MMA Tycoon - gra online

Born lub Hightower wiem, ze mozna kupic vip za pieniadze z gry. Podobno od milona za rok (tego nie jestem pewny). Pytanie czy mozna tez kupic sloty? Jak tak to mniej wiecej po ile.
 
Tylko też trzeba mieć kogoś kto zapoda Ci Vipa/Sloty i zechce hajs, a to nie zawsze łatwe. Jest temat na forum i trzeba męczyć i pisać do ludzi ;-)

"1 slot=$10
2 slots=$18
3 slots=$26
4 slots=$34
5 slots=$40
10 slots=$78"

3 miesięczny VIP to bodajże 300-350k dolców (10 realnych), 6 miesięczny jakieś 650 do 700k (18 realnych) także podejrzewam, że podobnie w kwestii 1 czy 2 slotów, a więcej to pewnie kwestia dogadania. To już masz 10? Startowo jest 4, po zakupie Vipa i na długość jego trwania ma się opcję posiadania 10. No, ale może Ci mało, jak mi było w pewnym okresie, stąd mam 20, ale gdy czasu brakować zaczyna to to często problem by ogarniać swobodnie ich trening, sprawy menadżerskie i gameplany.
 
Do tej pory moi zadownicy stoczyli już parę walk, wszystkie udało mi się wygrać. Jednak prawdziwe wyzwania dopiero przede mną. Jak dotąd walczyłem z zawodnikami , których umiejętności były rozłożone po równo we wszystkich aspektach, co znacznie ułatwiło mi ustalanie taktyki. Dziś mam walkę zawodnika, który jest bokserem dodatkowo posiada wysokie Takedown Def oraz Defensive Grapling, stworzyłem go jako 25 latka. Jego przeciwnikiem jest 18 letni zawodnik Woeful (3) boxing, Useless (1) Muay Thai, Wonderful (12) wrestling and holds a white belt in Brazilian Jiu Jits.



Mam pytanie, jak ustawilibyście taktykę. Ustawiam bardzo wysoko Stay Standing, Counter oraz Stay on the Outside. W dodatku nacisk na Single Punches. Co myślicie o suwaku między Damage a Accuracy? Do tej pory gdy chciałem ustawić walkę w stójce dawałem znacznie więcej an Accuracy, ale na forum Tycoona ktoś pisze, że w takiej walce powinno się dać ten suwak na połówkę. Co jeszcze mnie nurtuje to czy wyłączyć zupełnie własne obalenia? Takedown Off mam w ogóle nie rozwinięte, ale wydaje mi się, że lepiej zostawić jakiś mały prosent na Try Takedowns. Byłbym wdzięczny za wszelkie wskazówki.
 
Nie lubię doradzać nie mając pełnego przeglądu, ale nie widzę powodu byś w ogóle próbował obalać solidnego zapaśnika, który może umieć poddawać, a może być Ground and pounderem. Powinieneś bronić obaleń i skończyć go ciosami w stójce. Ciężko coś więcej mówić, nie wiem czy to jego pierwsza walka i Twoja i rywala, czy wiesz już co nieco o swoim zawodniku od strony hiddenów i czy wiesz coś o rywalu. Niektóre slidery lepiej, gdy są w miarę po równo, a niektóre lepiej, gdy są całkiem na 100%. Nie masz clinchu to stay on the outside 100%...Dmg/accuracy też kwestią tego czy Twoij zawodnik ma silny cios i jaką rywal szczękę. Agresja/Kontra. Nie napisałeś nic o swoich zapasach poza podaniem TD. Jeśli gość będzie przewidywalny to może wybronisz i skontujesz ciosami, ale jeśli wysoka kontra to raczej i duży dmg. Podaj lepiej namiar na siebie w grze. Tyle, że dziś już więcej nie pomogę, bo zaraz spadam i stąd i z gry. Po paruset walkach wydaje się, że człowiek już coś wie, a potem przychodzą walki po których ma się wrażenie, że cała ta wiedza na nic i decydują hiddeny zawodników i spore znaczenie mają slidery, ale nie tylko Twoje, a również rywala i wszystko zależy od tego jak to algorytm polosuje ;] Chciałbym coś więcej powiedzieć, ale ciężko z tej perspektywy. Nie polecam na pewno dawać więcej niż 60% accuracy, a zastanowiłbym się nad 55-60% dmgu może nawet i sporej agresji. Często swymi młodymi bokserami zaczynałem z agresją 80%, dmg 55-60% i raczej był szybki nokaut, nawet z zapasiorem (12) któryś tak wygrał, ale to nie musi się wcale powtórzyć w tym wypadku. Choć tego Ci życzę. Powodzenia.
 
Nietety mój zawodnik pierwszy raz doznał porażki... Początkowo wszystko wyglądało całkiem nieźle, przeciwnik zgodnie z oczekiwaniami nie robił nic poza próbami obaleń, które mój zawodnik skutecznie bronił. Jednak już w drugiej minucie pierwszej rundy mój zawodnik wylądował na plecach, była to piąta lub szósta próba sprowadzenia walki do parteru. Gdzie mój zawodnik był systematycznie obijany z góry. Druga runda miała podobny przebieg, jednak obalenie nastąpiło jeszcze wcześniej. Mój zawodnik był dosłownie zasypywany uderzeniami. Trzecia runda to dosłownie egzekucja, już na wstępie obalnie i niespałna minutę później przeciwnik wygrywa przez TKO.



Poza wynikiem niepokoi mnie przebieg tej walki. Nie zostałem ani razu trafiony w stójce przy pięciu próbach zadania ciosu przez przeciwnika, natomiast mój zawodnik próbował zatakować pięciokrotnie, zawsze skutecznie. Przeciwnik próbował jeszcze 14 razy obalić, dwa razy mu się udało i raz obalił z clinchu. Szkoda, zę tak późno zdecydowałem się zapytać... Bo wydaje mi się, że dałem za dużo na kontrataki i za mało na agresję, stąd tak mała ilość ciosów. No ale cóż, podobo porażka uczy więcej niż zycięstwo i muszę się z tym zgodzić. Poprzednie sześć zwycięstw nie nauczyło mnie wiele.



Dzięki za rady.
 
A ja ostatnio stworzyłem sobie Cro Copa i pierwszą walkę wygrał przez head kicka w 37.sek. przypadek ? :D
 
Takie są już początki...Dlatego przy jednym primary mocno wyszkolonym wolę ubiegać niezbyt umiejętnego zapaśnika ciosami, ale jeśli ma mocną szczękę to może i to nie wystarczyć tak szybko. Loku jeszcze zależy jak ustawiłeś parter z dołu, bo też leżenie i kontrolowanie nie musi być skuteczne, agresywna kontrola przy wysokim jak pisałeś def grapplingu mogła być skuteczniejsza. Trzeba czasu i by wyczuć grę i swoich fighterów. Kontra na takedown spammerów się przydaje, gdy ma się mocniejsze zapasy, ale właśnie na początku wolę sam wpaść pierwszy w zapaśnika i nie pozwolić algorytmowi na nadmierną ilość prób obaleń, które w końcu mu się udadzą. Szkoda, ale nie łam się, wyciągaj wnioski i do przodu! Pozdrawiam. Nie dałeś jednak namiaru na siebie w grze:D



Stachel hehe, gratulacje, choć wiele zalezy od tego na kogo się trafia i jak ustawisz taktykę. Wiele head kicków może być podstawą do łatwiejszego bycia skontrowanym lub zmęczenia się jeśli by nie wchodziły, a były bardzo przewidywalne.
 
@Born2kill Wybacz, zapomniałem: http://www.mmatycoon.com/managerprofilemanager.php?MgrID=100805
 
Born, zeby dobrze bronic kopniecia, musze miec wysokie striking defence tylko ? Czy musze miec tez dobre kopniecia, zeby umiec je bronic ?
 
Z tego co mi wiadomo dobrze mieć i kopnięcia, ale ja już po ostatnich dniach mam wrażenie, że nic nie wiem o tej grze i więcej tu losu niż wiedzy czy skilli i powoli mam dość ;-) No, ale szkoda porzucić 20 slotów na fighterów, prywatnego jeta, prywatny gym i 2 bańki na koncie menadżera...Gdyby ktoś chciał to odkupić za sensowną kwotę...;]
 
orientuję się ktoś gdzie można zgłaszać błędy? bo pomimo że mam trzech zawodników , to suple czy ubrania moge kupić tylko dla jednego ;/
 
Na pewno mają wystarczającą ilość kasy na taką ilość odżywek jaką chcesz kupić i po takiej cenie w jakiej są? Czasem coś wydaje się błędem, ale jak się chwilę zastanowimy to...



A może weź na siebie jako menadżera i im przekaż?



A błędy najlepiej zgłaszać do Mike Tycoon czyli właściciela, o ile nie są o błędy typowe i gdzieś już poruszane na forum...
 
Mają wystrczająco duzo kasy , nawet jakby mieli za mało to i tak mógł bym ich wybrać przy zakupie . Coś jest nie tak , np. w klubach przy wyborze trzeningu nie pokazuje mi tych cyfer ile osob trenuję w danym dniu . To jest moje drugie konto , później założyłem trzecie i tam jest wszystko ok
 
Myślałem, że chodzi o to, że odżywki nie docierają do nich po prostu.



To ile masz tych kont? Kilka to chyba niedozwolone nawet :P Rozumiem, że wszędzie VIP był? Sam nie wiem, wzrokowcem jestem, a bez widzenia i poszperania ciężko coś doradzić...Jeśli jednak masz więcej niż jedno konto to lepiej, żeby i Mike z ekipą nie szperał, bo jeszcze Cię zbanują i tyle z grania.
 
Pierwsze usuwam , bo to lekki niewypał był (moi fighterzy za bardzo dostawali w dupe) , na tym wadliwym zostawie sobie tylko mojego Caina z którym wszystko jest ok i walczy tak jak oryginał :D , daruje sobie to zgłaszanie błędu i głównie bede grał na tym trzecim .



P.S co dają sparingi ? warto je robić?
 
Poprawiają głównie primary skillsy, ale i minimalnie secondariesy, które są pokrewne box--> punches,striking defence i clinchwork, mt kicksy,clinchwork,elbowsy i kneesy,zapasy takedowns, takedown defence, ground and pound, defensive grappling, bjj submissions i def grappling. Escapesy i transitionsy nie są w tym ujęte raczej, bo został dodane później. Fizyczne też rosną często i od sparingowi treningow secondariesow.
 
Witam, jakoś miesiąc temu postanowiłem sprawdzić tą grę zachęcony tym, że nie trzeba poświęcać jej zbyt dużo czasu. Początkowo byłem sceptyczny i stworzyłem jednego zawodnika, jednak gdy wygrał dwie pierwsze walki przez sub w pierwszej rundzie, podpisał kontrakt z młodą organizacją i tam wygrał kolejną walkę przez sub w pierwszej rundzie, postanowiłem stworzyć jeszcze 3 zawodników :D Łącznie mam teraz 4 zawodników, w tym 3 którzy mają po 18 lat, i tutaj pojawia się mój apel do graczy, którzy mogą w jakiś sposób pomóc w ich rozwoju. Chciałbym rozwijać tych zawodników, tyle że muszę to robić poprzez walki za dobre pieniądze, albo pomoc sponsorów. Gdyby ktoś miał możliwość zaoferowania dobrego kontraktu (zwłaszcza w młodej organizacji, gdyż chciałbym stopniowo zwiększać im wyzwania, a walka z 30letnim zawodnikiem z wszystkim na maxa jest bez sensu na tym etapie), bądź mógłby wspomóc ich rozwój w jakikolwiek inny sposób będę bardzo wdzięczny. Tutaj mam profile zawodników:



http://mmatycoon.com/fighterprofilemanager.php?FID=259896



http://mmatycoon.com/fighterprofilemanager.php?FID=262594



http://mmatycoon.com/fighterprofilemanager.php?FID=262627



http://mmatycoon.com/fighterprofilemanager.php?FID=262678
 
Widzę, że mój wpis zachęcił do gry forumowych kolegów :D cRe i malinowski , witamy :D
 
http://www.mmatycoon.com/managerprofilemanager.php?MgrID=52087



Odzywajcie się w grze, a kopsnę trochę hajsu na potrzeby rozwoju i sobie rozdzielicie na fighterów już własnoręcznie w razie potrzeb :P Tylko nie proście o miejsce w gymie itp ;-)



Co do organizacji warto szukać takich z ID restriction bliskim ID zawodnika, by mierzyć się z podobnymi i stworzonymi w zbliżonym czasie. Oczywiście nie każdy rozwija się identycznie, ale w czasie można to nadrobić. Zależy na ile ktoś chce wszechstronnego zawodnika a na ile np strikera z parterową defensywą i mocną stójką.



Pamiętajcie by olewać jakieś Cosad Gymy ogólnodostępne...Znaleźć coś za 500-1000 tygodniowo, ale najlepiej z czwartku na piątek, żeby nie płacić podwójnie. Opłaty pobierane są właśnie tej nocy, więc po prostu trzeba dołączyć przed 1 sesją treningową w piątek o 10:30...Dołączając w środę np zapłacicie od razu tygodniówkę, a wczwartek już kolejną.



K2 wysłałem Ci 100 tysięcy dolców na rozruch :)
 
Mój ziomeczek wygrał pierwszą walkę 3x 30-27 :) Przeciwnik otrzymał lekcję latania. Łapać i rzucać :p
 
Wygrałem już drugą walkę w tej gierce. Tym razem przez KO (ciosy). Czy teraz wystarczy ze poczekam na odnowienie się energii i znowu mogę coś zestawiać czy lepiej poczekać, pozwolić mu trenować i zestawić walkę dopiero po jakimś czasie?
 
Najważniejsze to 100% energii przed kolejną walką, ale jednak jeśli chce się rozwijać to trzeba trenować. Nawet pod kolejnego rywala...
 
Back
Top