebią w doliczonym to war algieria.Mueller to jakaś parodia :)
 
aaaaahahaha, bukmacherzy dzisiaj balety dobre beda mieli. kurwa mac, co za mundial!
 
serio zadnych reakcji na bramke Niemcow? co sie dzieje z cohones... :O



huh, co koncowka!
 
Jaki ja ostatnio smutny jestem gdy te niby słabsze drużyny przegrywają. Szacunek dla Algierii za serducho i walkę do końca.
 
slabszy mecz francji i dobry niemcow i arabow. nie moge sie doczekac jutra, ciekawe co tam belgia i argentyna wymysla
 
Ale "W dzisiejszym futbolu nie ma już słabych drużyn" po tych mistrzostwach pomału przestaje być banalnym frazesem.
 
Będą powtarzali ten frazes do znudzenia nasi "eksperci" po meczach eliminacyjnych z Gruzją i Gibraltarem.
 
Dzisiaj ciekawe dwa mecze i nie wykluczone, że Szwajcaria i USA napsują krwi i może będzie niespodzianka.







Argentyna 3-1 Szwajcaria



Belgia 2-1 USA
 
Argetyna w ogole mi sie nie podoba na tym mundialu i licze, ze Szwajcarzy wygraja. Belgia powinna dac rade.
 
Jeżeli dzisiaj stawiacie na Argentynę i Belgię to myślę , że kuponiki powinny wejść .



Argentyna 2:0



Belgia 2:1 (po dogrywce)



Takie moje typy
 
Ale Argentyna jest mizerna, mają wyjątkowe szczęście do rywali na tym mundialu, bo do półfinału nie zmierzą się z nikim kto jest serio bardzo silną drużyną. Szwajcaria i Belgia/USA to dobre drużyny, ale jeszcze nie absolutny TOP.
 
a Algieria to absolutny TOP? Kostaryka to tez taki TOP? bo pamietam, ze zbili druzyny uwazane za najlepsze. Ci pierwszi wczoraj jakos mogli postawic sie Niemcom, dziwne. ten mundial niczego jeszcze nie nauczyl Hubson?



Szwajcarzy niech ich zbija, jesli nie oni, to USA/Belgia maja duze szanse IMO.
 
70 minuta a goli nie widać, mogła by ta szwajcaria wygrać, a jak nie to myślę że USA/Belgia ich przemielą.



Jak w Argentynie gra Fernando Gago. no kurwa.



a ławka? ani 1 dobrego zawodnika, Palacio jedynie. Jak powolany jest Maxi Rodriguez ile on ma lat? 35? on 10 lat temu za czasów Atletico był dobry nie wiem skąd on sie wgl wziął w tej kadrze.
 
Argentyna pieknie pokazuje, iz ofensywa w futbolu to nie wszystko. jak gram nimi w fifie to ustawiam w skladzie 7 napasatnikow, haha. skrzydla, pomoc, atak w napastnikach + 3 obroncow i bramkarz. nie maja defensywy (procz Garaya), nie maja rozegrania (to przede wszystkim). szkoda, bo jakby to wszystko ktos mogl ulozyc 'od srodka' to bylaby kosa druzyna.



takiego Riquelme w zyciowej formie by potrzebowali. :v
 
Przydałby się w drużynie Argentyny jeszcze jeden Messi żeby ten oryginalny miał z kim grać.


Di Maria coś próbuje, ale często traci. Rojo jak zwykle na plus. Reszta straszna miernota.
 
ciekawe ile dzisiaj buki zrobia hajsu na kolejnym remisie... wczoraj pewniak Francja + Niemcy tez dobrze polecial, haha. Brazylia bedzie dobrze wspominana przez bukow, to pewne.
 
ja przed mundialem kibicowałem Anglii i Kolumbii, mam nadzieje że Kolumbia pociśnie Brazylie ;) bardzo fajnie grają chłopaki, mam nadzieje, że ten Teofilo Gutierrez nie bedzie grał a zagra Ibarbo z Martinezem



problem w tym, że Argentyna nie ma ofensywy, znaczy piłkarzy ma ale nie ma pomysłu ofensywnego gry.
 
Brazylia bedzie dobrze wspominana przez bukow, to pewne.


Każdy Mundial jest dobrze wspominany przez buków. Wierz mi. :)



Troszkę się wynudziłem na tym meczu. Dogrywka niech już będzie też bezbramkowa, bo lubię karniaki oglądać.
 
Back
Top