Podwieszony Kto na Narodowy ? #KSW38 27.05.2017 - wpisywac się

Na 90% nie jadę, nawet się nie przymierzałem, nie mam biletu itp., ale z ciekawości jak i kiedy śmigasz do Warszawy? Cug, auto, bus?
Bilet weekendowy na pkp i jazda. @VoRaNeK kusi na piątek już, więc jakoś 19:30 chyba bym ruszał z Katowic. Biletem sie nie przejmuj, coś ogarniemy.
 
Kurde, kusi. Posprawdzam i zobaczę co uda się poprzestawiać. W razie czego jakieś bilety po wykruszających się osobach zostały, czy wszyscy co kupili twardo uderzają na gale? :travolta:
 
Jak same alko to ja bym uderzył nad Wisłę, a jak jeszcze ew szama jakaś to można jakąś knajpe ogarnac.
 
Kurde, kusi. Posprawdzam i zobaczę co uda się poprzestawiać. W razie czego jakieś bilety po wykruszających się osobach zostały, czy wszyscy co kupili twardo uderzają na gale? :travolta:
Jak coś to pociąg powrotny 5:30 albo 6:15 tak ewby sie wyrobić na 12:30.
 
G18 rząd 7 i 8 albo 7 i 6. Ktos wcześniej na jakiś browar? Mohe zrobić rezerwację w City na 16-17


W City stawialem wodke. Ok, zaakceptowalem drakonskie 250 zl za litr szczyn. Lecz jezeli juz narzut maja taki na wodzie to mogliby darowac platnosc 30 zl za litr Coli.

Takze City chuj
 
Back
Top