Podwieszony Mistrzostwa Świata w Katarze 2022 - komentarze

Kto zostanie mistrzem świata?

  • Francja

    Votes: 23 16.4%
  • Niemcy

    Votes: 4 2.9%
  • Brazylia

    Votes: 48 34.3%
  • Hiszpania

    Votes: 11 7.9%
  • Argentyna

    Votes: 19 13.6%
  • Portugalia

    Votes: 6 4.3%
  • Belgia

    Votes: 2 1.4%
  • Anglia

    Votes: 4 2.9%
  • Inna drużyna

    Votes: 23 16.4%

  • Total voters
    140
20221125_093827.jpg
 


Ja prdl.

,,Nie jesteśmy narodem,nie mamy tego w sobie, nie jesteśmy na tyle dobrze przygotowani technicznie z tyłu.’’

Gratuluje szczerości ale to przyznanie się do indolencji piłkarskiej i potwierdzenie że ani czasu ani pomysłu na przygotowania do turnieju nie było i nie ma oraz to że nie potrafimy wyprowadzić pilki z własnej połowy jest kurwa kuriozalne.
 
Last edited:
Ja prdl.

,,Nie jesteśmy narodem,nie mamy tego w sobie, nie jesteśmy na tyle dobrze przygotowani z tyłu.’’

Gratuluje szczerości ale to przyznanie się do indolencji piłkarskiej i potwierdzenie że ani czasu ani pomysłu na przygotowania do turnieju nie było i nie ma oraz to że nie potrafimy wyprowadzić pilki z własnej połowy jest kurwa kuriozalne.
Arabia Izydor :mamed:
 
Ja prdl.

,,Nie jesteśmy narodem,nie mamy tego w sobie, nie jesteśmy na tyle dobrze przygotowani technicznie z tyłu.’’

Gratuluje szczerości ale to przyznanie się do indolencji piłkarskiej i potwierdzenie że ani czasu ani pomysłu na przygotowania do turnieju nie było i nie ma oraz to że nie potrafimy wyprowadzić pilki z własnej połowy jest kurwa kuriozalne.
Dobrze powiedział. Wreszcie. Bez klepania po pleckach że jest zajebiście itp itd. prawda jest taka że jako naród chujowo gramy w piłkę od lat i od lat tak samo. Żadnego postępu. Mam wrażenie że inne narody się rozwijają a my zostaliśmy ileś łat za nimi.
 
Dobrze powiedział. Wreszcie. Bez klepania po pleckach że jest zajebiście itp itd. prawda jest taka że jako naród chujowo gramy w piłkę od lat i od lat tak samo. Żadnego postępu. Mam wrażenie że inne narody się rozwijają a my zostaliśmy ileś łat za nimi.

Usprawiedliwiasz piłkarzy którzy grając w klubach zachodnich jakoś potrafią rozgrywać piłkę.

I ktoś im za to tam płaci niemałe pieniądze.
 
Ten nieszczęsny niech już spierdala ze swoimi żenującymi wywodami, jak nie chce mu się grać to niech odda miejsce w bramce komuś kto chce! Czy tam w ogóle ktoś chce oprócz Robercika? Przypominam, że ta nieszczęślina sobie kiedyś łapy połamała na siłowni...

"Wypadek zdarzył się podczas poniedziałkowym treningu. Młody piłkarz nie utrzymał sztangi, która przygniotła mu ręce. - Po prostu straciłem równowagę, a sztangę miałem nad szyją, więc chciałem za wszelką cenę do końca utrzymać ją, żeby nie spadła mi na głowę - opowiada Szczęsny. - No i przygniotła mi ręce. 19 lis 2008"
 
Back
Top