Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

Co na robiliście, wszyscy pojechaliście nad morze na urlopy i Tera biedny ekspert od koronki Simon nie może sobie odpocząć, bo go zarazicie.
Haha sam debil pojechał na wakacje nad morze a za chwilę narzeka, że ma pacjentów z wakacji.
 
Haha sam debil pojechał na wakacje nad morze a za chwilę narzeka, że ma pacjentów z wakacji.
Nie rozumiesz ? No przecież każdy poliniaczek musi raz do roku jechać zjeść "świeżą" rybkę i nawdychać się `jodu. To ma zrównoważyć cały rok wpierdalania chemicznych syfów z marketów i rok wdychania spalin z gratów.
 
aoaZdAu.jpeg

1altlik.jpeg


bAOxY2Y.jpeg


C0ouhBy.jpeg


uQ4shFB.jpeg


l76x4Qt.jpeg
garsc propagandowych wysrywow, opierajaca sie na patencie na tzw autorytety. Ludzie chyba zapomnieli, ze np komunisci tez mieli swoich naukowcow, gloszacych tezy zgodnie z linia partii. Oczywiscie poparte twardymi naukowymi dodwodami...
 
A zwykły szary człowiek, nawet inteligentny nie ma dostępu do rzetelnych danych by samemu wyciągnąć wnioski.
Jak to nie? Oczywiście, że dane są, wystarczy potrafić je zinterpretować i wziąć choćby szeroki margines błędu, żeby wyciągnąć wnioski. Internet to potężne źródło wiedzy, trzeba tylko potrafić z niego korzystać.
 
Spidersweb to taki pudelek o wszystkim i o niczym.
O ile czasem coś sensownego o kosmosie czy technologii napiszą to resztę tekstów lepiej omijać i nie nabijać wyświetleń.
A ich teksty o koronie to wysrywy do potęgi... :jimcarreyvomit:
 
  • Like
Reactions: jut

i nawet @Karateka@ tam komentuje pod artykułem :juanlaugh:
 

i nawet @Karateka@ tam komentuje pod artykułem :juanlaugh:
Czyli jak ktos nie lubi zapierdalac w robocie to wystarczy sie zaszczepic. Nowy polski lad :beczka:
 

i nawet @Karateka@ tam komentuje pod artykułem :juanlaugh:

Jak myslisz - jaka jest moja opinia w temacie pomyslu dania pracodawcy narzedzi by sprawdzil czy mniej wydajny pracownik jest niezaszczepiony by go moc 'mobilizowac' do szczepienia?
 
Ja trafiłem na coś takiego.
Według tego co było w dzienniku to wszystko idzie zgodnie z planem.
Masakra
 

Attachments

  • C1.jpg
    C1.jpg
    134.4 KB · Views: 64
Ja trafiłem na coś takiego.
Według tego co było w dzienniku to wszystko idzie zgodnie z planem.
Masakra
Nie wiem czy podane dane sa dokladne, ale sytuacja w Australii to jakas kpina.
Sydney - 5 mln mieszkancow, zrobili ok. 80 tys testow, 100 iles pozytywnych, 1 zgon (dziadek 82 lata) - cyk totalny lockdown na 2 tygodnie...
 
Ogólnie to musimy przyspieszyć bo w Polsce jak zwykle jak w lesie. Dopiero odpalają farsę z 4 fala i delta a tu już kurwa kolumbijska kappa w natarciu w świecie :awesome:
Chodzi mi głównie jaka narrację obiorą jak się zacznie sezon infekcyjny, bo jeśli się się okaże, że zaszczepieni tak samo chorują jak nie zaszczepieni to będą się musieli bardzo nagimnastykować, żeby to jakoś wytłumaczyć.
 
Chodzi mi głównie jaka narrację obiorą jak się zacznie sezon infekcyjny, bo jeśli się się okaże, że zaszczepieni tak samo chorują jak nie zaszczepieni to będą się musieli bardzo nagimnastykować, żeby to jakoś wytłumaczyć.
Przecież to już jest "wytłumaczone". Teraz trzecia dawka na deltę bo dwie nie wystarczą, ale co będzie jak w końcu przyjdzie do nas wariant/mutacja lambda? Ta na pewno jest dużo groźniejsza od wersji delta i z pewnością te trzy dawki nie wystarczą, a w zanadrzu jest już jeszcze gorszy wariant kappa i myślę, że zanim ten do nas trafi, to na świecie będą już kolejne trzy mutacje i kręcimy się dalej na tej karuzeli spierdolenia.
 
Back
Top