Mam Pewniaka Mam Pewniaka - Sezon 1

Jakub Madej

Moderator
Cohones
Pewnie sporo z Was pamięta forumową zabawę "Pewniaki". Niestety nie udało jej się wtedy kontynuować po kilku sezonach, a teraz nie jestem w stanie znaleźć historycznych wyników, aby kontynuować serię (spłonięcie serwera, brak backupu ze szczegółami) - za co wszystkich biorących udział mocno przepraszam, jednak nie jestem w stanie tego odtworzyć :childcry:

W związku z tym zapraszam wszystkich do wzięcia udziału w nowej serii - Mam Pewniaka :kis:

Jeden "sezon" = 10 weekendów
Jeden "odcinek" = Jeden weekend. Czyli tak, jak poniżej do wybrania będzie jeden typ z jednego weekendu.

Typy rozpatrywane będą w dwóch kategoriach:

1. "Last Man Standing", czyli osoba, która będzie miała najdłuższą serię trafionych typów od samego początku sezonu. Docelowo wygrywa osoba, która zostanie jako jedyna (błędny typ = odpadnięcie z "Last Man Standing"). Natomiast jeśli po 10 odcinkach zostanie kilka osób to wygrywa ta z największym współczynnikiem kursowym z trafionych typów. Taka kategoria była poprzednio w "Pewniakach"
2. Najlepszy typer, czyli osoba, która będzie miała najbardziej wartościowe typy po całym sezonie. Ogólnie w poprzedniej serii było tak, że jeśli dana osoba nie trafiła typu, to automatycznie odpadała i nie mogła bawić się dalej. Teraz jest taka możliwość, natomiast przy błędnym typie odpada się z "Last Man Standing", a zostaje w "Najlepszym typerze"

Typ podajemy jednak jeden przy danym odcinku. Wcześniej jeden odcinek był jedną galą, teraz będzie większa możliwość wyboru typów. Natomiast trzeba mieć na uwadze, że są dwie kategorie, w których będzie się rozpatrywanym. Najlepiej więc stawiać oczywiście jak największe kursy, jednak taktyka zależy tylko i wyłącznie od Was.

Zastrzegam sobie przerwy podczas niektórych weekendów - będę się starał wszystko aktualizować jak najszybciej, jednak czasami może braknąć mi czasu, a mam też zaplanowane trochę wyjazdów, więc jak mnie nie będzie cały tydzień, to wcześniej dam znać przykładowo, że w ten tydzień nie typujemy.

Wszystko jest to "for fun" na ten moment. Wiem, że poprzednim razem były czasami drobne problemy z nagrodami. Na ten moment nagród nie ma, robimy to dla czystej zabawy. Ale co będzie w przyszłości, to oczywiście będę dawał znać.

Typować można do rozpoczęcia gali. Będę starał się przypominać o brakujących typach i sytuacjach typu, że jakiś zawodnik wypadł (jednak tylko w sytuacji, gdy znajdę na to czas). Proszę tego pilnować, bo typ na zawodnika, który wypadł = brak podania typu = odpadnięcie z "Last Man Standing" i rozliczenie typu po 1.00 w "Najlepszym typerze". Jeśli ktoś poda typ przykładowo we wtorek, a w środę zawodnik wypadnie, to proszę podać inny typ. Jedyną sytuacją, w której typ będzie zaliczany w dwóch kategoriach po kursie 1.00 to sytuacja, gdy zawodnik wypada na chwilę przed galą / podczas gali.

Poniżej gale do wskazania Waszego pierwszego pewniaka:

Mam Pewniaka - S01E01

KSW 86: Wikłacz vs Przybysz 4


Walka wieczoru:

Pojedynek o mistrzostwo KSW w kategorii koguciej
Jakub Wikłacz 1.65 - 2.25 Sebastian Przybysz

Karta główna:

Michał Michalski 2.80 - 1.45 Dominik Humburger
Dawid Śmiełowski 2.50 - 1.53 Lom-Ali Eskijew
Artur Szczepaniak 1.70 - 2.15 Henry Fadipe
Kacper Koziorzębski 1.72 - 2.15 Wiktor Zalewski
Damian Piwowarczyk 1.60 - 2.35 Łukasz Sudolski
Filip Stawowy 2.45 - 1.55 Viktor Pesta
Mariusz Joniak 1.40 - 3.00 Miljan Zdravkovic
Oskar Szczepaniak 1.70 - 2.15 Adrian Gralak

UFC Fight Night: Grasso vs Shevchenko 2

Walka wieczoru:

Pojedynek o mistrzostwo UFC w kategorii muszej
Alexa Grasso 2.35 - 1.60 Valentina Shevchenko

Karta główna:

Kevin Holland 1.90 - 1.90 Jack Della Maddalena
Raul Rosas Jr 1.18 - 5.00 Terrence Mitchell
Daniel Zellhuber 1.42 - 2.90 Christos Giagos
Fernando Padilla 1.36 - 3.20 Kyle Nelson

Karta wstępna:

Lupita Godinez 1.22 - 4.40 Elise Reed
Roman Kopylov 1.36 - 3.20 Josh Fremd
Edgar Chairez 1.42 - 2.90 Daniel Lacerda
Tracy Cortez 1.75 - 2.10 Jasmine Jasudavicius
Charlie Campbell 1.29 - 3.40 Alex Reyes
Josefine Knutsson 1.20 - 4.60 Marnic Mann

Zapraszam! :irish:
 
Ja zacznę, zobaczymy czy się spalę już na początku czy będzie dobre rozpoczęcie.

Alexa Grasso 2.35
 
2. Najlepszy typer, czyli osoba, która będzie miała najbardziej wartościowe typy po całym sezonie. Ogólnie w poprzedniej serii było tak, że jeśli dana osoba nie trafiła typu, to automatycznie odpadała i nie mogła bawić się dalej. Teraz jest taka możliwość, natomiast przy błędnym typie odpada się z "Last Man Standing", a zostaje w "Najlepszym typerze"
Tutaj będzie brany pod uwagę iloczyn trafionych kursów z pierwszego sezonu czy suma?
 
Przyjmuję taktykę, że zawsze będę obstawiał największego underdoga, zobaczymy co z tego wyjdzie :lol:

Marnic Mann 4.60

Nawet nie wiem czy to chłop czy baba :juanlaugh:
Kobitka...nawet ładna :lol:
mann.png
 
Aktualizacja kursów :bleed:

KSW 86: Wikłacz vs Przybysz 4

Walka wieczoru:

Pojedynek o mistrzostwo KSW w kategorii koguciej
Jakub Wikłacz 1.65 - 2.25 Sebastian Przybysz

Karta główna:

Michał Michalski 2.80 - 1.45 Dominik Humburger
Dawid Śmiełowski 2.50 - 1.53 Lom-Ali Eskijew
Artur Szczepaniak 1.75 - 2.10 Henry Fadipe
Kacper Koziorzębski 1.75 - 2.10 Wiktor Zalewski
Damian Piwowarczyk 1.60 - 2.35 Łukasz Sudolski
Filip Stawowy 2.45 - 1.55 Viktor Pesta
Mariusz Joniak 1.35 - 3.25 Miljan Zdravkovic
Oskar Szczepaniak 1.70 - 2.15 Adrian Gralak

UFC Fight Night: Grasso vs Shevchenko 2

Walka wieczoru:

Pojedynek o mistrzostwo UFC w kategorii muszej
Alexa Grasso 2.35 - 1.60 Valentina Shevchenko

Karta główna:

Kevin Holland 2.25 - 1.65 Jack Della Maddalena
Raul Rosas Jr 1.14 - 5.75 Terrence Mitchell
Daniel Zellhuber 1.42 - 2.90 Christos Giagos
Fernando Padilla 1.36 - 3.20 Kyle Nelson

Karta wstępna:

Lupita Godinez 1.22 - 4.40 Elise Reed
Roman Kopylov 1.28 - 3.70 Josh Fremd
Edgar Chairez 1.42 - 2.90 Daniel Lacerda
Tracy Cortez 1.85 - 1.95 Jasmine Jasudavicius
Charlie Campbell 1.25 - 4.00 Alex Reyes
Josefine Knutsson 1.20 - 4.60 Marnic Mann
 
Back
Top