Medyczne Patologie (+18, bardzo drastyczne!)

A ja myślałęm, że gdy barmanem byłem miałem najlepszą możliwość bzykania.
Najlepsze były spędy małżeńskie ze znajomymi - prędzej czy później żonka pokłóci się z mężem który pijany zasnął i chce zrobić lodzika bamanowi.

nie no, ide na SOR, jeszcze młody jestem, wykształcę się.
 
A to przepraszam :facepalm::wall:

Ważne, że w oczach ... jesteś równy bracie! :beer:


Jezusa!

Ps. żeby nie było, ja tylko żartowałem z tymi pietami, nie? bo dzisiaj wiele osób nie rozróżnia żartu od powagi na forum!
 
Spoiler wszystko wyjaśnił :-D.

Przed chwilą:

Dziewczyna z bólem brzucha, wchodzi kulejąc. Lekarz do nie z pytaniem ,,Czy Pani kuleje?" na co kobieta odpowiada ,,Tak" lekarz ,,Dlaczego?", laska ,,Bo nie mam nogi" i zapadła taka niezręczna cisza :-D
 
Spoiler wszystko wyjaśnił :-D.

Przed chwilą:

Dziewczyna z bólem brzucha, wchodzi kulejąc. Lekarz do nie z pytaniem ,,Czy Pani kuleje?" na co kobieta odpowiada ,,Tak" lekarz ,,Dlaczego?", laska ,,Bo nie mam nogi" i zapadła taka niezręczna cisza :-D

Przypomniała mi się sytuacja z zwolnieniem całorocznym z wuefu, kieys ja opowiadale.
Na studiach nikt nie chce marnowac czasu na wuef i daje lewe zwolninia na caly rok.
(ja akurat mialem prawdziwe, wczesniej zjebalem sobie wiezadla).
Przede mną stoi dziewczyna i daje zwolnienie. Wuefista ironicznie "Co, masz grypę dziewczynka czy przeziebienie Cie wyklucza na caly rok?"
Na co ona "Nie, mam raka".
Wytrzymałem w ciszy gdy widzialem mine wuefisty tylko kilka sekund, po czym zaczyskajac usta półglosno sie smialem. Tak sie z tą dziewczyną zaprzyjaźniełem.
Mega sytuacja.
 
Spoiler wszystko wyjaśnił :-D.

Przed chwilą:

Dziewczyna z bólem brzucha, wchodzi kulejąc. Lekarz do nie z pytaniem ,,Czy Pani kuleje?" na co kobieta odpowiada ,,Tak" lekarz ,,Dlaczego?", laska ,,Bo nie mam nogi" i zapadła taka niezręczna cisza :-D

To co, protezę miała? :D

@halibut ja sobie załatwiłem całą historię choroby na... żylaki odbytu xD i taki był powód mojego zwolnienia

#stareczasy
 
Kilka fotek ludzi którzy zostali potraktowani przez śmigiełko od samolotów zdalnie sterowanych
c2a16d4449e0.jpg
c87bb8929795.jpg
735263995e12.jpg
c2d4246124c7.jpg
3d3f589ce7ae.jpg
917cda098980.jpg
2aa52f2cf92a.jpg
7187d9bf2872.jpg
ba2e60b20575.jpg
4e9323847795.jpg
eea1348bff8b.jpg
f3f54b4c41aa.jpg
42f0d03d0edc.jpg



A tu winowajca !!!!
9246cd57628a.jpg
 
Kilka fotek ludzi którzy zostali potraktowani przez śmigiełko od samolotów zdalnie sterowanych
c2a16d4449e0.jpg
c87bb8929795.jpg
735263995e12.jpg
c2d4246124c7.jpg
3d3f589ce7ae.jpg
917cda098980.jpg
2aa52f2cf92a.jpg
7187d9bf2872.jpg
ba2e60b20575.jpg
4e9323847795.jpg
eea1348bff8b.jpg
f3f54b4c41aa.jpg
42f0d03d0edc.jpg



A tu winowajca !!!!
9246cd57628a.jpg

Ty robisz te zdjęcia? Nie boisz się , że wpadniesz udostępniajac je?
(o ile to nielegalne).
 
Już kiedyś wrzucałem Ziomka którego ukąsił grzechotnik teksański, tutaj kilka fotek ludzi pokąsanych przez inne węże.
66c25bceeac5.jpg
2afa6096fac9.jpg
a98283c136c4.jpg
753b23ae2afd.jpg
d7b81b847c73.jpg
78b1b066007f.jpg
1af0332276c4.jpg
84645c43e5d5.jpg

To jest spoko bo jest opis po polsku, jak ktoś nie ogarnia angielskiego:
005d136c271d.jpg
 
Dlaczego oni tak długo trzymają te zgniłe kończyny? Przecież to nie do uratowania chyba?
 
@halibut to nie są moje foty, to są z neta. Drążyliśmy temat legalności i moich fot kilka stron wcześniej, więc poczytaj. Krótko mówiąc mam zgodę pacjentów na robienie i upublicznianie fot. Jeśli się nie zgadzają to ich nie robię, więc luz. 98% fot które tu są, nie są moje.
 
Podrywacze.pl normalnie :D
A Pan Chamerykanin jest jak dla mnie skreślony, przydałby się ban na ten temat dla niego.

Ej ej jak już coś to Amerykanin, kiedy wychodzi ze mnie cham to kiedy wracam do korzeni :-)

Mam to po mamie, mój ojciec jest Amerykanin.

;-)

Może żartował, tylko zapomniał wstawić emotikony.

;-)

Hehehe you guys take this shit too seriously :-)

I'm gonna go smoke a blunt.
 
Polaczki jebane interesuja sie dresiarskim mma. Gimnastyka artystyczna to piekny sport. Patrzcie na piekne.


serio, taki wpis byl pod jednym artykulem o Asi
 
Bierki też są zajebiste. Ludzie to kurwy od zawsze to powtarzam. Pizda w świecie a mistrz w necie :lol:
 
Pany, ostry temat, kłykciny kończyste.

Kłykciny kończyste wywołuje wirus brodawczaka ludzkiego (Human papilloma virus) – HPV. Wirus ten odpowiedzialny jest za powstawanie zmian chorobowych na skórze człowieka, które mogą przybierać postać zarówno łagodnych brodawek jak i zaraźliwych narośli, jak kłykciny kończyste, a także części złośliwych nowotworów takich jak rak szyjki macicy. Znanych jest ponad 200 rodzajów tego typu wirusów. Ich przenoszenie odbywa się głównie poprzez kontakty seksualne oraz skórne.

Aż ¼ z nich wywołuje infekcje i zmiany w obrębie układu moczowego oraz płciowego mężczyzn i kobiet. Problem ten dotyczy ponad 1 % populacji a zakażenie przynajmniej jednym szczepem wirusa dotyka nawet do 80% aktywnych seksualnie kobiet poniżej 50 roku życia.

Ze względu jednak na fakt, że wirus HPV rzadko wywołuje objawy kliniczne, niezwykle duży procent zakażonych nie wiedząc o jego obecności, nieświadomie zaraża inne osoby, przeważnie swoich partnerów seksualnych. Dotyczy to zarówno kobiet jak i mężczyzn.

Objawy:

Objawem kłykcin kończystych są niepokojące brodawki, które pojawiają się w okolicach intymnych – narządów płciowych oraz odbytu – kobiet i mężczyzn. Są one miękkie i zwykle przybierają postać uszypułowanych, kalafiorowatych grudek, o barwie zbliżonej do karnacji skóry ale mogą także być o brunatnym lub czerwonawym zabarwieniu.

Brodawki rozwijają się zwykle w czasie 2 – 3 miesięcy po kontakcie z zarażoną osobą, dlatego często nie zostają zauważone, ze względu na fakt, że w początkowej fazie nie powodują one żadnych uciążliwych dolegliwości jak pieczenie, ból czy świąd. Pojedyncze małe brodawki o wielkości ziarenek ryżu mogą zatem zostać zlekceważone a zwlekanie z kuracją to ryzyko pojawienia się nawet kilkucentymetrowych narośli.



Nieleczone narośla mogą się również zezłośliwić i stać się powodem wystąpienia chorób nowotworowych.


Kłykciny najczęściej występują jako:

  • Klasyczne kłykciny kończyste – najczęściej spotykana forma pojawienia się zmian chorobowych. Cechuje się stosunkowo łagodnym przebiegiem oraz szybką możliwości wyleczenia.
  • Kłykciny płaskie – inaczej zwane lepieżami płaskimi to wykwity związane z występowaniem kiły nawrotowej. Mają postać sączących się grudek i najczęściej pojawiają się w miejscach maceracji naskórka czyli na narządach płciowych i fałdach ciała.
  • Kłykciny Buschkego-Loewensteina – ekstremalny przykład długo nieleczonych, przerosłych i zaniedbanych narośli. Charakteryzują się niszczeniem i naciekaniem tkanek spowodowanym wieloletnim przebiegiem choroby. Mogą uleć transformacji nowotworowej.
Leczenie:

Leczenie kłykcin kończystych opiera się przede wszystkim na zniszczeniu i usunięciu brodawek znajdujących się w okolicach intymnych kobiet i mężczyzn. Stosuje się zarówno metody chemiczne jak i fizyczne. Pojedyncze małe brodawki lub ich niewielkie grupki często mogą być usunięte przy pomocy środków chemicznych o właściwościach przyżegających tj. podofilina czy kwas trójchloorooctowy. Taka kuracja wymaga jednak przynajmniej kilkakrotnego powtarzania i zwykle nie przynosi 100% skuteczności. Ponadto zazwyczaj jest zbyt bolesna i agresywna dla delikatnych okolic intymnych przez co zdarza się, że prowadzi do powstania uciążliwych i szpecących blizn.

W leczeniu kłykcin stosuje się zarówno metody chemiczne jak i fizyczne.

Do metod fizycznych zaliczyć możemy kriochirurgiczne niszczenie brodawek polegające na zamrażaniu ich za pomocą ciekłego azotu. Ze względu na postać zmian możliwy jest wybór metody natryskowej lub też używa się zamkniętych aplikatorów. Zabiegi te także często wymagają ponowienia. Sposób ten może spowodować chwilowe wystąpienie na skórze okalającej brodawkę pęcherzyków.

Możliwe jest także leczenie metodą elektrokoagulacyjną czyli powodującą zniszczenie brodawek za pomocą igły laserowej przy znieczuleniu miejscowym. Inną metodą fizyczną jest również laseroterapia, – według wielu badań, stanowi ona najbardziej skuteczny, prosty i bezpieczny sposób leczenia kłykcin. Ostatnio w aptekach pojawił się także nowy lek, w postaci kremu, którym pacjent samodzielnie smaruje przez okres około 3- 4 miesięcy obszar skóry objętej chorobą. Kuracja musi być jednak objęta kontrolą lekarską, tylko wtedy przynosi efekty rzędu 72 (kobiety) i 33 (mężczyźni) procent skuteczności wyleczenia.
W ostateczności stosowane są metody chirurgiczne polegające na wycięciu zmian chorobowych.

PS. Więc Ziomki uważajcie gdzie wkładacie fallusy, bo możecie mieć problem.

No i foteczki, smacznego :-D:
klykcny-widok2.jpg
klykciny-konczyste.jpg
20080401.jpg
a_klykciny_33.jpg
0
Laserowe-leczenie-k%C5%82ykcin-ko%C5%84czystych-2.jpg
20130827_.jpg
derma03.jpg
1-14.jpg
image1_b65.jpg
16.jpg
niebolesne%20zmiany%20przerostowe,%20warga%20(2).jpg
20140314_.jpg
wirusbrodawczakapenis.jpg
MR.Ch.odbytu_fot.4.jpg
20120111_.jpg
HPV.jpeg
 
Back
Top