Podwieszony Kto na Narodowy ? #KSW38 27.05.2017 - wpisywac się

Sobota godzina 16:00 można wbijać na plażę od strony Pragi. Pod mostem będzie możliwość usadzenia dupy, jak będzie miejsce ofc. Brać alkohol
dużo

79981a2b1c5ef.jpg
 
Czytałem że na stadion nie można wnosić żadnych butelek, to jak to jest, są tam jakieś sklepiki na stadionie żeby np w przerwie między walkami skoczyć coś kupić i się napić? I czy można takie picie sobie wnieść na swoje miejsce?
 
Nie pierdolcie się z żadnymi knajpami tylko idźcie na plaże przy moście Poniatowskiego od strony praskiej. W weekendy przy ładnej pogodzie zawsze tam są tłumy najebanych studentów, hipsterów i kurwiszonów. Jak przejdziecie się kawałek na Pragę i rzucicie kamieniem to macie 90 % szans, że traficie w dresika i jego karynę, bądź witrynę kebaba lub alkoholowego, więc głód i pragnienie też Wam nie grożą. Do tego 5 minut spacerkiem na Stadion Narodowy, więc nawet jak komuś odbierze nogi na biforze to reszta da rady zanieść go na galę, pod warunkiem, ze to nie jest @Matszo92 .
 
Czytałem że na stadion nie można wnosić żadnych butelek, to jak to jest, są tam jakieś sklepiki na stadionie żeby np w przerwie między walkami skoczyć coś kupić i się napić? I czy można takie picie sobie wnieść na swoje miejsce?



Na wszelki wypadek trzeba zabrac marihuane gdyby grozil brak sprzedazy alko
 
@vipowski bedzie wszystko, drogie ale bedzie, mozna wnosic na trybuny picie w plastikach do ktorych ci przeleja napoj
A jest jakaś rozpiska co można, czego nie można wnieść? Bo butelki to normalka, nawet na plenerach teraz odkręcają korki, albo w ogóle nie można wnieść plastiku. Chętnie bym jakieś paluszki jednak przekabacił.
 
Nic o paluszkach nie ma:yahoo:A, że drożyna będzie na stoiskach to normalka. Teraz po tym Manchesterze może być większa kontrola, chociaż nie zdziwię się jeśli ktoś mi obok będzie napieprzał wuwuzelą:wall:
 
Pany, wyskoczcie kiedyś na jakąś galę na wyspy. . . po takich doświadczeniach te 8 czy 10 zł za piwo nie bd na was robiło wrażenia :D

Zwłaszcza, że to normalne ceny jak na piwo koncernowe z jakiejkolwiek knajpie w stolicy.

Co do żarcia, to mnie zawsze zastanawia, jak ludzie czasem pół gali przestoja w kolejkach po jakieś Gowno typu popcorn, orzeszki, chujowa zapiekanka. Przecież można zjeść coś przed gala na mieście i Ew. po gali.

Taka luźna opinia :)
 
Pany, wyskoczcie kiedyś na jakąś galę na wyspy. . . po takich doświadczeniach te 8 czy 10 zł za piwo nie bd na was robiło wrażenia :D

Zwłaszcza, że to normalne ceny jak na piwo koncernowe z jakiejkolwiek knajpie w stolicy.

Co do żarcia, to mnie zawsze zastanawia, jak ludzie czasem pół gali przestoja w kolejkach po jakieś Gowno typu popcorn, orzeszki, chujowa zapiekanka. Przecież można zjeść coś przed gala na mieście i Ew. po gali.

Taka luźna opinia :)
np. chinczyka nie? :mjsmile:
 
A czegoś takiego jak darmowa komunikacja na dojazd jakimś miejskim, czy skm(ztm) do Stadionu na podstawie biletu nie będzie? Chyba na nożnej tak jest, ale KSW?

/cebula trochę się odezwała:lol:
 
Czytałem że na stadion nie można wnosić żadnych butelek, to jak to jest, są tam jakieś sklepiki na stadionie żeby np w przerwie między walkami skoczyć coś kupić i się napić? I czy można takie picie sobie wnieść na swoje miejsce?

Kawul, nie pierdol.
 
Wszystko byscie chcieli za darmo i dobrze.
Jak rozczeniowi klienci WARS - ma byc duzo, do tego jeszcze smacznie i nieprzeterminowane.
 
Back
Top