KSW 33: Khalidov vs. Materla - zakłady bukmacherskie

Na Falcao niezły kurs. Może się skuszę.
Co lepsze Unibet czy BetClick? Mam jakieś tam konto na BaH, ale tam kursy nieciekawe i wogole nie wiem czy jeszcze funkcjonuje (to moje konto).
 
Na Falcao niezły kurs. Może się skuszę.
Co lepsze Unibet czy BetClick? Mam jakieś tam konto na BaH, ale tam kursy nieciekawe i wogole nie wiem czy jeszcze funkcjonuje (to moje konto).
betclic ma lepszy bonus i na ksw ostatnio dal pierwszy kursy, a tak to wszystko za unibetem o ile planujesz grac gale UFC
@m0nster chyba oczywiste, ze nie idzie do UFC
 
betclic ma lepszy bonus i na ksw ostatnio dal pierwszy kursy, a tak to wszystko za unibetem o ile planujesz grac gale UFC
@m0nster chyba oczywiste, ze nie idzie do UFC
No właśnie widziałem, że Unibet sporo ma tych zakładów pod UFC. Dzięki za odp.
 
@kiras orientujesz sie kiedy i gdzie beda najwczesniej wszystkie kursy na sobote?

Ile myslicie, ze bedzie na Koike, Szymka, Anzora?
 
Hmm, zakładając ze Materla wygra to idzie do UFC?
Wszystko zależy od kontraktu i jak sie dogadał.Lepiej będzie w Polsce promować tego lepszego który wygra bo będzie wtedy mistrzem nad mistrzami.Z drugiej strony chwile temu była gadka trenera AKA ,że wkrótce Cipek może trafić do UFC lub Bellatora. Sporo niewiadomych ale sądzę ,że KSW prędzej puści przegranego Materle niż wygranego choć to tylko moje domysły.

@bartosz.no środa/czwartek
 
Bukmacher Totolotek Fortuna
Khalidow - Materla 1.55 - 2.10 | 1.55 - 2.15
Bedorf - Kita 1.50 - 2.20 | 1.50 - 2.25
 
Nie, na Mameda na 90% nie, pewnie nie postawię pieniędzy na tę walkę, chyba, że kurs na Cipka będzie wyjątkowo atrakcyjny :)
 
Wszystko zależy od kontraktu i jak sie dogadał.Lepiej będzie w Polsce promować tego lepszego który wygra bo będzie wtedy mistrzem nad mistrzami.Z drugiej strony chwile temu była gadka trenera AKA ,że wkrótce Cipek może trafić do UFC lub Bellatora. Sporo niewiadomych ale sądzę ,że KSW prędzej puści przegranego Materle niż wygranego choć to tylko moje domysły.

@bartosz.no środa/czwartek
no własnie sytuacja jest skomplikowana , mi się wydaję że nikt z obu panów nie pójdzie po tej walce do UFC , opcje :
1. Materla wygrywa , Mamed przegrywa - skutki : KSW trzyma mistrza i nie pozwala go wypuscic , Mamed emerytura lub walki z resztą dywizji , brak zainteresowania ze strony UFC
2. Mamed wygrywa , Materla przegrywa - skutki : KSW trzyma mistrza i nie pozwala go wypuscic , Materla traci pas , brak zainteresowania ze strony UFC po przegranej walce , walki z resztą dywizji lub Bellator w co wątpie , bo kasy by tam nie miał lepszej niż w KSW.
 
Jak kurs będzie atrakcyjny, postawię na Mameda. Mamed w zwykłej formie raczej na pewno skończy Materlę przed czasem. Parter Mameda oceniam znacznie wyżej od parteru Materli, choć Mamed czarnego pasa nie ma.
 
Mało te 2,18, no nie wiem
Walka raczej nie dotrwa do decyzja i pytanie kto pierwszy konkretnie trafi. Aziz walczy bardzo rzadko i ma juz swój wiek co pozwala sądzić, że bedacy na fali ostatnio Brazylijczyk powinien to ugrać. Z drugiej strony Aziz potrafi zaskakiwać co zresztą pokazywał już na KSW ale rywale jakich odprawiał nie mieli tak dobrej stójki i pierdolnięcia jak Falcao. Ostatnia porażka przez KO w 2006r ale przy tak małej czestotliwosci walk to bez znaczenia. Tracę pomysł i zapał

dsfsd.jpg
 
Last edited:
Anzor w stójce rozprawi się z Bakocevicem, nie podejrzewam Czarnogórca a jakąś wirtuozerie parterową. (Czy na DQ są zakłady? :lol:) Również kasa na to leci
Anzor+Koike+Bedorf

terrrrrrrrr.jpg
 
Serio tacy pewni Bedorfa? Tak chimerycznego zawodnika wagi ciężkiej po takim kursie? I to walczącego przeciwko naprawdę bardzo solidnemu Kicie. Ja tam rzuciłem drobne na Michała
 
I kolejny update

zlmkeibttpupzdgsdcrqnwnewpevzvkzbsnpzmxbvuxhhdcshhsverocyinoeguyfuogpqsrequszgxtmlordpujelrryixpazcm


Bardzo ciężko zawsze stawia mi się, czy typuje gale KSW i walki Polaków. No kurde,nigdy nie jestem pewny. Nie mam żadneg pomysłu na grę. Kitę bym zagrał, Michała ale ryzyko duże. Falco, Szymuszowski i Erbst małe kursy. Anzora pewny nie jestem i wolałbym, żeby przegrał Czeczen. Kurczewskiemu życzę wygranej, ale też spore ryzyko. Na prawdę nie wiem co grać.

Przez chwilę myślałem, żeby porobić ileś tam dwójek czy trójek za 2/3zł każda, ale więcej bym stracił niż zarobił.
 
Miałem zagrać Falcao + Azhiew po 2.80, ale przez pół godziny nie doszedł przelew i dubel spadł do 2.28. Dziękuję, nie skorzystam.
 
Piotr Wawrzyniak 1.40 - Lukasz Bienkowski 2.70

Taką manianę odjebałem, że będę płakał po gali. Zostało mi 6 zł do zagospodarowania, wstrzymam się na razie.
 
Back
Top