KSW 33: Khalidov vs. Materla - zakłady bukmacherskie

Naprawdę dla was Anzor to taka lokata po tym kursie? Jak można ufać temu zawodnikowi, jak można stawiać na niego jakiekolwiek pieniądze. Jestem zdziwiony.
Anzor z kursem 1.18 przegrywający przez dyskwalifikację nikogo nic nie nauczył.
 
betsafe.png
Na Chlewickiego i Szymuszowskiego po wyjściowym kursie nie starczyło już kasy. Ale jestem w szoku, że Kita jeszcze wzrósł do 3,20... Po takim kursie w ciężkiej to można stawiać tylko takich asów jak Cain :crazy:
 
Obecnie już 1.27 na Azhieva i 3.30 na Bakocevica... Wjeżdżam w Vaso, a nóz Anzor wystrzeli kolanem lub... nielegalnym łokciem, bo przecież będą dozwolone łokcie :D

P.S. Cześć wyszstkim :)

EDIT: Naprawdę nie wiem, co się z kursami dzieje... Wjeżdżam w Materlę (2.95). Mamed jakoś dziwnie wyglądał po media treningu. Wiem, że to nie jest wyznacznik czegokolwiek, ale jednak mam jakieś dziwne przeczucie.
 
Obecnie już 1.27 na Azhieva i 3.30 na Bakocevica... Wjeżdżam w Vaso, a nóz Anzor wystrzeli kolanem lub... nielegalnym łokciem, bo przecież będą dozwolone łokcie :D

P.S. Cześć wyszstkim :)
Witamy. :beer:
Cztery i pół roku od założenia konta czekałeś, żeby dodać komentarz, nieźle. ;)
 
Kita takim malym ciezkim jest? bo widze waga troche ponad 100kg, a Bedorf pewnie 120kg bedzie
 
pytanie czy Bienkowski wybroni obalen Wawrzyniaka
na plus dla Lukasza, ze trenowal ciagle i bywal w roznych mocnych klubach, a Wawrzyniak byl mocno kontuzjowany po walce z Chmielewskim
 
pytanie czy Bienkowski wybroni obalen Wawrzyniaka
na plus dla Lukasza, ze trenowal ciagle i bywal w roznych mocnych klubach, a Wawrzyniak byl mocno kontuzjowany po walce z Chmielewskim

Ja w ogóle nie kupuję tego, jak KSW promuje Bieńkowskiego. Nie rozumiem w ogóle na czym polega jego fenomen. Gość z czterema walkami na koncie został mianowany zawodnikiem z najmocniejszym ciosem w polskim MMA (tak go dzisiaj na media treningu zapowiedziano), a oprócz tego jest polskim królem nokautu (tak został przedstawiony w informacji prasowej KSW). Wawrzyniak wywodzi się z judo i na pewno będzie starał się przewracać, a myślę, że "luje" Bieńkowskiego może mieć rozpracowane, bo na mocne sierpy/zamachowe szykował się razem z Tomkiem Drwalem, który z kolei szykował się na mocno bijącego Karaoglu. Nie widzę w tym starciu Bieńkowskiego, ale po takim kursie Wawrzyniak jest raczej niegrywalny.
 
Ja w ogóle nie kupuję tego, jak KSW promuje Bieńkowskiego. Nie rozumiem w ogóle na czym polega jego fenomen. Gość z czterema walkami na koncie został mianowany zawodnikiem z najmocniejszym ciosem w polskim MMA (tak go dzisiaj na media treningu zapowiedziano), a oprócz tego jest polskim królem nokautu (tak został przedstawiony w informacji prasowej KSW). Wawrzyniak wywodzi się z judo i na pewno będzie starał się przewracać, a myślę, że "luje" Bieńkowskiego może mieć rozpracowane, bo na mocne sierpy/zamachowe szykował się razem z Tomkiem Drwalem, który z kolei szykował się na mocno bijącego Karaoglu. Nie widzę w tym starciu Bieńkowskiego, ale po takim kursie Wawrzyniak jest raczej niegrywalny.
Dusza obalal Bienkowskiego, wiec pewnie Wawrzyniak tez da rade
 
Ale mnie to betsafe wkurwia z jakimiś limitami jebanymi,żadnego kuponu nie chcą akceptować. Ograbie ich ostatni raz i spierdalam stamtąd.
W kaflach chcesz grac? Ja lacznie zagralem za 1100-1200pln kupony wlasciwie te same walki głównie i nie bylo problemów. Moze to stąd, że ludzie rzucili w to sporo siana i zrobili limity szybko.
 
Tak tu dyskutujecie, a ja chyba odpuszczę bukmachersko tę galę. :) Chociaż przez te parę dni może się sporo wydarzyć.
 
Co do wagi Bedorfa, to gdy Wójcik podał 118 to Bedorf tylko się na niego dziwnie spojrzał i uśmiechnął :)
Co do Bieńkowskiego- przedstawiają go tak, żeby jego osoba wzbudziła zainteresowanie- to chyba oczywiste? Tak samo, jak Chalodowa nazywają najlepszym zawodnikiem MMA w Europie itd., jednak coś w tym jest, bo Łukasz faktycznie ma petardę w łapie i ogólnie jego stójka jest na bardzo wysokim poziomie. Podejrzewam, że defensywne zapasy też są już na dużo wyższym poziomie, niż podczas walki z Duszą. Myślałem, że wystawią równe kursy, bo dla mnie ta walka to typowe 50/50. Przewiduje ciężką, 3 rundową batalię, więc po kursie 2,70 zdecydowanie warto zainwestować w Łukasza.
W ogóle sporo fajnych underdogów się szykuje. W innych walkach szkoda, że kursy tak szybko poleciały, bo były mega.
 
W kaflach chcesz grac? Ja lacznie zagralem za 1100-1200pln kupony wlasciwie te same walki głównie i nie bylo problemów. Moze to stąd, że ludzie rzucili w to sporo siana i zrobili limity szybko.

A Kiras kiedyś nie grał w kaflach? :D

mam czuja, że Sowiński ujebie Erbsta

Też mam takiego czuja, ale jednak ta seria poddań robi wrażenie... Szczególnie ostatnie zwycięstwo. Dalej mnie dziwi, że Kleber walczy o pas, skoro KSW ma restrykcyjne zapisy względem mistrzów.
 
no faktycznie walka byla ponad dwa lata temu, Bienkowski duzo jezdzil i trenowal z Krzysztofem Jotko, a ten zrobil bardzo duzy progrwes
 
Back
Top