Kryptowaluty

A ja to mam :gdzie:u mnie cały czas BTC + ETH (teraz nawet tego drugiego więcej) oraz mam wciąż trochę DOGE i SHIB
Akurat ETH przed surge to swietny pomysl bedzie lepszy rajd niz przy merge tak cos czuje :lol:
Ja tam sie zastanawiam nad jakas iloscia SOL bo to niezly ekosystem, szybki, tani... szkoda ze niedopracowany i kwiatki im wychodza :/
 
Eksperci czy prognoza Koniecznego o wzrostach się sprawdzi?

Zrobiły się górki i chce w końcu w grudniu coś kupić na start i później pozwoli dokupywać.
Zaczynaj kupowac - nawet jak spadnie to i tak jest tanio :roberteyeblinking:
Gdybys chcial zaczac z nexo i zeby zarabialo to zapraszam z reflinku - 25 dolcow w btc na drodze nie lezy
:fjedzia:
a przy ostatnim ataku na gieldy to bezpieczniejsza opcja
 
Zaczynaj kupowac - nawet jak spadnie to i tak jest tanio :roberteyeblinking:
Gdybys chcial zaczac z nexo i zeby zarabialo to zapraszam z reflinku - 25 dolcow w btc na drodze nie lezy
:fjedzia:
a przy ostatnim ataku na gieldy to bezpieczniejsza opcja
Pewnie w grudniu coś położe na stół.

Nexo czy binance?
 
Zaczynaj kupowac - nawet jak spadnie to i tak jest tanio :roberteyeblinking:
Gdybys chcial zaczac z nexo i zeby zarabialo to zapraszam z reflinku - 25 dolcow w btc na drodze nie lezy
:fjedzia:
a przy ostatnim ataku na gieldy to bezpieczniejsza opcja
Podasz linki?
 
Ktoś z Was obserwuje DINO LFG? Podobno bardzo ciekawy projekt w niedługim czasie okaże się kto za nim stoi :)

No zajebisty pump and dump ktoś na nim zrobił ( wzrost x16 i spadek do punktu wyjścia w pół godziny). Śmieć jak setki innych zrobiony i promowany jedynie po to żeby wyjebać na kasę frajerów :kis:
 
Juz wystrzelil w porownaniu do kursu tydzien wczesniej. A czemu ciekawy?
917675A6-543B-400E-9111-BBE4FA6965BE.jpeg
 
Hehehe dobre mnichu, pracują nad wprowadzeniem payback 5% w dino, kupujesz coś na Amazonie za kwotę min. 50$ i dostajesz 5% w dino zwrotu…tak zapakowałem bagaż w zeszłym tygodniu obecnie obserwuje ich marketing i market cap jak dla mnie brzmią przekonując :fingers: myślę że najlepsze jeszcze przed tym projektem ...
 
Last edited:
Hehehe dobre mnichu Pracują nad wprowadzeniem payback 5% w dino, kupujesz coś na Amazonie za kwotę min. 50$ i dostajesz 5% w dino zwrotu…tak zapakowałem bagaż w zeszłym tygodniu obecnie obserwuje ich marketing i market cap jak dla mnie brzmią przekonując :fingers: myślę że najlepsze jeszcze przed tym projektem ...
Market cap 4 mln :lol:
Zapas w tej chwili to 500mln czyli jeżeli jego cena miałaby wskoczyć na 1usd to wartość tokenów wynosiłaby ponad 25mld czyli byłaby to cryptowaluta z 6 największa kapitalizacja przeskakując BUSD, XRP, ADA itp. Zadaj sobie pytanie na ile to realne.
Ile to już było tokenów co miały wiele robić a nie pokazały nic? Tak jak napisałem wyżej, setki (o ile nie tysiące). Sprawdzałeś w ogóle ich whitepaper? No tak, przecież nic nie pokazali.
 
Back
Top