Kowalik vs Jozwiak czyli rywalizacja o tytul walki 2018 roku w polskim MMA trwa w najlepsze

... Majac do dyspozycji taka antene mogli spokojnie robic stare, dobre PLMMA w wersji de lux. Wyszlo co wyszlo.
To ze strachu, przypomnij sobie ich wyniki oglądalności. Weź coś zaplanuj, ściągnij sponsorów, jak wszystko zależy od tego, którą nogą wstanie z łóżka Marian Kmita. FEN nie ma żadnej przewagi przetargowej, jest na łasce telewizji, jeśli komuś się zachce, przestaną istnieć w moment.
Jóźwiak, zaczynał dobrze, chciał robić sport, zestawił kilka naprawdę dobrych walk, niestety, lud nie chciał tego kupić. Pewnie Polsat znacząco zmarszczył brew i wtedy prezes zaczął szukać prostych i szybkich rozwiązań. Postanowił iść drogą KSW, mieć swojego Pudziana, Popka, Różala, trochę sportu, trochę wygłupów. Niestety nie potrafił zrobić tego tak dobrze jak K&L, nie wykreował gwiazd, a co ciekawszych zawodników nie miał jak u siebie zatrzymać.
Teraz musi się pogodzić z rolą małej organizacji, której jedynym kapitałem jest umowa z nadawcą telewizyjnym. Zawodnicy będą przychodzić, a jak się trochę wypromują, odejdą do kogoś większego, kto lepiej zapłaci.
 
A już myślałem że FEN wychodzi na prostą a tu dalej wszystko ledwie co się trzyma.

Z FENem to wydaje mi się że to jest trochę jak z PLMMA, niby zawsze są na krawędzi i mają upaść z hukiem, zawodnicy od nich odchodzą i ciągle jakieś inby. A mimo są nie do zdarcia tak jak pan poseł Liroy rapował swego czasu :beczka:
 
Kowalik jedyne co pokazał to słomę z butów... ale juz nie raz pokazywał swoj "poziom"wiec dla mnie to nie jest zaskoczenie.
 
Kowalik jedyne co pokazał to słomę z butów... ale juz nie raz pokazywał swoj "poziom"wiec dla mnie to nie jest zaskoczenie.

Oczywiście prawda. Paweł to bardzo niejednoznaczna postać. Wydaje mi się, że bywa bardzo mściwy, gdy ktoś mu podpadnie. Jóźwiak to za to buc, dlatego mam serce rozdarte.
 
Oczywiście.Osobiście chciałbym że wyszły wszystkie brudy wszystkich promotorów
bedzie glosnio o tym 2 tygodnie a potem i tak wszystko się rozjdzie po kościach tak samo jak w boksie niejaki promotor A,W tez ma wiele na sumieniu co jakiś czas wychodzą jakieś nowiniki a potem i tak wszystko zostaje zamiecione pod dywan
 
Brudy K&L rozjebalyby serwery cohones jak ostry kebab dupsko.
+przeplatane opowieści z działalnością Mirka na deser mmm..Mam nadzieje, że ktoś będzie miał jaja i napisze książkę o Polskim MMA z całym syfem..Stałbym pierwszy w kolejce pod Empikiem :D

bedzie glosnio o tym 2 tygodnie a potem i tak wszystko się rozjdzie po kościach tak samo jak w boksie niejaki promotor A,W tez ma wiele na sumieniu co jakiś czas wychodzą jakieś nowiniki a potem i tak wszystko zostaje zamiecione pod dywan
Oj nie zgodzę się.Inba trwałaby dłużej niż akcja z Wojtkiem :)
Co do Wasilewskiego to nie wiem bo nie za bardzo interesuje się boksem.Ja słyszałem że święty nie jest ale dużo zrobił dla Polskiego Boksu.
 
comment_1gjS8Le7juWtmx0IBkJlxl5msdBySCJD.gif
 
+przeplatane opowieści z działalnością Mirka na deser mmm..Mam nadzieje, że ktoś będzie miał jaja i napisze książkę o Polskim MMA z całym syfem..Stałbym pierwszy w kolejce pod Empikiem :D
Pewnie malo osob byloby w stanie takie cos napisac. Ale to by byla pierwsza ksiazka ktora bym kupil. Zjechanie organizatorow, zawodnikow i trenerow. Cos czuje, ze autor musialby szybko uciekac z kraju.
 
Wychodzi na to, że Cohones to ostoja kultury i wzajemnego zrozumienia. Może też dlatego celebrytów z ćwierkacza nieraz tak dupka piecze. :awesome:
 
Jozwiak zauważył ze normalne konto na twitterze ma więcej niż jeden tweet to teraz jecha po wszystkim co ma coś wspólnego z ksw i kowalikiem (a FEN i JJ
pochwała) i to podczas tylko jedną godzinę.


LOL


"Zamiast krytykować, pomóżmy"

"Zamiast krytykować"

Zamiast krytykować

Zamiast krytykować

Zamiast krytykować

veritas aequitas "szmaciarze wywodzacy sie z rocksow"

meningit-y-detei_1.jpg
 
Back
Top