Mistrzostwa Świata w Rosji 2018 - komentarze

CIŚNIEMY!!!! Mundial już kilka dni trwa, ale teraz się włączył chyba taki prawdziwy tryb + ta adrenalinka... jedziemy!! ;)
 
Kurwa Milik mi sie wcale nie widzi. Mam nadzieje, że puści Kownackiego chociaż na 20-30 minut. Milik i Teo chuja grają w repce ale przynajmniej Lewy nie będzie sam z przodu w tym ustawieniu.
Teodorczyk w ostatnich dwóch meczach towarzyskich prezentował się bardzo przyzwoicie. Przypomnę tylko piękne wyłożenie piłki Milikowi w polu karnym (który to oczywiście spierdolił setkę) w meczu z Chile, oraz asystę drugiego stopnia przy golu Kownackiego w meczu z Litwą.

Co do Milika się zgadzam. Typ ostatnio gra taki piach, że ja pierdolę. Jego obecność w składzie przy obecnej formie jest dla mnie irracjonalna.


P.S: Bednarek musiałby chyba zagrać w tych ostatnich meczach towarzyskich jak jebany Ramos, żeby wyjść u Nawałki w pierwszym składzie na Senegal nie mając mitycznego statusu Adasiowego "żołnierza". Chuj tam, że i tak nakrywał czapką takiego Pazdana. :DC:
 
9703cd8af9346c3a8485463eed644d9b-01.jpeg
 
Kurwa jadę autobusem i przed tv będę dopiero 15 po 17. O siedemnastej pierwszy gwizdek czy dopiero hymny itd?
 
Co do Milika się zgadzam. Typ ostatnio gra taki piach
Na Euro pomimo, że strzelił ważną bramke dla mnie grał chujnie, bo spierdolił dużo okazji.Szczególnie w meczu z Niemcami. Widze w nim troche Rasiaka.
 
podobno strona tvp sport nie wyrabia dlatego tak się dzieje. Miałem to już w robocie jak odpalalem Kolumbia-Japonia
 
Back
Top