Podwieszony Mistrzostwa Świata w Katarze 2022 - komentarze

Kto zostanie mistrzem świata?

  • Francja

    Votes: 23 16.4%
  • Niemcy

    Votes: 4 2.9%
  • Brazylia

    Votes: 48 34.3%
  • Hiszpania

    Votes: 11 7.9%
  • Argentyna

    Votes: 19 13.6%
  • Portugalia

    Votes: 6 4.3%
  • Belgia

    Votes: 2 1.4%
  • Anglia

    Votes: 4 2.9%
  • Inna drużyna

    Votes: 23 16.4%

  • Total voters
    140
Gdybym był Anglikiem, Hiszpanem czy Francuzem to wyłączyłbym ten mecz w pizdu i przełączył na Familiade
 
Póki co nie istniejemy, lewy skacze do tych główek od obrońców w sumie chuj wie po co bo nawet jak przedłuży czy strąci to tam nikogo nie ma żeby do niej ruszyć czy zgarnąć. Zieliński to w ogóle gra? Te nasze skrzydła to raczej wróbelka niż orła. To już Grosicki by więcej zrobił. Trochę jeździec bez głowy, ale on bierze tą piłe i zapierdala czasem mu się nie uda, ale czasem coś tam wyjdzie.
Środek pola nie istnieje? A kto tam miał dominować? Krychowiak? Jedynie w obronie przyzwoicie. A najlepsze wrażenie póki co chyba Bereszyński na którego grają non stop.
Dobrze, że Szczęsny jeszcze nic nie spierdolił.
 
Ja tam nie wiem czego oczekiwaliście. Nie wygląda to póki co tragicznie... Jest chujowo, ale stabilnie.
Wiesz, tu nie chodzi o oczekiwania, bo ja tez padaki sie spodziewałem- ale wquria mnie taka polska archaiczna mysl taktyczna - bola zęby od oglądania.
Siwy Bajerant merytorycznie i taktycznie dwa poziomy wyżej- przynajmniej graliśmy do przodu
 
W pierwszej połowie zdobyliśmy trzy rzuty rożne!
To efekt ofensywnej koncepcji gry, polegającej na wypierdalaniu za każdym razem przez Szczęsnego piłki pod pole karne Meksyku.
 
Kurwa, od razu to inaczej wygląda jak pressingiem pogramy.
Tam jest karny kurwa, niby mocno naciągany, ale wciąż w zgodzie z przepisami
 
Panie sendziooo karniaczek!
1669137230183.png
 
Back
Top