Mamed Khalidov odmawia wywiadów dla mmarocks.pl

Śmieszne .... nikt z redaktorów nie bluzga na Mameda, a dodatkowo tego typu komenty są usuwane. Krytyka jest w komentarzach ...KOMENTARZACH! Ciekawe czy Khalidov odmówiłby wywiadu Sherdogowi czy innemu znanemu portalowi MMA. Fora takich portali mają mnóstwo użytkowników którzy regularnie wylewają pomyje na fighterów (lub są poprostu debilami)
 
Saenchai - pełna racja!



jkolasinski - co Ty pierdolisz? sądzisz, że jeden dzień nagrań w reklamie (i do tego nie było to tydzień temu) spowodował nie zrobienie wagi przez Mameda ? błagam Cię, mam nadzieję, że tylko udajesz takiego ignoranta.



Ja nie bronię Mameda i uważam, że zrobił źle odmawiając wywiadu, ale tak patrząc z drugiej strony on też jest człowiekiem i jak każdego człowieka boli go, gdy ktoś ciągle po nim jedzie, albo życzy mu przegranej przez nokaut.
 
Myślę że szansa zainteresowania ludzi Polskim mma jest większa niż o 3 w nocy UFC. Mam kumpli w pracy których zainteresowałem tą dyscypliną, ale jak powiedzialem że można wstać o 3 w nocy na UFC to powiedzieli że mnie chyba poje***. W sumie mimo że ja jestem raczej obeznanym fanem to też wolę się wyspać. Cieszę się że Mamed zostaje w KSW i myślę że przyniesie to więcej dobra dla tej dyscypliny w Polsce niżby wyjechał do USA - bo tam oglądali by go tylko hardcorowi fani którzy są raczej w mniejszości. Robiliście pojazdy po Mamedzie (nawet nie wiedzialem że on to czyta) to czemu się dziwicie? ja też bym się nie pchał tam gdzie mnie nie chcą. Ja mu kibicuję i nie rozumiem tych wszystkich pojazdów po nim. To tyle.
 
Napisalem wczesniej, iz nie jestem jakos szczegolnie zainteresowany kolejnymi wywiadami z Khalidovem bo nie wnosza one nic nowego w interesujacych mnie kwestiach. Bije sie w piersi, zmienilem zdanie. Zdaniem Mameda poza UFCjest nadal cale mnostwo bardzo dobrych zawodnikow z ktorymi moze on rywalizowac. Chcialbym poznc ich nazwiska.
 
Znowu się zaczyna, co Cie boli dupa z kim on będzie walczył? niechcesz go oglądać to nie oglądaj a nie te ciągłe płakanie nawiązujące do UFC. Będziesz mógł powiedzieć że miałeś rację jak ludzie nie będą chcieli go oglądać, ale chyba za szybko to nie nastąpi. Nie interesuje Cię Mamed a musisz napisać coś napisać w tym temacie .... "Nie interesuje się Mamedem, ale ...



Wszystko przed "ale" się nie liczy.
 
Myślę że mamy zdecydowanie ważniejsze sprawy w naszym życiu niż brak wywiadó z jakąś gwiazdeczką ;)
 
To jest jakaś masakra, nikogo nie interesuje Mamed a 7 stron komentarzy - a najwięcej komentów piszą osoby które uważają że Mamed wcale ich nie ochodzi. WTF?
 
Mamed zachował się jak takie dziecko. Nie będę się z wami bawił bo się ze mnie śmiejecie :)
 
Jego wola, ani to z korzyścią dla niego ani dla portalu. jak myśli ze ukara tym hejterow to raczej nie tedy droga, co widać po komentarzach. Mi osobiście to obojętne, ale szkoda mi redakcji bo nie są niczemu winni
 
Ładne jaja - nie podejme się bardziej komentować ta decyzje bo nie wiem jaka wypowiedź go uraziła - sam jakoś naprawdę hejtowskiego posta nie widziałem :-)
 
Zachowanie trochę śmieszne, ale fakt faktem, że mogło mu się zrobić przykro po tym, jak życzono mu tu porażki.
 
@Bax - sorry ale to jest jakiś przymus kibicować Mamedowi? Jedni życzą porażki zawodnikowi X inny zawodnikowi Y. Takie jest życie;)
 
nie kibicować komuś, a życzyć porażki to jest różnica. Taka ja między nie lubić kogoś, a życzyć mu raka:P
 
nie kibicować komuś, a życzyć porażki to jest różnica. Taka ja między nie lubić kogoś, a życzyć mu raka:P


To prawda. Tutaj padały takie teksty typu 'lol nasza gwiazdka nie zrobiła wagi, życzę mu KO'. No sorry. Już pomijając złorzeczenie, to Mamed chyba myślał, że na tym forum mu kibicują. Kibice powinni być ze sportowcem na dobre i na złe. A tu taki zonk...



Żeby nie było, nie zajmuję stanowiska po żadnej ze stron - nie uważam, że kibicowanie Mamedowi to obowiązek, ba, istnieją powody, aby mu nie kibicować i trzeba to zrozumieć. Natomiast rozumiem też Mameda. Obrazić się na Mmarocks, bo parę osób napisało niefajne komentarze - IMO trochę żenujące, ale rozumiem, że jest mu przykro, bo zapewne każdemu by było.
 
Lepszy sfochany Mamed, niż Różal, którzy mówi, że jego hejterzy będą "ssać jaja jego psom".
 
Krytyka Mameda za pochodzenie, wyznanie, totalne dno, coś takiego powinno być tępione bo to poniżej poziomu. To że występuje w reklamówkach, serialach i innych Jaka to Melodiach to jego sprawa, można się z tego pośmiać, ale nie krytykować
ALE jeśli widzę jak Mamed (czy jego menedżerowie, bliscy mu ludzie), robią w jajo fanów w kraju w tym mnie, to nie będę mu bił brawa, tylko mam prawo tak jak każdy inny napisać swoje słowo dezaprobaty. Miała być walka Mameda za granicą ( w Rosji) w tym roku, o czym mówił na Rocksach, nie ma, negocjacje z UFC były strasznie naciągane (kiedyś to udowadniałem na przykładzie jego wywiadów, jak Mamed w ciągu tygodnia zmieniał zdanie na temat swojej przyszłości, jakby mówił to co ktoś mu karze), waga od 2 lat nie odpowiada standardom wagi średniej.

Jeśli Mamed chce być w Polskim showbiznesie to musi być gotowy na słowa krytyki, będą tacy którzy będą go wspierać cokolwiek zrobi, będą tacy którzy będą konstruktywnie krytykować, a będą tacy co będą obrażać, taki już jest ten świat. Mamedowi zrobiło się przykro? A jak mają się poczuć ludzie który od kilku lat go wspierali, a na których teraz się wypina?
 
http://www.dailymotion.com/video/x10qqtb_03-04-2012_sport











po tym wywiadzie pojawił się hejt na Mameda na facebooku i na nielicznych portalach, niecały miesiąc później na KSW, stwierdził że chciałby przejść do UFC, że to jest jego cel i marzenie
 
zamach na wolność słowa ;) aż dziwne, że Kamil Waluś nigdy nie miał problemów w udzielaniu wywiadów dla MMARocks -_- a co by nie mówić to on mógł się poczuć dotknięty tym co tu w przerażającej większości wylaliśmy na niego ale Mamed ? Mamed wydaje mi się być troszkę takim pijarowskim tworem KSW i polsatu, facet ma wielki talent a przez polsat chyba został wykreowany na kogoś jeszcze lepszego. Nas wszystkich boli to, że odrzucil ofertę o której każdy z nas tu obecnych może tylko pomarzyć. Bo idę o zakład, że dla każdego usera cohones kontrakt z UFC i choćby jednorazowe pojawienie się w oktagonie UFC byłoby spełnieniem wielkiego marzenia, choćby się mogło skończyć w gipsie ;)



Mamed delikatnie mówiąc okłamał nas w zeszłym roku mówiąc o aspitacjach docelowych w federacji ZUFFY. Zamiast w oktagonie UFC widzieliśmy go w M jak Miłość, u Kuby wojewódzkiego czy teraz w reklamie gładzi od śnieżki ... pieniądz nie śmierdzi, duża promocja swojej osoby na Polskę minimalnym kosztem. Jaki status ma w KSW to inna bajka. W naszym kraju MMA jest uważane za coś co się odbywa ok 4 razy w roku w białym ringu więc dla większości ludzi znających KSW Mammed jest najlepszym zawodnikiem na świecie. Skoro się przyzywczaił to takich opoinii od większości to się w sumie nie dziwię, że rzucił fochem w naszą stronę, gdzie nikt się nigdy specjalnie nie pierdoli z krytyką.



Mammed przeżyje bez wywiadów dla MMA Rocks i my również. Dużo bardziej wolę wywiady z Tomkiem Drwalem, Damianem Grabowskim, Borysem, Cipkiem, Damianem Milewskim, Pawłem Nastulą, Jankiem Błachowiczem ... Chwila chyba z każdym innym zawodnikiem polskiej sceny MMA
 
z pudzianem też?:D



przecież napisałem z każdym zawodnikiem a pudzian dla mnie jest freakiem i zawsze nim będzie a nie zawodnikiem ;) aczkolwiek po wywiadzie, gdzie padł tekst "mariusz to był mariusz" jakoś weselej mi się go ogląda xD
 
Tak sobie mysle ze wielka szkoda ze jezeli mamed ma jakies zastzrezenia co do osob wypowiadajacych sie na cohones ze nie udzielil tego wywiadu i nie wypowiedzial wprost do kamery, ze ciezko trenuje, ze cieszy sie ze wygral, ze jego decyzje sa jego decyzjami ale przykro mu sie czyta komentarze na naszym forum i to by zalatwilo cala kwestie, pokazalby swoja ludzka twarz :)
 
Mnie to zadziwia Kamil Waluś. Przecież po takiej ilości krytyki w jego stronę to powinien się obrazić na portal do końca swojej kariery, a on w dodatku udziela wywiadów i jeszcze pozdrawia mmarcoks.



Najlepszy wywiad z Mamedem po KSW 19. Szkoda, że od razu nie powiedział, że głównie chodzi o $$$.
 
Wywiązała się bardzo ciekawa dyskusja w tym temacie, sam wielokrotnie moderując zastanawiałem się gdzie przebiega granica prawa do krytyki a w którym momencie zaczyna po prostu brakować dobrego smaku oraz kultury osób które komentują w ten czy inny sposób celowo lub nie przeginając.



Jednym z głównych "praw" naszego forum i społeczności od zawsze był zakaz obrażania zawodników, nie chodzi oczywiście o zakaz krytyki ale o zwykłe poszanowanie drugiej osoby i pracy jaką w tym wypadku wkładają sportowcy w trening i przygotowanie do walki.



Niestety często się zdarza że komentarze idą gdzieś po środku i ciężko tak naprawdę wyłapać je i uzasadnić usunięcie. Myślę że ci którzy widzieli komentarze na Onecie lub Facebooku KSW wiedzą jak źle to się może i potoczyć i w jakim kierunku może iść internetowy "hejt" i chyba wszystkim nam powinno zależeć na trzymaniu poziomu forum.



Co do samego Mameda to okazuje się że mogłem źle ocenić całą sytuację, Mamed nie obraził się na nas ani na środowisko ale chce po prostu odpocząć od fali hejtu jaka go ostatnio zalała. Rozumiem jego decyzje mimo że się nie podoba mi się ona to pod koniec dnia ma on do niej pełne prawo.
 
Back
Top