MMA ATTACK 2 - wymyślmy rozpiskę

Kita - Sanchez



Grabowski - Rogers



Drwal - Patrick Cote / Santiago / Leites



Borys - Marcus Aurelio
 
W sumie gdyby pan Cholewa zakontraktował Santiago, to zrobiłby nie małego psikusa panom z KSW, bo jestem niemalże pewny, że zobaczylibyśmy brazylijczyka na jednej z gal.
 
84 kg.: Tomasz Drwal (19-4-1) vs.Tor Troeng (13-4-1)

Open.: Michał Kita (11-6) vs.Mike Whitehead (27-7)

70 kg.: Maciej Górski (10-6) vs.Mariusz Abramiuk (6-2)

93 kg.: Marcin Naruszczka (8-0) vs Antony Rea (22-13)

77 kg.: Borys Mańkowski (11-4) vs. Peter Sobotta (8-5)

84 kg : Robert Jocz (19-8) vs.Andre Reinders (17-9-3)

70 kg.: Wojciech Lech (4-1) vs. Piotr Niedzielko (2-1-1)
 
Tytułem wstępu...
Kolejną galę MMA Attack proponowałbym zorganizować w Gdyni. Może produkt oferowany przez pana Cholewę odczarowałby halę, w której nie powiodło się BOTE. Stąd też w mojej rozpisce kilku zawodników z Trójmiasta (jeden nawet z Małego Trójmiasta) oraz ze Szwecji, którzy mogą ściągnąć promem kibiców z Karlskrony.

Open.: Michał Kita (11-6) vs. Eddie Sanchez (13-5)
Open.: Damian Grabowski (14-1) vs. Konstantin Gluhov (20-7)
Kicie bardzo zależy na rewanżu z Grabowskim, z którym kontrowersyjnie przegrał półtora roku temu w... Gdyni. Jako promotor postarałbym się jeszcze trochę podnieść ciśnienie. Bardzo podobają mi się zestawienia, o których najprawdopodobniej Juras myślał w pierwszej kolejności kontraktując najlepszych polskich ciężkich. W mojej opinii zarówno Kita, jak i Grabowski powinni sobie poradzić odpowiednio z Sanchezem i Gluhovem. Wtedy można by pomyśleć o zestawieniu długo oczekiwanej walki, której stawką mógłby być pas. A tak wyłoniony pas, mógłby okazać się najistotniejszym europejskim tytułem wagi ciężkiej.

84 kg.: Tomasz Drwal (19-4-1) vs. Tor Troeng (13-4-1)
77 kg.: Borys Mańkowski (11-4) vs. Nicholas Musoke (7-2)
Zwycięzcy z pierwszej edycji kontra Szwedzi. Troeng to solidny europejski średni, który w kwietniu wypunktował Jocza. Z kolei Musoke ma na koncie zwycięstwo przed czasem nad Wiktorem Sobczykiem z Gracie Barra Łódź. Okazja by nasi się zrewanżowali.

77 kg.: Piotr Hallmann (7-1) vs. Andreas Stahl (6-0)
70 kg.: Łukasz Sajewski (8-0) vs. Claes Beverlov (7-1)
Lokalne gwiazdy (Sajewski trenuje w Gdańsku, Hallmann w Gdyni) kontra Szwedzi. Stahl niedawno wypunktował znanego z turnieju wagi średniej KSW Domingosa Mestre.

93 kg.: Krzysztof Piechota (7-0) vs. Marcin Krzysztofiak (4-2)
93 kg.: Bartek Janik (1-0) vs. Kamil Ostaszewski (1-0)
70 kg.: Piotr Niedzielko (2-1-1) vs. Maciej Górski (10-6)
Na rozgrzewkę pojedynki między "naszymi".
Na Górskiego nie miałem innego pomysłu, a wiadomo, że z MMA Attack ma dłuższą umowę. Walka z mniej doświadczonym Niedzielko może pomóc mu się odbudować. Z kolei Niedzielko może wybić się w rankingu i zdobyć uznanie na rodzimym rynku. Poza tym obaj preferują stójkę, co może zwiastować dobrą walkę.
Krzysztofiak i Piechota to doświadczeni, ale rzadko walczący półciężcy. Od dawna chciałem zobaczyć ich pojedynek. Za obecnością Piechoty na tej gali przemawia nie tylko idealny rekord, ale także fakt, że reprezentuje on gdańską Akademię Sarmatię.
Na dzień dobry proponuję starcie mało obitych na zawodowych ringach reprezentantów pomorza. Janik trenuje w Mighty Bulls Gdynia, a Ostaszewski reprezentuje Free Fight Wejherowo.



Dzięki za uwagę. Pozdrawiam.
 
@GLF
Dość fajnie, ale jednak wolałbym zobaczyć Borysa na gali. Jest młody niech jak najczęściej walczy. Co do walki Górski vs Niedzielko to podejrzewam to, że wygrałby Niedzielko i nie patrze przez pryzmat dość słabej walki Górskiego i szybkiego skończenia Sikońskiego przez Niedzielko, ale Górski stoi w miejscu ostatnimi czasy. Nie widze zbytniego rozwoju w tym zawodniku.
 
Kita vs. Sanchez
Grabowski vs. Gluhov
Górskiemu należy się jakiś zupełny ogórek ,żeby się nie popłakał.
Drwal vs. Harris

Do tego Mańkowski, Niedzielko, a może nawet Nastula. Pomyślałem jeszcze o Zontku, który mógłby zawalczyć w Polsce...
 
W większości nie mam konketnych typów, ale:



1) Odpuścił bym sobie Grabarka (przynudza). Jak dla mnie Kita też nie jest niezbędnym punktem programu. Górski jak ma walczyć, to niech mu dadzą stójkowicza, bo znowu go rywal zależy.



2) Paweł Nastula wydaje się najbardziej znanym polskim nazwiskiem, jakie MMAA może ściągnąć na swoją galę. Za przeciwnika powinien mieć kogoś średnio wymagającego bo a) po co przepłacać, skoro ludzie przyjdą dla niego, a nie jego przeciwnika, b) jego ostatnie walki nie potwierdziły wysokiej formy.



3) Moim zdaniem dobrym pomysłem na rozkręcenie machiny medialnej jest pojedynek dobrego polskiego ciężkiego z 'Pogromcą Pudziana' Timem Sylvią albo ew. Thompsonem (o ile ten drugi nie ma kontraktu na wyłączność z KSW). Damian Grabowski powinen sobie spokojnie poradzić. Bez jakiś freaków albo tego typu promocji to czarno to widzę.



4) Oprócz tego koniecznie Drwal i Borys.



5) Nie wiem, jakie jest w Poznaniu zainteresowanie mma, ale gala z Borysem, Grabarkiem i Uszolem tam to niezły pomysł.
 
W odniesieniu do postu GLFa:

93 kg.: Krzysztof Piechota (7-0) vs. Marcin Krzysztofiak (4-2)
93 kg.: Bartek Janik (1-0) vs. Kamil Ostaszewski (1-0)

Jeśli MMAA zamierza walczyć o przeniesienie do otwartego kanału to musza ściągać znanych zawodników pokroju Nastuli albo promować swoich fighterów np. Drwala czy Kitę.
Jestem zdania, że tylko Piechota mógłby dostać szanse na tak dużej gali, pozostała trójka z wymenionych wyżej zawodników powinna walczyć na nieco mniejszych eventach jak Iron Fist czy inne Bałtyckie Sztormy...
 
Na pewno na MMA ATTACK 2 chciałbym zobaczyć Petera Sobbotę, chłopak zwyczajnie zasłużył na kolejną szansę. Na pewno starcie Kita vs Grabowski, żeby zakończyć pewne niejasności. Również chętnie zobaczę Drwala oraz nowo podpisanych Lloreta i Reeda. Sztanga, Kostia, Nastula - też bardzo chętnie bym ich widział na kolejnej gali. Borys obowiązkowo. Na pewno nie chcę więcej patrzyć na Sikońskiego oraz Górskiego. Mniej więcej coś takiego:



Nastula vs Tim Sylvia



Kita vs Grabowski



Lloret vs Fijałka



Drwal vs Santiago



Reed vs Grabarek



Sobbota vs Mańkowski (ten rewanż byłby piękny)
 
Madman:



1) Nie wszystkie walki muszą być transmitowane. W sumie nie rozumiem, dlaczego na KSW nie ma walk przed główną kartą, testujących młodszych fajterów. Takie walki można wrzucać na neta promując jednocześnie swój produkt.



2) Zaletą tych pojedynków jest to, że mogą zwiększyć liczbę widzów, którzy - ze względu na lokalny patriotyzm - będą chcieli oglądać imprezę od samego początku.



3) Krzysztofiak to nie świeżak w sztukach walki. Poza tym w rekordzie ma W przy Janie Błachowiczu (abstrahując już od tego, że decyzja była kontrowersyjna). Marketingowo taki zawodnik zdecydowanie może się przydać MMA Attack.



4) Kita i Drwal nie są fajterami MMA Attack. Jeżeli o kimś można tak mówić to chyba tylko o Górskim.



5) Ogólnie bzdurą jest twierdzenie, że na MMAA nie ma miejsca dla zawodników młodszych czy też legitymujących się mniejszymi rekordami. Dla casuala Drwal wcale nie musi być bardziej znany niż Niedzielko. Do tego dochodzą finanse. Wcale się nie zdziwię, jeżeli na MMAA2 zabraknie miejsca dla kogoś z trójki: Grabowski, Kita, Drwal.



6) Bałtycki Sztorm już nie organizuje gal.
 
NASTULA JEST PROMOWANY PRZEZ TVN, POKAZUJA GO W DZIENDOBRY TVN CZY NAWET W TANCU Z GWIAZDAMI



drwal-leites ew.bruno carvalho



grabowski-lloret



borys-sobotta



górski- jakis japoniec
 
Lloret z Uszolem, a Grabowski i Kita z pierwotnymi przeciwnikami czyli Grabowski - Gluhov, Kita - Sanchez.



Dla Drwala widzę jakieś 4 genialne walki - Sakurai (świetny zabieg marketingowy dla MMA ATTACK - Drwal znokautował, a Mamed kontrowersyjnie zremisował, mamy lepszego średniego niż KSW), Santiago (podobny zabieg, tylko trudniej pokonać, ale myślę że akurat styl Santiago będzie leżeć Drwalowi), Patrick Cote (były zawodnik UFC, walczył z Andersonem Silvą, dobre nazwisko na rozpiskę i stójkowicz, czyli dobra walka), Thales Leites (wysoko w rankingach, również dobre nazwisko, trudny parterowo przeciwnik)



Nie miałbym nic przeciwko gdyby Górski zawalczył z Piotrem Niedzielko.
 
Tomasz Drwal, Michał Kita, Damian Grabowski, Borys Mańkowski, Maciej Górski, Rafał Dąbrowski, Michał Fijałka i Dominik Malinowski (jacyś młodzi i tak wystąpią, a On był już promowany). A w walce wieczoru (freakshow): dwóch mistrzów Judo: Paweł Nastula vs Alexandru Lungu
 
MMAA 2 potrzebuje dużego nazwiska, które wzbudzi uwagę mediów. Pierwsza edycja miała Najmana i Salete. Naturalnym wyborem wydaje się być Paweł Nastula. Olimpijczyk, osoba znana i przedewszystkim lubiana. Dwie jego ostatnie walki wywołały sporo szumu medialnego. Z resztą rozpiski bym poczekał aż ustalone zostanie miejsce gali.

Paweł Nastula - Tim Sylvia - przeszłość w UFC + przy wygrana Pawła będzie małym pstryczkiem dla Pudziana i tym samym KSW
 
1 Paweł Nastula VS Tim Sylvia



2 Tomasz Drwal VS Ryuta Sakurai



3 Michał Kita VS Rogent Lloret II / Eddie Sanchez



4 Damian Grabowski VS Konstantin Gluhov



5 Borys Mańkowski VS Peter Sobotta II



6 Łukasz Sajewski VS ?



7 Michał Fijałka VS ?



8. Piotr Niedzielko VS Maciej Górski







Ewentualnie dla Nastuli kogoś łatwiejszego a Tima dla Grabowskiego wiadomo magia pogrmocy Pudziana zrobi swoje .



Jak gala bedzie w Poznaniu mile widziany Uszol .
 
Jeżeli chodzi o gale MMA ATTACK 2- Po pierwsze w Poznaniu. Jest szansa, że zapełni się halę bez Najmana, gorzej bez niego bedzie z oglądalnością w TV. - Turniej Wagi ciężkiej rozłożony na 3 gale.



Walka wieczoru( walka turniejowa)



Uszol vs Nastula



(walki turniejowe)



Biskup - Liorent



Damian Grabowski- Sylvia



Kita- Sanchez



(pozostałe)



Mańskowski vs Hallman / Chlewicki



Grabarek vs Pioskowik



Strus vs Jotko



Fijałka vs Zontek



Galę zacząłbym o godzinie 20.00 w Tv, wcześniej zrobiłbym od 19.00 z 3 walki, miejscowych zawodników.
 
Michał Kita (10-6) vs TBA



Paweł Nastula (4-4) vs TBA



Michał Fijałka (7-2) vs TBA



Marcin Naruszczka (8-0) vs TBA



Tomasz Drwal (18-4-1) vs TBA



Damian Grabowski (14-1) vs TBA



Borys Mańkowski (10-4) vs TBA



Marcin Held (11-2) vs TBA
 
Zakładając, ze main event ma być mocny medialnie więc wydaje mi się, ze bardzo dobrym zestawieniem było by polskiej gwiazdy z znanym chyba wszystkim - Timem Sylvią. a więc



Paweł Nastula - Tim Sylvia



Damian Grabowski - Andrei Arlovski



Michał Kita - Roger Lloret II



Borys Mańkowski - Peter Sobotta II



Marcin Held - Curt Warburton



Tomasz Drwal - Thales Leites/Jorge Santiago



Dominik Malinowski/Piotr Niedzielko - Maciej Górski



edit: widzę, że pomysł Nastuli i Tima nie tylko mi w głowie zaistniał :)
 
A jak wygląda sprawa z u Curt Warburton został zwolniony z UFC teraz gdzieś coś ma sie bić ? z chęcio bym zobaczył go z Hledem albo Sajewskim.



PS: Walka wieczoru El Testosteron VS Centurion , na zasadach który pierwszy sie popłacze .
 
Ja myślę, że takie śmieszne walki w K1 jako main eventy to nie jest złe rozwiązanie. Wspomógłbym się Najmanem (gwarancja, że zdarzy się coś nieprzewidzianego) i zestawiłbym go na przykład z Sappem :D



A poza tym dla przyciągnięcia widowni nie byłoby głupie np. Kita vs Nastula, jeszcze bym nie zestawiał jego rewanżu z Grabowskim.
 
W szczęce słyszałem, że chcą zapełnić Spodek



Nastula vs. Rogers



Grabowski vs. Gluhov (ewentualnie A.Emelianenko)



Kita vs. Gonzaga



Held vs. Kuivanen



Mańkowski vs. Aurelio



Drwal vs. Leites (Grove)



Fijałka vs. Bosse







Wiem, że nie chcą freakshowów ale może ;p, jak coś to możecie go odrzucić



Najman vs. Oliwa ;p lub Świerczewski







 
Kto by uwierzył gdyby ogłosili walkę Grabowksie vs Emelianenko? ;)



Ja bym z chęcią zobaczył Damiana z Arlovskim :)
 
Back
Top