Mistrzostwa Świata w Rosji 2018 - komentarze

Jak słysze w studio, w przerwie jak Janas fachowo wypowiada się na temat meczu i mówi tym swoich zachrypniętym, przepitym głosem, że Brazylia ma większy potencjał i w drugiej połowie rozjedzie Meksyk to mnie krew zalewa. On w ogóle nie powinien się wypowiadać na temat mundialu.
 
Kurwa stanął mu na noge bez gry.
Lekko go nadepnął, a nie stąpnął. A ta pizdeczka jak zwykle teatrzyk. Gardzę.
Neymar.gif
 
wiecie ze za 2 godziny gra Japonia ?

:beczka:





p.s
jest juz znana oferta CP na ligę mistrzów, najtaniej bedzie to kosztować 50zl (lub 60zl z kanalami eleven) miesiecznie w pakiecie Rodzinny HD z 88 kanałami
 
Ogólnie nie lubię nejmara i chuj z nim ale za tamtą akcję brak jakiejkolwiek kartki to żart. A i tak najlepszy był idiota który na niego stanął i pokazywał że udaje a 15 min później sam aktorzył lepiej niż Brando w Ojcu chrzestnym.
 
Brazylii też kiedyś za łebka kibicowałem i myślałem że teraz też tak będzie. Nawet któryś tam mecz fajnie się oglądało.
Niestety pizdeusz Neymar skutecznie mnie zniesmaczył. Jak ten Pepe i inne chujki. To jest tak kurwa żenujące, że nie da się tego oglądać.
Mam nadzieję, że za te pedalskie akcje komuś kiedyś puszczą nerwy i wykurwi chujowi fronta w korkach na ten zjebany żelowy ryj.

Nawet sędziowanie mi nie psuje tego turnieju tak, jak te pedały od skomlenia.
 
Od kiedy Chińczyk to mieszkaniec Japonii?

2 pytanie, kto to jest Fetohen w Belgii? Jakiś podający wodę czy kto?
 
Last edited:
Wiśnia dał sobie spokój z vlogaskami, może ktoś inny przejmie temat. Ale w CV jest lukrowanie dupy reprezentantom i nie każdy chce tę fuchę.

O imprezie w Arłamowie coraz więcej szczegółów:robertmakeup:
Hehehe,gdzie te niedowiarki,co wujkowi Drzewo nie wierzyły na słowo? Buahahaha, macie swoją kryształowo czystą reprezentację baboli. Tak to właśnie wygląda, jak się młodym jest, nic się nie kojarzy i guglować na podstawowym poziomie śledczym się nie umie.
 
Back
Top