Mam Pewniaka Mam Pewniaka - Sezon 1

Przy okazji rozpiska, jak ten sezon będzie wyglądać do końca. Jeśli LMS skończy się wcześniej, to z NT lecimy do końca i tak.

s01e05 - 21.10 - UFC 294: Makhachev vs Volkanovski 2
s01e06 - 04.11 - UFC Fight Night: Almeida vs Lewis
s01e07 - 11.11 - UFC 295: Jones vs Miocic / KSW 88: Rutkowski vs Kaczmarczyk
s01e08 - 18.11 - UFC Fight Night: Allen vs Craig
s01e09 - 02.12 - UFC Fight Night
s01e10 - 09.12 - UFC Fight Night

16.12 rozpocznie się drugi sezon z galami UFC 296 i KSW 89
 
Ja to bym się tak nie cieszył bo za wygranie Najlepszego Typera jest uścisk dłoni prezesa i fotka na jego wszystkich socjalach... :lol: :bye:
To tak jak ja kiedyś zająłem 2 miejsce w typerze rocksow i akurat w tym nie było nic do wygrania, a w poprzedzającym i następnym były jakieś konsole i inne chuje muje xD
 
Przy okazji rozpiska, jak ten sezon będzie wyglądać do końca. Jeśli LMS skończy się wcześniej, to z NT lecimy do końca i tak.

s01e05 - 21.10 - UFC 294: Makhachev vs Volkanovski 2
s01e06 - 04.11 - UFC Fight Night: Almeida vs Lewis
s01e07 - 11.11 - UFC 295: Jones vs Miocic / KSW 88: Rutkowski vs Kaczmarczyk
s01e08 - 18.11 - UFC Fight Night: Allen vs Craig
s01e09 - 02.12 - UFC Fight Night
s01e10 - 09.12 - UFC Fight Night

16.12 rozpocznie się drugi sezon z galami UFC 296 i KSW 89
Na następnych zawodach mądrzej podejdę do lms
 
Krótkie referendum, ważne tylko dzisiaj.

Czy od kolejnego sezonu chcecie mieć możliwość wytypowania zawodnika A w kategorii LMS i zawodnika B w kategorii NT?
Plusy - możliwość zróżnicowania taktyki na obydwie kategorie
Minusy - potencjalne mocno bezpieczne granie w LMS

a) tak
b) nie

Zapraszam. Taka zmiana mi przyszła do głowy, natomiast chcę wiedzieć czy coś takiego jest okej czy za dużo kombinowania.
 
Krótkie referendum, ważne tylko dzisiaj.

Czy od kolejnego sezonu chcecie mieć możliwość wytypowania zawodnika A w kategorii LMS i zawodnika B w kategorii NT?
Plusy - możliwość zróżnicowania taktyki na obydwie kategorie
Minusy - potencjalne mocno bezpieczne granie w LMS

a) tak
b) nie

Zapraszam. Taka zmiana mi przyszła do głowy, natomiast chcę wiedzieć czy coś takiego jest okej czy za dużo kombinowania.
B
 
Krótkie referendum, ważne tylko dzisiaj.

Czy od kolejnego sezonu chcecie mieć możliwość wytypowania zawodnika A w kategorii LMS i zawodnika B w kategorii NT?
Plusy - możliwość zróżnicowania taktyki na obydwie kategorie
Minusy - potencjalne mocno bezpieczne granie w LMS

a) tak
b) nie

Zapraszam. Taka zmiana mi przyszła do głowy, natomiast chcę wiedzieć czy coś takiego jest okej czy za dużo kombinowania.
Myślę że to za dużo kombinowania ale dla ciebie a nie dla nas bo rzucić 2 typy to nie problem. Z jednej strony fajnie a z drugiej to w lms będą napierdalać po 1.10. teraz szybko poszło, myślę że więcej sezonów będzie lepsze niż mniej ale przedłużonych.
Ogólnie pomysł jest ok, ale czy warto to nie wiem.

Wybieram odpowiedź B.

A ty nie chciałbyś ruszyć tej aplikacji z tupetem co była? Męczyłem chmurę kiedyś o to to napisał że nie ma się tym kto zająć, nie byłoby ci łatwiej, wygodniej rozruszać znów typera?
 
A ty nie chciałbyś ruszyć tej aplikacji z tupetem co była? Męczyłem chmurę kiedyś o to to napisał że nie ma się tym kto zająć, nie byłoby ci łatwiej, wygodniej rozruszać znów typera?

Nigdy w to nie byłem zaangażowany. Podpytam, jak to w ogóle wygląda i czy jest możliwość reaktywowania tego, ale na ten moment nic nie wiem w tym temacie.
 
Krótkie referendum, ważne tylko dzisiaj.

Czy od kolejnego sezonu chcecie mieć możliwość wytypowania zawodnika A w kategorii LMS i zawodnika B w kategorii NT?
Plusy - możliwość zróżnicowania taktyki na obydwie kategorie
Minusy - potencjalne mocno bezpieczne granie w LMS

a) tak
b) nie

Zapraszam. Taka zmiana mi przyszła do głowy, natomiast chcę wiedzieć czy coś takiego jest okej czy za dużo kombinowania.
B
 
Krótkie referendum, ważne tylko dzisiaj.

Czy od kolejnego sezonu chcecie mieć możliwość wytypowania zawodnika A w kategorii LMS i zawodnika B w kategorii NT?
Plusy - możliwość zróżnicowania taktyki na obydwie kategorie
Minusy - potencjalne mocno bezpieczne granie w LMS

a) tak
b) nie

Zapraszam. Taka zmiana mi przyszła do głowy, natomiast chcę wiedzieć czy coś takiego jest okej czy za dużo kombinowania.
B
 
A ty nie chciałbyś ruszyć tej aplikacji z tupetem co była? Męczyłem chmurę kiedyś o to to napisał że nie ma się tym kto zająć, nie byłoby ci łatwiej, wygodniej rozruszać znów typera?

Z tego co udało mi się dowiedzieć, nie ma w ogóle możliwości w najbliższym czasie na uruchomienie Typera. Można powiedzieć, że przestało to działać, zaczęły się jakieś problemy i nie udało się odratować w jakiś sposób. Tematu na ten moment nie ma.

Chętnie bym się czymś takim zajął, ale na razie nie ma możliwości. Pomyślę, czy w jakiś sposób to można jeszcze zrobić inaczej.
 
Myślę że to za dużo kombinowania ale dla ciebie a nie dla nas bo rzucić 2 typy to nie problem. Z jednej strony fajnie a z drugiej to w lms będą napierdalać po 1.10. teraz szybko poszło, myślę że więcej sezonów będzie lepsze niż mniej ale przedłużonych.
Ogólnie pomysł jest ok, ale czy warto to nie wiem.

Wybieram odpowiedź B.

A ty nie chciałbyś ruszyć tej aplikacji z tupetem co była? Męczyłem chmurę kiedyś o to to napisał że nie ma się tym kto zająć, nie byłoby ci łatwiej, wygodniej rozruszać znów typera?

Przy okazji - pamiętasz jak były tam rozliczane gale? To znaczy, zwycięzca X punktów, sposób wygranej X punktów, runda X punktów? Czy jakieś inne zasady tam były?
 
Back
Top