Ktos chetny do testowania nowej gry mma?

Wiadomo że doszły by kategorie wagowe, ale w ramach testowania można zrobic np. tylko wagę ciężką jako grywalną kategorie przy uwzgledniu juz wzorstu zawodników,
 
amator







narazie mam sporo innych rzeczy do zrobienia, przyznaje ze nie uwzgledniam tego narazie w swoich planach, ale tez nie wykluczam
 
Sorry ale nie jestem w temacie. Czy to coś na kształt Cagefight bo gdzieś się z czyms takim spotkałem
 
mam troche inny pomysl, walka jest turowa i sam podejmujesz decyzje co robi zawodnik
 
Nie wiem jak było w Cagefight bo słyszałem tylko z opowiadań ale tam chyba chodziło o rozwój zawodnika poprzez trening wybranych umiejętności i walki, rozumiem koncepcja podobna??
 
Grajcie , grajcie, bo niedługo dufia będzie kroił za gierkę :-)



Stary, jak Ci się do uda wszystko dograć, wyeliminować błędy i podrasować - to tylko spijać soki będziesz



A potem juz tylko UFC 4 sam zrobisz ....



GRATY!
 
Adib :D



Przygotowuje gre do testow na wieksza skale. Trudno powiedziec, prawdopodobnie za kilka dni.



zdr!
 
moze, zalezy jak sie sprawy potocza


tak jak wczesniej zaznaczalem, przygotowuje sie do testow na wieksza skale, musze skonczyc wszystko co zaplanowalem zanim wypuszcze ja nawet na kilka dni do sieci


jak skoncze z edycja profilu, pozostaje mi ogarniecie klubow i posiedzenie troche przy silniku walki


wtedy zrobimy szybki test czy wszystkie nowosci dzialaja jak nalezy, przeniose gre na wydajniejszy serwer, zostawie na kilka dni i zobaczymy co sie stanie :)



zaczynam tez myslec o jakims forum, ktore moglbym w jakis prosty sposob podpiac pod swoja baze danych, ktos wie moze na jakim silniku stoi Cohones?



macie probke jak ksztaltuje sie strona zawonika:



screen1.png
 
o ss jak bylem 1wszy w rankingu xD







co do tego cohones, to 1 raz sie z takim forum spotkalem xD



ale co do forum pod gre to imo styknie najzwyklejsze z php by przemo ;p wsumie ladna skorka, banne,r ulozenie dzialow i ew. jakis obrazek pod nie i bedzie git
 
to screenshot z teraz, po prostu ciagle pracuje na tej samej bazie danych, ktora mi zapelniliscie ostatnio :)
 
hmmm, wlasciwie jestem mniej wiecej w polowie tego co sobie zalozylem do zrobienia, ale dzisiaj jest niedziela, czyli teoretycznie najlepszy dzien na wieczorne testy :)

dodam jeszcze kilka malych rzeczy i okolo 20 sprobujemy cos zrobic :)

mam nadzieje, ze uda sie zebrac dosc chetnych do zabawy



aha, pomozecie mi z bonusami przy robieniu nowego zawodnika? :D

teraz jest

żelazna pięść (bonus do ciosow rekoma)
noga CroCop'a (nogami)
kolano Overeem'a (kolanami)
kyzyn Gracie (bonus do zmieniania pozycji w parterze)
obalenie GSP (bonus do obalen)
piekielny chwyt (bonus do duszen)
olimpijski rzut (rzutow)
siła Herkulesa (sily)
prędkość swiatła (szybkosci)
końska wytrzymałość (kondycji)



chce dodac jeszcze bonusy do:

-obrony przed obaleniami
-ciosow lokciami
-kontroly z gory
-kontroly z plecow
-kontroli klinczu
-dzwigni na rece
-dzwigni na nogi
-obrony przed poddaniami

i fajnie by bylo wymyslic im jakies ciekawe nazwy, ktore moze w jakis sposob nawiazuja do zawodnikow mma tak ja te ktore wymyslilem wczesniej

macie moze jakie pomysly? :D
 
Ciosy łokciami - łokcie bonesa ;p



Kontrola z góry - Cielsko Lesnara



Obrona przed obaleniem - Czujnośc St-pierra



Dźwignie na ręce - Spryt Hunta



Obrona przed poddaniami - Niezdarnosc Lesnara



klincz - uchwyt pająka
 
Lokcie Bones'a
Garda Werduma
Dywan Guidy
Pajeczy klincz
Tajemnica Liddell'a

<yes> dzieki :D



jak macie jeszcze jakies konkretne pomysly to prosze smialo :)
 
tak, juz to dodalem, ale to trzeba traktowac tylko jako ciekawy dodatek, bo podczas szybkiej walki narazie nie da sie sluchac muzyki (odswierzanie)
 
dźwignia na nogi - coś z Taktarovem



dźwignia na ręce - coś z Aokim albo Fedorem



obrony przed poddaniami - coś z Danem Hardym
 
Back
Top