KSW 70 (28.05.2022)

Oglądaliście Octagon ? Mamed dziwnym trafem robi z Pudziana wielkiego zawodnika coś tu pachnie ich walka a co to oznacza to wiadomo..
 
Lokata!.z grupy V.I.P. Zabójcy!
IMG-20220526-WA0000.jpg
 
Wszystko jest możliwe , Omielanczuk już nie ma tej formy i zapału co w UFC

Racja ze Omielanczuk jest juz w tendencji spadkowej, ale podobno jest dobrze nastawiony i przygotowany do tej walki. Mowil tez o tym Arbi Shamaev w ostatnim odcinku Octagonu. Ja jestem spokojny o wynik walki z Praselem, co nie zmienia faktu, ze po obecnym kursie juz bym odpuscil granie.
 
Racja ze Omielanczuk jest juz w tendencji spadkowej, ale podobno jest dobrze nastawiony i przygotowany do tej walki. Mowil tez o tym Arbi Shamaev w ostatnim odcinku Octagonu. Ja jestem spokojny o wynik walki z Praselem, co nie zmienia faktu, ze po obecnym kursie juz bym odpuscil granie.
Oglądałem i tego Arbiego nie dało się słuchać, nawet w 1% tego co mówił mu nie wierzę.. powiedział też że Pudzian ma największe szansę z De Friesem ze wszystkich hehe gościu jest niepoważny i pieprzy głupoty
 
Ja chyba wrzucę na jakiegoś dubla over 1.5 rundy w walce Omielanczuka za okolo @1,5.
O ile wcześniej zakładałem, że może to być szybsza akcja podobnie jak początkowo blisko skończenia był Kita w 1 rundzie.
Widząc wywiady Daniela i wypowiedzi o tym, że chce spokojnie wejść w walke, trzymać dystans i z dystansu punktować to uważam za dobrą opcję.
 
Oglądałem i tego Arbiego nie dało się słuchać, nawet w 1% tego co mówił mu nie wierzę.. powiedział też że Pudzian ma największe szansę z De Friesem ze wszystkich hehe gościu jest niepoważny i pieprzy głupoty

No gosciu jest odklejony, to co gadal na temat Pudziana, to musialem przewijac bo nie dalo sie sluchac :) O Danielu akurat tylko wspomnial ze jest dobrze przygotowany, nie nawijal farmazonow. Natomiast co do samej walki Materli to coraz bardziej sklaniam sie jeszcze ku zagraniu over 1,5r, podobnie zreszta jak przy walce Omielanczuka. Wydaje mi sie ze wbrew pozorom tam nie bedzie szybkiego skonczenia.
 
Widząc wywiady Daniela i wypowiedzi o tym, że chce spokojnie wejść w walke, trzymać dystans i z dystansu punktować to uważam za dobrą opcję.
Tylko ten precel to jest dziurawy, jak mu Daniel jebnie to nie będzie czekał tylko dobije, albo podda. Kita po 30 sekundach miał go na widelcu to, że później przez całą rundę nie potrafił nic zrobić tylko wstawał, siadał na preclu i znowu wstawał, to już inna bajka. Kita się zmęczył od robienia przysiadów przez 4 minuty :beczka:

1.50 tu nie jest zachęcające na over rund, ale tu już w sumie wszystkie kursy ubite na dzień przed galą.
 
Back
Top