Konflikt Rosja-Ukraina

Czeczeni podobno wysłali swój odpowiednik
gromu co to grozę sieje i miał misję wyeliminowania prezydenta Zełenskiego i już został ten oddział przyjęty przez Ukraińską ziemię jako kompost
:mamed:
 
1646165582_Putin600px.gif


@Dzihados @defthomas proszę o dodanie nowej emotki
 
To nie chodziło o najemników z Wagner Group?
Nie nie , to całkiem co innego. To jakiś czeczeński elitarny oddział. Rozjebany został i zakopany w dobę czy coś takiego. A tamci to inna grupa. Działająca prawie od początku działań.
 
Czeczeni byli bojowo nastawieni dopóki nie wysłali paru oddziałów , które zaginęły w akcji , teraz nastroje wśród nich ponoć są antywojenne , chodzi mi o naród , cywili oczywiście
 
Omijając temat wojenny, naszła mnie taka luźna myśl.
Skoro teraz ściągamy tyle uchodźców z Ukrainy bez testów, kwarantanny to czy nasz rząd nie będzie miał pretekstu, żeby wprowadzić bardziej restrykcyjne prawo covidowe w obawie o wzrost zakażeń?
Minister zdrowia już coś tam gadał o szczepieniach, bym się nie zdziwił
Ludzie żyją wojną a ustawy po cichaczu będą przechodzić.
Nie ten temat, nie będę wywoływać gównoburzy w tej gównoburzy, która tu już jest.
Zapraszam do wątku o kurwidzie.
 
Nie nie , to całkiem co innego. To jakiś czeczeński elitarny oddział. Rozjebany został i zakopany w dobę czy coś takiego. A tamci to inna grupa. Działająca prawie od początku działań.
Gdzieś była o tym jakaś wzmianka. Jedną grupa już ziemię gryzie a druga grupa próbuje zdobyć Melitopol.
To jest istny cud zresztą! Czejeni tracą swojego dowódcę jak tylko przekroczył granicę, ich spec grupa rozbita zanim zobaczyli jakąś ukraińską kozę.
Podobno macza a tym FSB czy tam CIA.
Zresztą po stronie Ukrów walczy sporo Czeczenów, zwolenników Dudajewa.
 
Gdzieś była o tym jakaś wzmianka. Jedną grupa już ziemię gryzie a druga grupa próbuje zdobyć Melitopol.
To jest istny cud zresztą! Czejeni tracą swojego dowódcę jak tylko przekroczył granicę, ich spec grupa rozbita zanim zobaczyli jakąś ukraińską kozę.
Podobno macza a tym FSB czy tam CIA.
Zresztą po stronie Ukrów walczy sporo Czeczenów, zwolenników Dudajewa.
Tam też jest reżim , naród jedno a uzurpatorzy drugie. A tacy mieli być kozacy , niby assassini jacyś. A Ukraińcy ich wystrzelali jak kaczki
 
Gdzieś była o tym jakaś wzmianka. Jedną grupa już ziemię gryzie a druga grupa próbuje zdobyć Melitopol.
To jest istny cud zresztą! Czejeni tracą swojego dowódcę jak tylko przekroczył granicę, ich spec grupa rozbita zanim zobaczyli jakąś ukraińską kozę.
Podobno macza a tym FSB czy tam CIA.
Zresztą po stronie Ukrów walczy sporo Czeczenów, zwolenników Dudajewa.
FSB czy tam CIA wsio rawno :korwinlaugh:

Dudajew to ten prezydent Polszy? Dudajew Zwariowany? :awesome:
 
Kupujesz te bajeczki? Bez żadnych zastrzeżeń? Czy to jakiś nowy fajny, holiłudzki film opisujesz? ::really::
Nie no wiadomo , tam ruskich naród wita chlebem i solą. Oczywiście , że biorę pod uwagę czynnik gebbelsowy i dzielę te wieści na trzy , jednak trzymam się linii propagandowej zachodniej i przekazuje ją w ramach mojego wkładu w niezmiennej formie , już się ocknąłem i wiem co warto propagować
 
Nie no wiadomo , tam ruskich naród wita chlebem i solą. Oczywiście , że biorę pod uwagę czynnik gebbelsowy i dzielę te wieści na trzy , jednak trzymam się linii propagandowej zachodniej i przekazuje ją w ramach mojego wkładu w niezmiennej formie , już się ocknąłem i wiem co warto propagować
Ok! To ja też będę! Ponoć Ukraińcy zabili najlepszych z najlepszych Czejenów z wyrzutni widłowych. Ponoć ich matki już jadą po ich ciała! :lol:
 

Do tych co tak heheszkowali w temacie i pytali czy,,kibole" pójda granic bronić, a wy co zrobiliście w tym kierunku oprócz pierdolenia w klawiaturkę?

Ze Czuwaj i Polonia zakopaly topor wojenny ? Toc kumpel mi mowil, ze oni nawet jak papiez umarl, to powiedzieli, ze pierdola pokoj bo za duzo krwi zostalo przelane :o o:
 
  • Wow
Reactions: jut

Do tych co tak heheszkowali w temacie i pytali czy,,kibole" pójda granic bronić, a wy co zrobiliście w tym kierunku oprócz pierdolenia w klawiaturkę?

Ja się pytam gdzie teraz są te szmaty sztury, kurdej-szatany, zelty i inne gówno lewaki? Tak pluli na Polski mundur, tak chcieli pomagać "biednym opalonym białorusinom" to czemu teraz mordy zamknięte? Pieniążki z Niemiec już nie lecą?
Tak samo gdzie ten pajac z platformy który z reklamówką biegał po granicy? Gdzie lewaki z czekoladą?
Już wam mówie gdzie.
:gdzie::gdzie::gdzie:
Przecież to było jawne działanie na szkodę Państwa, a teraz zamiast faktycznie pomagać kobietom z dziećmi uciekającymi z Ukrainy to nam fundują drugi Berlin2015 kurwy jebane.
 
No to wlasnie to napisalem , tylko wzialem poprawke , ze 60 lat temu nie dawali rady tego przenosic a nie wiadomo co sie wydarzylo przez 60 lat inwestowania hajsu z polowy surowcow na swiecie w dzialania panstwa sterowanego przez sluzby specjalne i prawdopodobnie inwestujacego poteznie w wojsko. Ale ameryka też ma takie technologie o ktorych nie wiemy. I nie sieje tu ruskiej propagandy czlowieku , mam Ukrainskie korzenie i jestem wolnym czlowiekiem , nie lubie jak gina ludzie a swiat sie przyglada
tfu pluje na ciebie ukrainsko onuco
 
tfu pluje na ciebie ukrainsko onuco
Nie wybierasz nazwiska , pochodzenia , smiesznie jest jak masz cos tam z ukrainy we krwi a o tym nie wiesz i jestes debilem plujacym swoim praprzodkom na pape , tak z 50 % szans masz jak mieszkasz we wschodniej połowie kraju
 
Back
Top