Podwieszony Mistrzostwa Świata w Katarze 2022 - komentarze

Kto zostanie mistrzem świata?

  • Francja

    Votes: 23 16.4%
  • Niemcy

    Votes: 4 2.9%
  • Brazylia

    Votes: 48 34.3%
  • Hiszpania

    Votes: 11 7.9%
  • Argentyna

    Votes: 19 13.6%
  • Portugalia

    Votes: 6 4.3%
  • Belgia

    Votes: 2 1.4%
  • Anglia

    Votes: 4 2.9%
  • Inna drużyna

    Votes: 23 16.4%

  • Total voters
    140
Afrykańskie drużyny wciąż bez gola na MŚ. Idzie piąty mecz i ponad 400 minut. Chyba ciągły drenaż tych wszystkich murzynów i arabów do Belgii, Holandii i Niemiec powoduje, że na kontynencie został drugi sort, choć np. Maroko właściwie bazuje na odrzutach ze szkółek holenderskich za słabych na kadry Oranje.
 
Afrykańskie drużyny wciąż bez gola na MŚ. Idzie piąty mecz i ponad 400 minut. Chyba ciągły drenaż tych wszystkich murzynów i arabów do Belgii, Holandii i Niemiec powoduje, że na kontynencie został drugi sort, choć np. Maroko właściwie bazuje na odrzutach ze szkółek holenderskich za słabych na kadry Oranje.
Juz mają
 
Teraz tylko czekać jak Ghana wpierdoli drugą i spotkanie się skończy. :brainoverload:


dd29103376_albo_jednak.jpg
 
Last edited:
Na tym turnieju, więcej goli będzie z karnych, niż zza pola karnego. Z resztą nie ma co się dziwić jeśli sędziowie dyktują takie miękkie karne to zawodnicy zamiast strzelać to się pchają z myślą, że sędzia się czegoś dopatrzy. Zaraz koniec fazy grupowej, a goli z zza pola karnego okrągłe zero jak narazie.
 
Ghana wygląda mega spoko, personalia się zgadzają, może być run jak w 2010. Kibicuję, bo elegancko murzyny grają
w porównaniu do nas :beczka:
 
Portugalia chooja grała. Dziadek Ronaldo z symulką, a do bramki też ktoś nowy. Gdyby Williams się nie poślizgnął byłoby 3-3 w 99 minucie.
 
Co ten Rui Patricio odpierdolił to ja nie wiem xD


Portugalia z taką obroną to może pomarzyć o zajściu dalej niż ćwierćfinał, już Szwajcaria ich odpali pewnie w 1/8. O ile z grupy uda im się wyjść z pierwszego miejsca.
 
Co ten Rui Patricio odpierdolił to ja nie wiem xD


Portugalia z taką obroną to może pomarzyć o zajściu dalej niż ćwierćfinał, już Szwajcaria ich odpali pewnie w 1/8. O ile z grupy uda im się wyjść z pierwszego miejsca.
To nie Rui Patricio bronił, a ten z Porto.

Mocno ofensywnie Brazylia wychodzi skoro Ney i Vinicius w jednym składzie. Tylko ten dzban Richarlison :usunto:
 
Back
Top