Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

Nie no wiadomo że to bzdury. Tak samo jak te ustawki z napadami na punkty szczepień albo robienie z ludzi bandytów, bo przyszli pod taki punkt z konkretnymi pytaniami i chcą ich za to więzienia.
to taki klasyczny propagandowy fikolek. Prawdziwymi "terrorystami" sa ci, ktorzy sa za przymusem szczepien a nie przeciwnicy tego przymusu czyli typowe odwrocenie kota ogonem. Stara jak swiat taktyka...
 
Dzień dobry xD

IMG_20210808_105737.jpg
 
"Wprost" to medium SB (dzisiejsza ABW). Ten Fallus to jest jakiś pionek postawiony na pozycji Naczelnego ale nie łudźcie się, że to on tam rządzi i pisze to co chce. Dostał rozkaz od ABW, że ma pójść tak ostry przekaz i ma tego dopilnować osobiście, nadając temu jakąś "rangę", bo jakby to jakiś Edek z fabryki kredek napisał to nikt by się tym nie przejął a to "Naczelny!!!". Osobiście o te podpalenia i napady to ja podejrzewam (z wyjątkową pewnością) właśnie ABW więc tu jedno z drugim by się zazębiało.
:pociesznymirek: :mjsmile:
 
Przecież jakby tak było to by w telewizji powiedzieli albo napisali w gazetach.

Niemożliwe żeby tak było w końcu żyjemy w praworządnym kraju gdzie służby nie zajmują takimi rzeczami bo niby po co. Ziemia pewnie też płaska co? Foliarzu.
Czy coś takiego napisałem? Chyba nie
 
Czy coś takiego napisałem? Chyba nie
Nie no luz, żartujemy sobie trochę, nikt się na nikogo nie spina, lepiej trochę humorystycznie popisać bo i tak na nic tu wpływu nie mamy.

Btw.
Historia powstania Wprost nie jest żadną wiedzą tajemną. Można wyszukać i poczytać, wiadomo, że w TVN on tym nie opowiedzą :wink:
 
pvepxrz.jpeg


Kiedys na imgurze bylo duzo smiesznych memow i filmikow, a teraz tylko Trumpjest chujowy, Joe jest zajebisty, antyszczepionkowcy powinni splonac. Masakra...
 
 
Tylko czekać aż służby odjebią jakiegos lekarza i zostawia przy nim ulotkę podpisaną "antyszczepionkowcy" żeby mieć pretekst do zamykania nas w więzieniach.
 


Prowokacje bezpieczniaków? Niemożliwe!

To wszystko jest tak pięknie ustawione, że liczę na to że kiedyś ktoś o tym film nakręci.
Spirala szamba z mediów i robienie z ludzi debili. Piękne regularne socjologiczne pranie mózgów.
Tam musi być taka ogromna kasa, że od rządów, przez lekarzy i teraz nawet klechy nakręcają "akcję szczepień".
Wszystkich kurwa kupili, a i tak dalej do końca nie wiadomo kto za tym wszystkim stoi.

Swoją drogą czekam, aż się zaczną regularne zamieszki. Po to pół życia trenowałem to sobie paru policjantów wyślę na sor w ciężkim. Oby byli zaszczepieni, bo wiadomo mogą ich nie przyjąć.
 
Co na robiliście, wszyscy pojechaliście nad morze na urlopy i Tera biedny ekspert od koronki Simon nie może sobie odpocząć, bo go zarazicie.
 
Back
Top