Mistrzostwa Świata w Rosji 2018 - komentarze

Ogólnie nasza gra jest kurwa żenująca. Wierzę, że Nawałka ich obudzi i po przerwie zobaczymy odmienionych chłopaków. Dawać dawać chłopy!
 
kiedy wielcy zwolennicy zielińskiego przejrzą na oczy w końcu?
to kolejny mecz gdzie typa nie ma na boisku i raz na 90 minut da 1 podanie
 
kiedy wielcy zwolennicy zielińskiego przejrzą na oczy w końcu?
to kolejny mecz gdzie typa nie ma na boisku i raz na 90 minut da 1 podanie

Zieliński ginie w ustawieniu z dwójką napastników niestety... Zresztą w eliminacjach grał bardzo dobrze.
 
Tak to jest jak się wystawia swojego synka - Milika, o którym to powszechnie wiadomo, że jest bez formy i reprezentacja musi grać w 10.
 
Wierzycie w to ze zmieni srodkowego obronce? Nawet nie chodzi o sam fakt ze calkowicie by zlamal Cionla psychicznie. Ze Kownackiego wpusci tez nie wierze. Gramy tym samym i to samo od trzech lat i wiemy ze Nawalka nie robi rewolucji. Jedyne co nam zostalo to liczyc na szczescie w drugiej polowie . COME ON
 
Dawać Kucharczyka, już dawno by się w polu karnym wypuerdolil i że 2 karne byśmy mieli jak nic :D
 
Zieliński szuka ładnie Grosika i moim zdaniem jest widoczny, dobrze podaje jak jest przy piłce i w sumie każda akcja która była potencjalnym zagrożeniem przez niego przechodziła.
Milik jak już jakimś cudem dostanie piłke to spierdoli. Ja na prawde widze w nim gwiazdorstwo i padake. Oby jak najszybciej go zmienił bo na prawde nic nie wnosi do drużyny.
Szkoda, ze nie zaufał Bednarkowi bo chłopak na prawde perspektywiczny i w krótkim czasie zrobił na mnie wrażenie i będą z niego ludzie.
Musimy wydrzeć chociaż punkt bo z Kolumbią która przegrała z Japonią będzie trzy razy bardziej przejebane.
 
Wchodze na onet z nudow w robocie i z dwoch glownych wiadomosci dowiedzialem sie, ze Polska reprezentacja przegrywa po samoboju, i ze Robert Lewandowski ma nowa fryzure
:waldeklaugh::waldeklaugh::waldeklaugh:
Miod na moje serce
 
Jeśli chodzi o naszych, to biorąc pod uwagę mecze eliminacji i ostatnie towarzyskie, jeżeli drastycznie nie poprawimy gry, to będziemy jedną z najgorszych drużyn na mundialu... Nie wiem skąd się wzięły te klapki na oczach, ale jak tak czytam na TT to wychodzi, że przyjechaliśmy tu po medal. A moim zdaniem wygląda to tak, że mamy przeciętną obronę, środek pola bez szału, krótką ławkę rezerwowych i pomysł na 45 minut (z 90% meczów za Nawałki tak wygląda). Naszą siłą jest atak, ale wynikający z jakiejś wymiany piłek na jeden kontakt i szarży skrzydłowych, a nie przemyślanych schematów. Obawiam się, że - biorąc pod uwagę jak "ciasno" jest na rosyjskich boiskach - bez dobrego rozgrywającego chuja ugramy.

Co do dzisiejszego meczu, mam dziwne przeczucie, że Senegal odda nam piłkę, bo wszyscy wiedzą jakie mamy problemy z atakiem pozycyjnym i będą czekali na kontry. Gdybym miał obstawiać dzisiejszy wynik to przejebiemy gdzieś tak 1-3. Afrykańce nas po prostu zajebią swoją szybkością i siłą.

:płacz:
 
Co to kurwa za zmiana ??? Hahahahahahahah.

Obrońca za skrzydłowego przy wyniku 0:1.
 
Back
Top