Podwieszony Mistrzostwa Świata w Katarze 2022 - komentarze

Kto zostanie mistrzem świata?

  • Francja

    Votes: 23 16.4%
  • Niemcy

    Votes: 4 2.9%
  • Brazylia

    Votes: 48 34.3%
  • Hiszpania

    Votes: 11 7.9%
  • Argentyna

    Votes: 19 13.6%
  • Portugalia

    Votes: 6 4.3%
  • Belgia

    Votes: 2 1.4%
  • Anglia

    Votes: 4 2.9%
  • Inna drużyna

    Votes: 23 16.4%

  • Total voters
    140
To jest kurwa straszne, to co właśnie oglądaliśmy. Jesteśmy tak pierdolonymi dziadami, że aż liczę na to, że nam Araby wpierdolą szybkie dwa i koniec tego szachowania pierdolonego. Jebać tego Czesia i to murowanie obrzydliwe. Po mundialu te wszystkie ananasy jak Zieliński czy Krychowiak won kurwa z kadry, bo o pomstę do nieba woła ich zaangażowanie w tej koszulce. Ha tfu na to dziadostwo pierdolone, tego nie da się oglądać i dalej utrzymuję, że Araby nas kurwa wyruchają samym bieganiem i jeżdżeniem na dupie
Hehe +1
Już się zaczyna pierdolenie ze w sumie dobrze graliśmy, gdyby nie ten karny:)))
 
Lewy nic dzisiaj nie dal. Troche wiecej sie spodziewalem po najlepszym napastniku swiata.
Przecież on nigdy nic na daje jak jest osamotniony na szpicy....to jest bicie głową w mur:/
Temat przegadany milion razy....nikt mu nie podaje a on biega od obrońcy do obrońcy i koniec:/
 
W mrowce ostatnio były szklanki takie jak z ikea, tylko większe 0,7 pojemności. Wypiłem dwa drynki przy tym ekscytującym wydarzeniu sportowym, otwierać jeszcze browarka ? Dodam ze moja obok martini żłopie, ale ja chyba w stronę mocnego fulla pójdę ? Pozdrawiam cieplutko
Ps. Bardziej się przejmuje wynikami na naszej zabawie niż w realu. Taki mundial
 
Przecież on nigdy nic na daje jak jest osamotniony na szpicy....to jest bicie głową w mur:/
Temat przegadany milion razy....nikt mu nie podaje a on biega od obrońcy do obrońcy i koniec:/
To wiem, ale pudlo z karnego plus pare niecelnych podan pozostawia niesmak. Mogl zrobic roznice, ale widac, ze forma z ostatnich wystepow w Barcelonie to nie przypadek.
 
Zrzut ekranu 2022-11-22 192452.png


Awans coraz bliżej :antonio:
 
Wiecie co? Wolałbym porażkę. Serio kurwa, jak tego nie wygraliśmy po jakimś farfoclu, to wolałbym przegrać* niż ten remis. Bo jednak człowiek będzie się kurwa jakkolwiek łudził, że może z tą Arabią jednak wygramy, że dzisiaj zagrali mecz życia itd.
Ogółem to jakby Argentyna dzisiaj pyknęła Arabię jakieś 3-0 to byśmy czuli, że to zwycięski remis, bo Argentyna z 6 punktami może z fujarami do góry leżeć sobie po dwóch wygranych w pierwszych meczach i akurat jakiś remis wpadnie..




* i to wcale nie dlatego że postawiłem 200pln na Meksyk po kursie 2.65 :boystop:
 
Tym bardziej szkoda, bo ten Meksyk z dzisiaj był do zrobienia. Ale nie z taką grą.
 
Teraz cała krytyka spadnie na Lewandowskiego za niewykorzystany rzut karny, a nie na żałosną taktykę na mecz, jaką "popisał się" ten trenerski dyletant - Michniewicz. xD
Mieliśmy Meksyk na widelcu, wystarczyło dobrze dostawić nogę z 11 metrów, Czesio miał sam wejść i strzelić?

:beczka: /s
 
Back
Top