Kryptowaluty

O nie, zmienność na rynku krypto! Jak mogło do tego dojść!?
Wasze może spadać, moje ma rozkaz iść do góry XD W końcu jest 2022, same wzrosty!

Swoją drogą to nawet nie moje, nie mam żadnego portfela XD

Jak coś ma ruszyć w górę to dopiero po nowym roku.
No to wtedy jak pierdolnie do góry to będzie szansa na 2,5USD XD

To nie ma z czego węszyć wzrostów na jakichkolwiek aktywach
A wódka w okresie jesienno-ziomowym to pasywo czy aktywo? XD
 
Wasze może spadać, moje ma rozkaz iść do góry XD W końcu jest 2022, same wzrosty!

Swoją drogą to nawet nie moje, nie mam żadnego portfela XD


No to wtedy jak pierdolnie do góry to będzie szansa na 2,5USD XD


A wódka w okresie jesienno-ziomowym to pasywo czy aktywo? XD
Wódka Jak za starych czasów będzie towarem wymiennym, ale luksusowym :jarolaugh:
 
FB_IMG_1661284636485.jpg

Awokadomilionerzy :bleed:
 
Co sądzicie o monetach okolicznościowych?
W linku akurat najdroższa dwójka. Z 1996r. Licząc pod względem zainwestowanego kapitału (minimalna cena "kup teraz" 900zł) to 450%.

Teraz są piątaki. Ostatniego wypustu (z Maja) już dawno w banku nie ma. Najtańszy Zamek w Mosznie na Alledrogo kosztuje 6.5zł+ koszty przesyłki. Od Maja (wtedy wypuścili) 30% do przodu. Nieźle, zwłaszcza że to ciągle 5 zł i w najgorszym wypadku możesz za to browara kupić.
Plusem jest niski wkład własny :-) wchodzisz do banku, dajesz zwykłą piątkę, dostajesz okolicznościową. Wkładasz do skarpety i masz większą szansę na jacht niż na krypto jacht.
Minus to waga. Większa ilość monet swoje waży. Może też zabraknąć miejsca w ogródku na zakopanie lub miejsca w piwnicy (pzdr do kumatych :roberteyeblinking:).
 
Co sądzicie o monetach okolicznościowych?
W linku akurat najdroższa dwójka. Z 1996r. Licząc pod względem zainwestowanego kapitału (minimalna cena "kup teraz" 900zł) to 450%.

Teraz są piątaki. Ostatniego wypustu (z Maja) już dawno w banku nie ma. Najtańszy Zamek w Mosznie na Alledrogo kosztuje 6.5zł+ koszty przesyłki. Od Maja (wtedy wypuścili) 30% do przodu. Nieźle, zwłaszcza że to ciągle 5 zł i w najgorszym wypadku możesz za to browara kupić.
Plusem jest niski wkład własny :-) wchodzisz do banku, dajesz zwykłą piątkę, dostajesz okolicznościową. Wkładasz do skarpety i masz większą szansę na jacht niż na krypto jacht.
Minus to waga. Większa ilość monet swoje waży. Może też zabraknąć miejsca w ogródku na zakopanie lub miejsca w piwnicy (pzdr do kumatych :roberteyeblinking:).
Tylko to jak kazde złoto później musisz znaleźć kupca ;)
 
Co sądzicie o monetach okolicznościowych?
W linku akurat najdroższa dwójka. Z 1996r. Licząc pod względem zainwestowanego kapitału (minimalna cena "kup teraz" 900zł) to 450%.

Teraz są piątaki. Ostatniego wypustu (z Maja) już dawno w banku nie ma. Najtańszy Zamek w Mosznie na Alledrogo kosztuje 6.5zł+ koszty przesyłki. Od Maja (wtedy wypuścili) 30% do przodu. Nieźle, zwłaszcza że to ciągle 5 zł i w najgorszym wypadku możesz za to browara kupić.
Plusem jest niski wkład własny :-) wchodzisz do banku, dajesz zwykłą piątkę, dostajesz okolicznościową. Wkładasz do skarpety i masz większą szansę na jacht niż na krypto jacht.
Minus to waga. Większa ilość monet swoje waży. Może też zabraknąć miejsca w ogródku na zakopanie lub miejsca w piwnicy (pzdr do kumatych :roberteyeblinking:).
A potem nikt tego nie chce kupić :tiphatb:
 
A potem nikt tego nie chce kupić :tiphatb:
Dajesz w banku piątka dostajesz piątaka. To cały czas 5 zł. A ryzyko że ktoś nie odkupi jest takie samo jak z jakimiś krypto, złotem itp. Tylko to ciągle 5zl :-)
Przykładowa 2ka kosztowala jakoś 2013 czy 2015r jakieś 350zl. Teraz 2.5 raza. Poniżej 2zł nie spadnie.
Zwróć uwagę że krypto eksperci jeszcze z tego szkoleń nie robią (nie mają jak zarobić i nie znają się, ale co to za wiedza rozmienić parę stówek na drobniaki i przetrzymać jakiś czas w skarpecie?). Milionów nie zarobisz, ale parę groszy zawsze wpadnie. Albo dzieciakom w rodzinie zamiast cukierków rozdasz. Albo wrzucą do skarbonki albo przejebią na cukierki
 
Back
Top