Mistrzostwa Świata w Rosji 2018 - komentarze

powinni w ogóle wyjebać ten bezsensowny przepis o pozostawaniu bramkarzy na linii podczas karnych, bo i tak nikt się do tego nie stosuje.
 
roger.jpg

zV2ktkqTURBXy85YmRkNjE4YTA1YmY2M2U5YTUzYTdhYjE3NTJhYjdjZS5qcGVnkpUDAXrNCJfNBNWTBc0DFM0BvA.jpg


:jarolaugh::jarolaugh::jarolaugh:
 
Po wczorajszym meczu naszła mnie taka myśl, czy nie byłoby dobrym pomysłem, żeby w przypadku dogrywki każda drużyna dostawała po np. dwie dodatkowe zmiany.... W doliczonym czasie większość i tak już człapie a kilku świeżych mogłoby rozruszać mecz.
 
Po wczorajszym meczu naszła mnie taka myśl, czy nie byłoby dobrym pomysłem, żeby w przypadku dogrywki każda drużyna dostawała po np. dwie dodatkowe zmiany.... W doliczonym czasie większość i tak już człapie a kilku świeżych mogłoby rozruszać mecz.
Właśnie o to chodzi w dogrywce, żeby było coraz ciężej. Jeżeli drużyny nie są w stanie pokonać się nawzajem sportowo to wygra ten kto jest.lepiej przygotowany fizycznie.
 
Po wczorajszym meczu naszła mnie taka myśl, czy nie byłoby dobrym pomysłem, żeby w przypadku dogrywki każda drużyna dostawała po np. dwie dodatkowe zmiany.... W doliczonym czasie większość i tak już człapie a kilku świeżych mogłoby rozruszać mecz.
Bardzo dobry pomysł, dlatego został wprowadzony :) W przypadku dogrywki oba zespoły dostają bonusową zmianę. Wczoraj wszystkie cztery drużyny skorzystały z tego przywileju i zrobiły w sumie po 4 zmiany.
 
Wiśnia dał sobie spokój z vlogaskami, może ktoś inny przejmie temat. Ale w CV jest lukrowanie dupy reprezentantom i nie każdy chce tę fuchę.

O imprezie w Arłamowie coraz więcej szczegółów:robertmakeup:
 
Gdzie te info?

Poza tym, że :gdzie:oczywiście, to gdzie jeszcze?
Najpierw było info, że dziennikarze sobie robią żarty, że coś było. Później, że nie chlali, a wczoraj Glik powiedział, że Nawałka po "kilka" piw im pozwolił wypić w dzień wolny:wink: Czekamy dalej.
 
Back
Top