Konflikt Rosja-Ukraina

Czy Ty głupiego szukasz albo sam takiego udajesz, a może jesteś po prostu tępy i nie rozumiesz tych prostych słów:

Weryfikuje ktoś - jaka liczba tych ludzi ucieka przed wojną, jaka przed ewentualnością jej wystąpienia, a jaka pasująca do mojego opisu? Nie. Jednak wszyscy bez wyjątku korzystać będą z identycznych profitów, a wiadomo, że spora grupa wyjeżdża z rejonów nie dotknięytch działaniami zbrojnymi gdzie życie toczy się swoim niemal normalnym torem, jeśli pochwalasz coś takiego (wszystkim dawać tyle samo) to można przypuszczać, że być może jesteś nie tyle - debilem - ale pożytecznym idiotom. Zapłać z własnej kieszeni za tych o których wspomniałem i skończ pierdolić kocopoły.
ej no: ale ty przecież byłeś oburzony językiem: ci rodacy, polityka i religia to dwa tematy przy których zaraz zaczną się wyzwiska, no może jeszcze piłka nożna :korwinlaugh:
Nie rozumiem co ty się tak tym emocjonujesz?

Na serio człowieku uważaj: oj raz poznałem jednego Amerykanina, który przez to nie ciekawie skończył przez mocne poglądy polityczne, a dopóki nie bawił się w te stowarzyszenia to był całkiem normalny...
 
Los jest pelen takich dla ktorych los nie jest laskawy, na przyklad Ukraincow, ktorym ruscy zbombardowali mieszkania i musieli uciekac przed wojna.
Tak, wszyscy bez wyjątku kurwa stamtąd przed ostrzałem uciekają biegnąc pomiędzy wybuchającymi iskanderami, wszyscy stracili domy, mieszkania. Kto Ci tyle gówna do łba napchał?
ej no: ale ty przecież byłeś oburzony językiem: ci rodacy
:najmancoty:
 
Poszukajcie najpierw gdzie takie dotacje można dostać i na jakich warunkach, bo to są ewidentne podpuchy. A jak komuś coś pasuje do narracji to puszcza dalej takie wrzuty bez weryfikacji.

Żeby w tym kraju dostać dotację od państwa, to trzeba: albo być stowarzyszeniem kolegi jakiegoś ministra, albo stanąć na głowie i być bezrobotnym ze zdolnością kredytowa i trzema żyrantami. Jak były tarcze covidowe, to ludzie nie dostawali kasy bo mieli w CEIDG złe wiodące PKD wpisane, nie ważne było co naprawdę robią, tylko jaki nr statystyczny działałnosci wpisali sobie lata temu. Więc jak słyszę bajki, jak Polska ochoczo rozdaje pieniądze, to mnie pusty śmiech ogarnia.
 
277250841_358220452983991_1485575223445958182_n.jpg
 
Narzekacie na pracowitośc Bastka, od lat marudzicie na socjal, na rozdawnictwo pisu, na lekkomyślność rządzących a nic wam nie przeszkadza w sprowadzeniu milionów ludzi o których kompetencjach nie macie pojęcia. Nie przeszkadza wam to, że w naszym kraju bywają uprzywilejowani względem obywateli polskich (i nie, nie mówcie, że "jakie uprzywilejowanie, jak jemu dom zburzyli"; jesteście pewni, że zburzyli? Czyli tam już straty w domostwach w miliony budynków idą? Jeśli dostają jakieś priorytety przyjęč do przedszkoli, doginansowania, mieszkania socjalne przed Polakami, to są w naszym kraju uprzywilejowani). Owszem, migracja zarobkowa może nam przynieść korzyści, ale to co się dzieje to nie jest migracja zarobkowa. Jest to jakiś obłęd, chaos i bajzel nad którym nikt nie panuje. A jeszcze dwa miesiące temu było jak w tym memie z psami, który ktoś tu ostatnio wrzucał.
 
Last edited:
Narzekacie na pracowitośc Bastka, od lat marudzicie na socjal, na rozdawnictwo pisu, na lekkomyślność rządzących a nic wam jie przeszkadza w sprowadzeniu milionów ludzi o których kompetencjach nie macie pojęcia. Nie przeszkadza wam to, że w naszym kraju bywają uprzywilejowani względem obywateli polskich (i nie, nie mówcie, że "jakie uprzywilejowanie, jak jemu dom zburzyli"; jesteście pewni, że zburzyli? Czyli tam już straty w domostwach w miliony budynków idą? Jeśli dostają jakieś priorytety przyjęč do przedszkoli, doginansowania, mieszkania socjalne przed Polakami, to są w naszym kraju uprzywilejowani). Owszem, migracja zarobkowa może nam przynieść korzyści, ale to co się dzieje to nie jest migracja zarobkowa. Jest to jakiś obłęd, chaos i bajzel nad którym nikt nie panuje. A jeszcze dwa miesiące temu było jak w tym memie z psami, który ktoś tu ostatnio wrzucał.
Tu sie toczy walka o wszelkiej masci dotacje i pomoc finansowa dla Ukraincow. Przeciez jak Mateusz z kolegami uslyszal ile jest kasy do wyjecia to zaczal swiecic. Przy okazji stowrzy sie problem, ktory potem ci sami politycy zaofiaruja sie rozwiazac. Oczywiscie to wszystko bedzie kosztowac.

Musicie przestac patrzec na polski rzad jako polski. Oni tam sa zeby ruchac nas w dupe, albo sami albo przy czyjejs pomocy. Nikogo nie obchodzi tu los Polakow, czy Ukraincow. Oni sa tylko srodkiem do osiagniecia celu.

A im bardziej postronni ludzie beda pomagac, z dobroci serca, tym dluzej te kurwy z Wiejskiej beda w stanie ciagnac te szopke.

Dziel i rzad.
 
Tu sie toczy walka o wszelkiej masci dotacje i pomoc finansowa dla Ukraincow. Przeciez jak Mateusz z kolegami uslyszal ile jest kasy do wyjecia to zaczal swiecic. Przy okazji stowrzy sie problem, ktory potem ci sami politycy zaofiaruja sie rozwiazac. Oczywiscie to wszystko bedzie kosztowac.

Musicie przestac patrzec na polski rzad jako polski. Oni tam sa zeby ruchac nas w dupe, albo sami albo przy czyjejs pomocy. Nikogo nie obchodzi tu los Polakow, czy Ukraincow. Oni sa tylko srodkiem do osiagniecia celu.

A im bardziej postronni ludzie beda pomagac, z dobroci serca, tym dluzej te kurwy z Wiejskiej beda w stanie ciagnac te szopke.

Dziel i rzad.
Tylko że wuchta wiary, niezależnie od upodoban politycznych, przyklaskuje wszelkim obiecanym obcemu narodowi przywilejom
 

Ukraińskie MSZ wzywa kraje do zmiany nazwy ulic na imienia Ukrainy​


Image


Poszukajcie najpierw gdzie takie dotacje można dostać i na jakich warunkach, bo to są ewidentne podpuchy
Ewidentne podpuchy powiadasz (do tego jeszcze co zapodał @szplin ):


@Bezimienny
Należy chyba uznać, że kolega @Bezimienny zwariował ;) Podjeżdża do mnie z oskarżeniami, że niby byłem oburzony w związku z jakimś "ci rodacy", odnosi to do mojej odpowiedzi karatece, pytam go o co mu chodzi, bo kompletnie tego nie wiem, a on śmieje się jak głupi do sera, podejrzewam, że pod tym wpisem zrobi to samo, prawda Bezimienny? Dodaj sobie buźkę śmieszka. Poważnie pytam się Ciebie - o co Ci konkretnie chodzi? Zwykle nie bierzesz udziału w dyskusji, a jeśli już to bardzo zdawkowo i rzadko, komentujesz czasem cudze wypowiedzi i zalewasz forum komentarzami do wrzutek z twittera. Nic do tego nie mam, scrollowanie Ciebie - fakt - nieco zwiększa czas na przeglądanie forum, jednak czasami Ciebie czytam i szanuję za - w mojej ocenie - często trafne spostrzeżenia, zdarza Ci się pisać w sposób chaotyczny, który czasami całkowicie zaciemnia odbiór, trudno dociec o co Ci chodzi. Uważałem Cię za dość dojrzałego gościa z pewną manierą, obserwatora życia politycznego i nie tylko, potrafiącego trafnie odszyfrować niektóre jego zawiłości ale również czasami rozumiejącego kompletnie na opak odczytywany przez Ciebie przekaz. Obecnie jednak zachowujesz się jak głupiutki smark, przykro mi, że zniżasz poziom, a może jedynie trollujesz? Próbujesz ukraść mi kilka minut i radujesz się z tego powodu jak... no właśnie - sam sobie odpowiedz.
 
Czy Ty głupiego szukasz albo sam takiego udajesz, a może jesteś po prostu tępy i nie rozumiesz tych prostych słów:

Weryfikuje ktoś - jaka liczba tych ludzi ucieka przed wojną, jaka przed ewentualnością jej wystąpienia, a jaka pasująca do mojego opisu? Nie. Jednak wszyscy bez wyjątku korzystać będą z identycznych profitów, a wiadomo, że spora grupa wyjeżdża z rejonów nie dotknięytch działaniami zbrojnymi gdzie życie toczy się swoim niemal normalnym torem, jeśli pochwalasz coś takiego (wszystkim dawać tyle samo) to można przypuszczać, że być może jesteś nie tyle - debilem - ale pożytecznym idiotom. Zapłać z własnej kieszeni za tych o których wspomniałem i skończ pierdolić kocopoły.

Debilu. Zapytałem czy może uwazasz że ona jest w mniejszości. Czytaj ze zrozumieniem błaźnie
 
Zgłoś się po te pieniądze to zobaczysz o co chodzi.

W drugiej tarczy antycovidowej o tym kto dostanie hajs decydowała kolejność zgłoszeń, specjalny system komputerowy miał pilnować zasad, kasa rozeszła się w kilka sekund, a przyjaciele królika zostali wpuszczeni przed oficjalnym zerwaniem banderoli.
To jest Polska, można pomagać sąsiadom, ale jeśli chodzi o pieniądze, to nie ma miękkiej gry.
 
Debilu. Zapytałem czy może uwazasz że ona jest w mniejszości. Czytaj ze zrozumieniem błaźnie
:) Co to ma wspólnego z moją poprzednią odpowiedzią? Mówiliśmy o przymusowej zbiórce pieniędzy od wszystkich otrzymujących w Polsce wypłaty, które będą przeznaczone dla wszystkich ludzi, którzy stamtąd przyjechali niezależnie od stopnia szkody lub jej braku. Fakty są takie, że kompletną niemożliwością jest aby ponad dwa miliony ludzi stamtąd wyjechało tylko i wyłącznie ze względu na doznane szkody jak ta kobieta z Sum, czy tam nieco mniejszych lub większych. Pisałem już tutaj - wg mnie absolutnie wszyscy mają prawo wyjechać stamtąd i otrzymać m.in od nas - Polaków jakąś pomoc, jednak nie wszyscy powinni otrzymywać od nas jednakowe profity, bo niektórzy nie doznali prawie jakichkolwiek szkód.
polityka i religia to dwa tematy przy których zaraz zaczną się wyzwiska
Święta racja:
Kurwa debilu
Czytaj ze zrozumieniem błaźnie
:beczka:
 
:) Co to ma wspólnego z moją poprzednią odpowiedzią? Mówiliśmy o przymusowej zbiórce pieniędzy od wszystkich otrzymujących w Polsce wypłaty, które będą przeznaczone dla wszystkich ludzi, którzy stamtąd przyjechali niezależnie od stopnia szkody lub jej braku. Fakty są takie, że kompletną niemożliwością jest aby ponad dwa miliony ludzi stamtąd wyjechało tylko i wyłącznie ze względu na doznane szkody jak ta kobieta z Sum, czy tam nieco mniejszych lub większych. Pisałem już tutaj - wg mnie absolutnie wszyscy mają prawo wyjechać stamtąd i otrzymać m.in od nas - Polaków jakąś pomoc, jednak nie wszyscy powinni otrzymywać od nas jednakowe profity, bo niektórzy nie doznali prawie jakichkolwiek szkód.

Święta racja:



:beczka:

Nie chcesz być obrażany, nie obrażaj.
 
Nie chcesz być obrażany, nie obrażaj.
Aha, przypomnę więc:
jeśli pochwalasz coś takiego (wszystkim dawać tyle samo) to można przypuszczać, że być może jesteś nie tyle - debilem - ale pożytecznym idiotom.
Jeśli wciąż nie rozumiesz, spróbuję inaczej z tą sama konkluzją, bo innej nie ma. Jeśli coś takiego chwalisz - można PRZYPUSZCZAĆ, że jesteś pożytecznym idiotom. To tylko przypuszczenie, bo możesz po prostu udawać. Z jakich powodów? Nie interesuje mnie to. Obraża Cię prosta i logiczna konkluzja wynikająca z przytoczonych faktów? Nie mam prawa do takich przypuszczeń i wyartykułowania tego? Tak więc Twoja reakcja jest totalnie nieadekwatna i jedynie (kolejny raz) - odkrywa Twoje prawdziwe oblicze lub brnięcie w udawanie (trolling).

Reasumując - oczywiście jakiejkolwiek refleksji nie zdradzasz w związku z przedmiotem tego naszego, wirtualnego mini sporu i próbujesz wepchnąć meritm w otmęty zagrywek ad personam. Chociaż być może zdanie zmieniłeś jednak nie potrafisz tego przyznać?
 
Last edited:
Aha, przypomnę więc:

Jeśli wciąż nie rozumiesz, spróbuję inaczej z tą sama konkluzją, bo innej nie ma. Jeśli coś takiego chwalisz - można PRZYPUSZCZAĆ, że jesteś pożytecznym idiotom. To tylko przypuszczenie, bo możesz po prostu udawać. Z jakich powodów? Nie interesuje mnie to. Obraża Cię prosta i logiczna konkluzja wynikająca z przytoczonych faktów? Nie mam prawa do takich przypuszczeń i wyartykułowania tego? Tak więc Twoja reakcja jest totalnie nieadekwatna i jedynie (kolejny raz) - odkrywa Twoje prawdziwe oblicze lub brnięcie w udawanie (trolling).
kolego spożytkuj czas na coś produktywnego albo wypocznij porządnie, nie marnuj czasu na niego, on jest nie do odratowania
:pudziaonicbyniedao:
 
Daltego nie dziwne potem jak z takimi soldatami postępują Ukraińscy żołnierze, jeśli oczywiście filmik, który zapodałem wyżej to nie fejk, jak również ten na który Ty zwróciłeś uwagę :confused: jedno jest pewne - na rozkaz putina i jego świty giną m.in dzieci, kobiety... ta zbrodnia nie może ujść im na sucho


Olbrzym ?
 
Back
Top