Kryptowaluty

Kusi mnie, żeby wyjść do fiatów i poczekać na jakieś tąpnięcie. Zawsze mam problem na TP w odpowiednim momencie
 
Już na moment uwolnienia wycena powinna wynosić x2. Przy sprzyjających okolicznościach za dwa lata spodziewam się zwrotu 5-10x inwestycja. Potencjał sieci Blast jest duży. Tak samo jak i ryzyko, że będzie to warte ZERO.
Z liskiem i arkiem też miało być :awesome: Nie mówić już o kilku innych
Natknąłem się, że ten blast jest pierwszym L2, a gdzie indziej że L2 stosuje btc i cardano.
Z krypto mam doczynienia od mtgox
to były czasy, kiedy człowiek się zastanawiał czy kupić, lecz demon osraczkowaty kazał sie wstrzymać
 

BlastUP to pierwsza platforma startowa na Blast, jedynym blockchainie L2 oferującym natywną stopę zwrotu na poziomie 4% dla ETH i 5% dla monet stabilnych.

Potem chciałem się upewnić, czy inne projekty już nie mają L2 no i BTC i Cardano też niby je ma.
Nie przekonuje mnie ten blast, tym bardziej, że w tagu na twiterze mają DeFi czyli dla mnie odgrzewanie pulpeta. Ale każdy wie że wszystko mozliwe.
 
To i tak już było po wybuchu popularność krypto.
@Drzewo to jeszcze w 2010 płacił bitcoinami za pizze
Raczej popularności BTC, a eth chyba za centy jeszcze było. Wybuch był latem 2017.
Śmiechy śmiechami, a ja w 2010(i to 1 kwartał roku) obstawiając ufc nieraz z sukcesem i tracąc hajs na wirtualnym kasynie miałem u buka opcje wypłaty w BTC. Nawet wszedłem z ciekawości w opcje ale pojawił się jakiś dziwny wykres. Uznałem, że to japoński paypal i olałem.
Rok później chciałem kopać bitcoiny, ale nazywało się to zarobkiem na mocy obliczeniowej. W kalkulatorze obliczyłem, że 24/h odpalonego kompa dałoby mi 15pln/msc. Nawet chciałem te 15pln ale nie mogłem skonfigurowac programu, a juz przy instalacji mi muliło.
 
ale pytam z czystej ciekawości.
Robi to jakąś różnice czy cena spadnie/wzrosnie przed halvingiem lub po nim? Mi żadną. Nawet nie wiem którego ma być. Jeśli jesteś ciekaw mojego zdania, to jeśli wystąpi jakieś wydarzenie zdolne przerazić społeczeństwo bardziej niz srowid, ktory poczatkowo spowodował obawy nawet u mnie, to ja obstawiam standardową korekte 40-70%.
Edit
40% na btc, 70% na altach
 
BlastUP to pierwsza platforma startowa na Blast, jedynym blockchainie L2 oferującym natywną stopę zwrotu na poziomie 4% dla ETH i 5% dla monet stabilnych.

Potem chciałem się upewnić, czy inne projekty już nie mają L2 no i BTC i Cardano też niby je ma.
Nie przekonuje mnie ten blast, tym bardziej, że w tagu na twiterze mają DeFi czyli dla mnie odgrzewanie pulpeta. Ale każdy wie że wszystko mozliwe.
A co ma do tego BTC czy Cardano skoro to sieć w ETH?
 
Back
Top