KSW 33: Khalidov vs. Materla - zakłady bukmacherskie

Ja również przestrzegam przed euforią. To takie polskie Daniel Cormier - Anthony Johnson :). Jak dla mnie to Bedorf może spokojnie Kitę przy 'layować' i przy 'prayować' :).
DC layować i prayować zamiaru nie miał, no i gdzie szczęka Coco do DC, mało kto przeżyłby cios AJ'a. słabe te porównanie, panie Chmura!
 
DC layować i prayować zamiaru nie miał, no i gdzie szczęka Coco do DC, mało kto przeżyłby cios AJ'a. słabe te porównanie, panie Chmura!

Słaba interpretacja Panie Z. :P Chodziło mi, że jeśli chodzi o euforię to jest to podobne starcie, a nie żebym porównywał do siebie tych czterech zawodników. No, może, że wszyscy na stójkowicza tak wtedy jak i teraz, zapaśniko-grappler w odstawkę :). I nie mówcie, że Karol nie obali. Kita naprawdę nie jest jakiś trudny do obalenia, a słabsza dyspozycja jak u Karola, może się każdemu zdarzyć. Ja tam do "Masakry" nie jestem na chwilę obecną przekonany.
 
Słaba interpretacja Panie Z. :P Chodziło mi, że jeśli chodzi o euforię to jest to podobne starcie, a nie żebym porównywał do siebie tych czterech zawodników. No, może, że wszyscy na stójkowicza tak wtedy jak i teraz, zapaśniko-grappler w odstawkę :). I nie mówcie, że Karol nie obali. Kita naprawdę nie jest jakiś trudny do obalenia, a słabsza dyspozycja jak u Karola, może się każdemu zdarzyć. Ja tam do "Masakry" nie jestem na chwilę obecną przekonany.
w 1.5 roku można wiele zrobić! dla mnie to 50/50, ale value jest ładne, true?
 
Kurs na Kitę zachęcający, zwłaszcza w tej kategorii wagowej. Może to postawię, ale tak jak Tomasz, nie jestem hurraoptymistą. Karol się nie opie... na treningach, zrzucił parę kilo. Nie będzie już taką górą mięśnia jak w ostatnim boju. Przeleżenie Kity i decyzja 29-28 całkiem prawdopodobne.
 
w 1.5 roku można wiele zrobić! dla mnie to 50/50, ale value jest ładne, true?

Oczywiście. Jeśli o zysk chodzi, to jak najbardziej. Kita all the way. Ale tak sportowo, to mam przeczucie, że tu serio będzie lay and pray. Przypominam, że jeszcze tak niedawno Kita był na Cohones jechany, że jest słaby (chyba po porażce z DJem), a teraz nagle ma wygrać z naszym najlepszym ciężkim walczącym w Polsce (Tybura i Grabowski nie walczą w PL). Nie za bardzo kumam skąd ta eurofia na Michała. Z dwumeczu z Lindermanem? Czy wygranej z Mikiem Wesselem? Chyba raczej z tego jak pokazał się Karol w ostatniej walce, wtedy też pojawiały się głosy, że Pudzian by rozjechał Bedorfa (czemu też kibicuję!).

Po drugie byłem na ProMMAcu i bardzo niepokojące plotki krążyły o Wesselu przed i po tej walce z Kitą. Nie chcę umniejszać tu Michałowi nic - absolutnie, ale inni zawodnicy powiedzieli nam na afterze co nie co, w jakich okolicznościach i w jakiej formie Mike wziął tę walkę. W jednym zdaniu: nie było to poważne z jego strony. Moim zdaniem Bedorf przez przeleżenie.
 
Tak samo uważam, to moze być powtórka z walki z Grahamem. Moze gdzis tam Michał trafi lujem ale tak to leżakowanie.
 
Patrząc na kursy z STSu... Myślę, ze na Cipka kurs i tak skoczy, postawię jakieś drobniaki. KSW ciezko mi się stawia i typuje, ani Aziza pewny nie jestem, ani Kity pewny nie jestem, więc może i sobie odpuszczę.
 
Kita 2,25-Bedorf 1,50 Sts , pewnie jak na netowych będzie oferta to nie będzie wiele większy na Kitę , taki kurs już średnio
 
Napisze tutaj choć nie wiem czy to odpowiedni temat.Był ktoś z Was może na UFC w Krakowie bądź innym evencie w Arenie Kraków?Interesuje mnie jaka jest widoczność w tych sektorach za 110zł-160zł na KSW33.Chciałbym się wybrać, lekko przespałem lepsze sektory i teraz te wydają się najodpowiedniejsze.Jak ktoś ma jakieś doświadczenia z tych sektorów to proszę o jakąś wypowiedź na temat widoczności w tych miejsca .Z góry dzięki ;)
 

Attachments

  • plan hali.png
    plan hali.png
    212.2 KB · Views: 20
Napisze tutaj choć nie wiem czy to odpowiedni temat.Był ktoś z Was może na UFC w Krakowie bądź innym evencie w Arenie Kraków?Interesuje mnie jaka jest widoczność w tych sektorach za 110zł-160zł na KSW33.Chciałbym się wybrać, lekko przespałem lepsze sektory i teraz te wydają się najodpowiedniejsze.Jak ktoś ma jakieś doświadczenia z tych sektorów to proszę o jakąś wypowiedź na temat widoczności w tych miejsca .Z góry dzięki ;)
Najniższe rzędy sektorów za 160 zł, całkiem zadowalające i przyzwoite.
 
Napisze tutaj choć nie wiem czy to odpowiedni temat.Był ktoś z Was może na UFC w Krakowie bądź innym evencie w Arenie Kraków?Interesuje mnie jaka jest widoczność w tych sektorach za 110zł-160zł na KSW33.Chciałbym się wybrać, lekko przespałem lepsze sektory i teraz te wydają się najodpowiedniejsze.Jak ktoś ma jakieś doświadczenia z tych sektorów to proszę o jakąś wypowiedź na temat widoczności w tych miejsca .Z góry dzięki ;)

Tak jak Solaris pisze, te niższe za 160zł mają bardzo fajną widoczność, na UFC było bardzo dobrze
 
Napisze tutaj choć nie wiem czy to odpowiedni temat.Był ktoś z Was może na UFC w Krakowie bądź innym evencie w Arenie Kraków?Interesuje mnie jaka jest widoczność w tych sektorach za 110zł-160zł na KSW33.Chciałbym się wybrać, lekko przespałem lepsze sektory i teraz te wydają się najodpowiedniejsze.Jak ktoś ma jakieś doświadczenia z tych sektorów to proszę o jakąś wypowiedź na temat widoczności w tych miejsca .Z góry dzięki ;)

C12, rząd 31

Zdjęcie troche oddala

20150411-172832.jpg
 
siedziałem obok :D troche na lewo :D widoczność całkiem spoko :P chociaż czasami lepiej widzialem na telebimie (wzrok sam szedł :D) :P
tez bylem obok Voranka ,teraz kupilem to samo miejsce ,jak dla mnie zajebista widocznosc
 
kiedy beda kursy na betclicu czy po jednej gali zakonczyli juz wspolprace?
 
Czekam i ostrzę sobie zęby :cool:

Ciekawe czy kursy na Koike, Szymka i Aziza beda opłacalne aby wejsc
 
Na tapology 98% Koike , 100% Falcao wczoraj było .
Ciekawe jestem ile na Anzora, Szymuszowskiego, Koike, Kowalewicz/Chlewicki będzie
 
Back
Top