Mundial 2014 - komentarze do meczy

I gitarrra!


Keylor potęga! Nie tylko za wybronionego karnego, ale też za główkę Mitroglou i dwie sety, które wybronił. Bez wątpienia Man of the Match!
 
Kostaryka teraz zostanie brutalnie wysłana do domu. Z 3 Holendrzy im wcisną. Ale i tak szacun, ćwierćfinał to już spore osiągnięci tym bardziej jak spojrzymy na to z jakiej grupy awansowali. Ciekawe czy za mojego życia dane mi będzie zobaczyć Polskę grającą w ćwierćfinale MŚ.
 
Jednak wczoraj udało się zasnąć bez popsucia humoru. Strasznie mnie Grecy wkurzają - zabunkrują sie, dadzą nudny mecz, strzelą jakiegoś gola z biodra w doliczonym czasie gry i w ten sposób eliminują kolejne duże ładniej walczące drużyny. Gdy wczoraj strzelili tego gola w doliczonym czasie gry byłem pewien, że historia się powtórzy. W przypadku karnych byłem gotów postawić kasę na Greków, europejskie drużyny z reguły w jedenastkach są dużo lepiej ułożone. Na szczęście jednak Grecy jadą do domu.



Chociaż przyznaję, że zaimponowali mi dzisiaj, ponieważ ponoć wszyscy zawodnicy zrzekli się premi za awans. Chcą, żeby pieniądze przeznaczyć na budowę jakiegoś centrum sportowego. To mi się podoba - jestem zwolennikiem poglądu, że gra w reprezentacji nie powinna się wiązać z żadnymi korzyściami finansowymi, to powinien być honor i przywiej.



Mnóstwo emocji, dużo pięknych bramek w dotychczasowych meczach fazy pucharowej - mistrzsostwa trzymają wysoki poziom.
 
Krzychu, a już myślałem, że napiszesz obiektywnie, że wczoraj Grecja nie była zespołem o którym napisałeś na wstępie, a tu jednak zaimponowała kwestia jedynie finansów pozaboiskowych ;-) Wszyscy dyskredytują Kostarykę, a ta idzie jak burza, choć wczoraj słabo dość ten mecz wyglądał.
 
Krzychu, a już myślałem, że napiszesz obiektywnie, że wczoraj Grecja nie była zespołem o którym napisałeś na wstępie, a tu jednak zaimponowała kwestia jedynie finansów pozaboiskowych ;-) Wszyscy dyskredytują Kostarykę, a ta idzie jak burza, choć wczoraj słabo dość ten mecz wyglądał.


No może faktycznie Grecja wyglądała inaczej niż zazwyczaj - przyznaję, że mecz oglądałem jednym okiem. Odbiór zakłóciła ta bramka strzelona w ostatnich minutach, tak dla nich typowa. Nie dyskredytuje Kostaryki - bardzo mi imponują na tych mistrzostwach. Teraz przed nimi piekielnie trudne zadanie, do tego widać było już u nich zmęczenie, a mecz z dogrywką raczej nie pomógł...
 
Na poprzedniej stronie Visu coś wrzucił od weszło o temperaturze, że w Warszawie podobne warunki pogodowe. Tyle, że nikt nie zwraca uwagi na fakt w jakich godzinach się to odbywa. O godzinie 13 w pełnym słońcu, bliżej równika temperatura odczuwalna robi kolosalną różnicę.
 
Krolik, ja odkąd usłyszałem, że mecze na nasz czas będą o 18,20 czy nawet 22 to byłem zdziwiony, ale "moc TV" robi swoje. Bardziej się dba o widzów niż sportowców jakby nie było. Pamiętam jak na mecze sparingowe Polski z Brazylią (1:2 i 2:4) wstawałem po nocach, bo ZACZYNALI o 3/4 ;-)
 
Wczoraj Kostaryka zagrała słabiej niż w fazie grupowej, natomiast Grecy grali dość dobry mecz. Cieszę się że Grecja odpadła bo ich nie trawię (jakoś od 2004 roku), zwykle grają bardzo nudną destrukcyjną piłkę i mają dużo farta. Na tych mistrzostwach liczę na Kolumbie i Kostarykę, byle by grała lepiej niż wczoraj.
 
Ach jednak żabojadolandia gra dalej :-) Oby Niemcy dzisiaj pożegnali się z turniejem:-)



#NieZłośliwy#KuponówTrochęSzkoda#AlgieriiPrawieFan
 
Ja nie wiem skąd w Was tak negatywne emocje, względem europejskich drużyn :D Osobiście, poza tym że czuje się Polakiem, to czuje się równiez Europejczykiem. Chciałbym aby puchar świata trafił do którejś z europejskich drużyn, jak Holandia, Francja, Niemcy czy Belgia. Tym bardziej tego nie rozumiem, gdyż niewiele już pozostało drużyn reprezentujących nasz kontynent. A Niemcy najwcześniej pożegnaja się z turniejem po meczu z Francją ;)
 
Z tych , drużyn , wymienionych wyżej głosuje Belgii. Nie głosuje na Europę , bo liczę na jakąś niespodziankę.
 
Myślałem, że tylko studio Plaza na TVP to jest jakieś gówno bo w profesjonalność NC+ wierzyłem. Oglądam więc "Na Mundialu" na C+Sport i tam wywiad z Majdanem, że Barca kupiła meksykańskiego bramkarza, myślę sobie, oki Radek jest "ekspertem" TVP więc może mieć problemy z kojarzeniem faktów, a tu nagle w studio Ryczel wypala, że Barca zakontraktowała Ochoe WTF?! Później ten drugi gość, nazwiska nie kojarzę, bo jedyne co robi to wyświetla wpisy z twitera po meczach CL, gada od rzeczy, że nie ma co oceniać Navasa po zaledwie 4 meczach na mudialu i wydawać za niego kupę kasy czyli zwykły noname i tyle w temacie. Pełna profesjonalność byłych pracowników Nki.
 
Hehe, a ogolnie jesli o ciawsach juz mowa, to takim prawdziwym francuskim ciawusem jest Andre Pierre Gignac.







A teraz ogarnalem, ze w pierwszej 11 Niemcow gra 7 typow z Bayernu:-)
 
Ja tam nie mogę zrozumieć czemu ten lubiący dłubać w nosie i męskich an***ch Loew idzie w zaparte z tym durnym pomysłem Pepa z Lahmem w środku ...
 
ostatnio jak bylem na kebabie u ciapatych ,i akurat lecial mecz algieria -rosja , po strzeleniu gola przez algiercow ,jak zaczeli sie drzec to myslalem ze cos sie stalo :-)
 
Mnie raz z maczetą gonili jak mi z ziomkami po pijaku zachciało się rasistowskich obelg :D od tej pory mam jakiś wewnętrzny szacunek dla nich ;)


#wódkazmieniaczłowieka
 
hahahah, o kurwa, vaica jakie przygody, dlaczego nigdy nie bylo tego opisanego w HP? domagam sie wyjasnien!!!
 
Heeh nie ma co wyjaśniać alko+złe towarzystwo +naród bez poczucia humoru = spierdolka ciemnymi ulicami :D najbardziej szkoda mi zamówionego kebaba, nigdy go nie zobaczyłem :( Po pijaku różne durnoty się robi :)


Kutwa mundial bramkarzy co jeden to lepszy...
 
Back
Top