Podwieszony Mistrzostwa Świata w Katarze 2022 - komentarze

Kto zostanie mistrzem świata?

  • Francja

    Votes: 23 16.4%
  • Niemcy

    Votes: 4 2.9%
  • Brazylia

    Votes: 48 34.3%
  • Hiszpania

    Votes: 11 7.9%
  • Argentyna

    Votes: 19 13.6%
  • Portugalia

    Votes: 6 4.3%
  • Belgia

    Votes: 2 1.4%
  • Anglia

    Votes: 4 2.9%
  • Inna drużyna

    Votes: 23 16.4%

  • Total voters
    140
Właśnie wpadłem na drugą połowę i widzę że nasi grają to co najlepiej potrafią czyli obrona Częstochowy

:pociesznymirek:
 
Lewy się spalił tym karnym. Teraz to w klubie by się obracał i szukał strzału, a tu sie obrócił i wyjebał w bok i to niedokładnie. Jeszcze się wkurwia na Szymańskiego.
Dawać mnie to 0:0 bo nic z tego już nie będzie.
 
Przypierdalacie się, a Czesław motywator zrobił naszym piłkarzom niespodziankę i puścił filmik, jak Mourinho życzy im szczęścia.
 
Dobrze im idzie, co tam chcesz zmieniać.
:damjan:
może 2 napastnika? niee... bo najwazniejsze to bronic wyniku...Czesio na konfie powie zapewne ze to był dobry mecz w Naszym wykonaniu, tylko nie strzelilismy karnego:))
 
FiL0HvyUcAEoQKk.jpeg
 
Michniewicz nie robi zmian, bo jest zadowolony z przebiegu meczu. Jego taktyką na to spotkanie była rozpaczliwa obrona Częstochowy i granie na bezbramkowy remis.
 
  • Like
Reactions: osk
Michniewicz nie robi zmian, bo jest zadowolony z przebiegu meczu. Jego taktyką na to spotkanie była rozpaczliwa obrona Częstochowy i granie na bezbramkowy remis.

Plus może jakaś laga na Lewego i coś wpadnie …
 
Jak nic nie wpadnie to będzie słodkie pierdolenie, że prawie wygraliśmy.
Że meksyk gral dobrze i 1 pkt jest super w tej ciężkiej grupie :beczka:
 
Jak dla mnie karny. Serio. Już pal licho te trzymanie się za koszulki, ale po chuj ten meksykaniec jeszcze ten wypad nogami zrobił. Lewy by do tego nie dopadł, ale Moreno się zesrał jak wczoraj hamburger z Walią.
Rozumiem Twoja interpretacje tyle, że VAR miał wchodzić tylko przy ewidentnych błędach, a to jest bardzo soft penalty.
 
Back
Top