KSW 70 (28.05.2022)

Pudzianowski nie wygra przez poddanie @1.02
Anita Bekus @1.16


Premium quality bet, a po polsku: będzie zabite.

Można mieszać w różnych kombinacjach, piękne izydory na weekend. Tylko palanty jak zawsze będą mieli ból dupy.
 
Świat nie jest jeszcze gotowy na to co by się stalo, gdyby jakimś cudem nie wszedł typ na Cage fury podany dzisiaj przez zabójcę:corn:
 
Świat nie jest jeszcze gotowy na to co by się stalo, gdyby jakimś cudem nie wszedł typ na Cage fury podany dzisiaj przez zabójcę:corn:
Patrząc na to z jakimi "asami" się męczył
i fakt, że jeszcze niedawno miał depresję i był mocno ulany...
Nie jest to wcale takie nieprawdopodobne. Taki kurs w walce dwóch bumów w wadze ciężkiej to kuszenie losu.
 
Patrząc na to z jakimi "asami" się męczył
i fakt, że jeszcze niedawno miał depresję i był mocno ulany...
Nie jest to wcale takie nieprawdopodobne. Taki kurs w walce dwóch bumów w wadze ciężkiej to kuszenie losu.

Hahaha żałosne
Musiał nawet to jeszcze sprawdzić co mu dolegało i to szukać w necie
Buhahaha buhahaha

Przykro mi ale wygrał łatwo hahahah :lol:
 
Hahaha żałosne
Musiał nawet to jeszcze sprawdzić co mu dolegało i to szukać w necie
Buhahaha buhahaha

Przykro mi ale wygrał łatwo hahahah :lol:
Jedyne co sprawdziłem to kilka ostatnich postów na Instagramie, do którego link sam podrzuciłeś. Faktycznie jesteś dość mocno intelektualnie ograniczony :siara:
 
Screenshot_20220528-082121_STS.jpg
Screenshot_20220528-082144_STS.jpg



Tak dla lepszego oglądania :mamedwhat:
 
To będzie inna walka niż pierwsza, zresztą Izu miał wtedy problemy zdrowotne i to nie chodziło do końca o kondycję. Minął rok od tamtego starcia i na pewno wyciągnął odpowiednie wnioski, dla mnie zdecydowanie Izu, ale oczywiście mogę się mylić
 
U mnie glowne bety z tej gali to:
Omielanczuk (grany po @1,34)
Materla (grany po @1,64)

Dodatkowo probuje:
Omielanczuk +1,5 (@1,56)
Bekus na punkty (@2,15)
Rajewski na punkty (@2,25)

Zielonosci

:conorsalute:
 
Samociuk przez TKO po 5.00 na Fortunie :o o:
Chociaż mam przeczucie, że tym razem Izu to ogarnie, to jednak taki kurs...
 
jak działają powyżej 1,5 rundy na betclicu? 2,5 minuty drugiej rundy czy tylko druga runda?
 
Piwowarczyk - Leśko WALKA zakończy się przed czasem - TAK
1.72 (Totalbet)/1.70 (STS)/1.68 (etoto)/1.67 (eFortuna)

Dwóch ofensywnych zawodników, wysoka waga, gdzie obaj praktycznie nie gubią kg i powinni mieć wiele sił/energii i nie powinno być tak, że po połowie walki już się tylko słaniają na nogach i ledwo żyją. Obaj też walczą bardzo ryzykownie. Piwowarczyk oddaje pozycje w parterze, Leśko fatalnie broni dostępu do głowy w stójce, co mocno punktowali mu zawodnicy w ACA. Piwowarczyk jeszcze nie przegrał i nie ma tzw. "pokory" do tego czasu powinien walczyć swoim efektownym i ofensywnym stylem, co powinno dawać walki kończone przed czasem. Spodziewam się tutaj, że walka nie dotrwa do końca i ktoś wyjdzie z tego wygraną przed czasem.
 
Sprawa jest prosta. Jeżeli Samociuk przetrwa początek to będzie powtórka z rozrywki. Ugonoh za czasów boksu miał dokładnie ten sam problem. Jak wszystko szło po jego myśli to wyglądał świetnie. Jak tylko widział, że nie może wykończyć rywala i ten zaczyna mu się odgryzać to momentalnie pękał psychicznie. O kondycji to już nie będę mówił, bo każdy o tym wie.

Mnie te gadki , że Izu się zmienił przez ten rok kompletnie nie przekonują. Po każdej porażce gada to samo, a prawda jest taka, że charakteru się nie da wytrenować. W razie zagrożenia zawsze w głowie będzie działo się to samo.
 
Back
Top