Kowalik vs Jozwiak czyli rywalizacja o tytul walki 2018 roku w polskim MMA trwa w najlepsze

Coś czuję że Kowalik przyczyni się do takiego ostatecznego pogrążenia FEN. Już i tak ta organizacja i jej głowa tracą na wiarygodności w oczach środowiska. :crazy:
 


I jozwiak daje like.

giphy.gif
 
Oczami wyobraźni widzę zapienionego Jóźwiaka jak siedzi przed kompem, z koszuli już prawie guziki eksplodują, twarz czerwona od ciśnienia, po czole cieknie struzka potu. Przed każdym twittem wali ścieżkę koki (albo scierwa jak go nie stać), daje sobie sam lajki, przybija piątka lewa ręka z prawa i rechocze dumny ze swojego przebiegłego zachowania, pewny ze nikt tego nie przejrzy :lol:
 
Ktos wie tak w ogole czym zajmuje sie Jozwiak na codzien( chyba nikt nie wierzy ze zyje z przychodow z FEN:werdum:) ? Czy ma dzialalnosc czy co cos w tym stylu?
 
Nie wiem co wisi pomiędzy Pawłami ale jeden zachowuje się jakby drugi dał mu kosza :) - (można wybrać;) Co do Kowalika jeśli próbuje prać pod przykryciem śmieszkowania jakiekolwiek brudy do Jóźwiaka na twitterze to tylko współczuć jego zawodnikom takiego menagera . Pieniądze możesz zdobyć , słomą klasy już nie . Plus dla nas jest taki że możemy się pośmiać :)
 
Last edited:
A mnie się wydaje, że ten veritas to nie Jóźwiak tylko ktoś z Cohones trolluje, stąd te ciągłe nawiązania do mmarocks :lol:

Też wydaje mi się, że ktoś wyczuł okazję i nawet specjalnie pisze tak trochę choć rzucić podejrzenia na Pawła Jóźwiaka. To jest aż nazbyt oczywiste, no i nie ryzykowałby raczej z pojazdem MMARocks :)
 
Nie mam jeszcze w pełni ugruntowanego zdania w tej materii, więc nie bierzcie w pełni poważnie bo może się jeszcze w przyszłości wyklarować, ale jakby zamiast delegalizacji przerobić krajowe MMA na stand-up (Kowalik #1), to mogłoby z tego wyjść wiele dobrego.
 
Back
Top