Ktos chetny do testowania nowej gry mma?

Co zadaje cios w pozycjii bocznej. Jestem parterowcem to zaraz moi rywale maja moje plecy...
 
pewnie maja wieksza kontrole z dolu i wieksze zmiany pozycji niz ty obrony przed zmianami pozycji, ale potem sprawdze czy nie ma tam bledu
 
Walczę i czekam no kolejny cios przeciwnika, a on nic nie robi mam czekać 12 godzin? Nie chcę sobie psuć rekordu.
 
http://dufia.ayz.pl/lionspride/pl/start/seefight/index.php?id=147



imo tu powinien byc remis
 
masz racje zoom, zobaczylem to przed chwila i sprawdzilem, gdzies tam jest blad bo obaj wygrliscie po rundzie 10-8
 
pierwsza 10-9 druga 10-8, nie wiem dla kogo bo wszystkich zapisuje po id, nie po imionach a nie chce mi sie sprawdzac :P pewnie masz racje
 
teraz gram typowo kick boxerem i powiem, ze duzo wygodniej jak parterowcem, dopuki ktos ogarniety mnie nie podda xD
 
LgjbM.jpg




Ale przyfarciłem:P
 
dziekuje wszystkim za pomoc, testy uznaje za udane, bledy raczej nieistotne wiec moge przejsc do dodawania nowych opcji







mozliwe ze nastepne testy bede dopiero za kilka dni, ale bedzie sporo nowosci!



zdr!
 
okej, typek juz nie klika wiec koniec, dzieki za gre :-)



edit:



a ja czysty kick boxing i troche obrony przed obaleniami i z czasem szlo coraz lepiej, ale ludzi moze zmylal na poczatku moj nick xD
 
Eee tam, rozwaliłem i #1 i #2 zanim wskoczyli w rankingi a potem nie chcieliscie ze mna walczyc :(
 
hehe docelowo beda obowiazkowe obrony, ale zeby na taka sie zalapac bedzie trzeba sie wspiac na sama gore :)
 
jeszcze pasuje wprowadzić wzrost i wage zawodników, które także wpłyną na wynik walki :-)
 
wzrost waga zasięg ramion to jeszcze za wczesnie bo wtedy by musialy byc kategorie wagowe
 
Back
Top