Konflikt Rosja-Ukraina

Zdecydowanie. Polskich muzyków również powinno się bojkotować ale z innych powodów niż te, które opisujesz.

A ja nic nie pisałem o żadnym szkalowaniu Polaków ale nadal widzę Twoje projekcje niezaleczone :lesnarhappy:

Uprzedzę od razu Twoje kolejne, głupie pytanie i odpowiem: pisałem o, np. Enej a nic mi nie wiadomo o tym żeby szkalowali Polaków :fjedzia:


Enej bojkotować bo nazwa od upowca?
 
ale to promil :heart:

Screenshot_20231108_165142_WhatsApp.jpg



na faceboku też miło pisza aż na serduszku cieplutko
 
Last edited:
Z Polski też. Polscy artyści też szkalują Polaków. Jedni robią z nich dzikusów, faszystów, przemocowcow, zacofanych, jeszcze inni z polek robią kurwy, podludzi, z większości narodu debili, fajnopolaków, kurwy, takie zakały, że uważają iż powinno się im odebrać prawa wyborcze. Powinno się zakazać chodzić na wszystkie koncerty !
Tylu szkaluje Polaków!
Halibutenko uspokój się
 
Lata starań i zmiany prawne już widocznie nie są wymagane. Komik powiedział "dej" i dają.
Chuj tam z ich korupcją i ogólnym państwem z kartonu, należy się.
Jeszcze to CZŁONKOSTWO UA w UE się wszystkim czkawką odbije... jaaaakies mam takie dziwne przeczucie ... zupełnie nie wiem czemu... :beczka: :fjedzia:
 
Lata starań i zmiany prawne już widocznie nie są wymagane. Komik powiedział "dej" i dają.
Chuj tam z ich korupcją i ogólnym państwem z kartonu, należy się.
Ukraina ustanowiła przejrzysty system preselekcji sędziów Trybunału Konstytucyjnego i zreformowała organy zarządzające sądownictwem. Poszerzyła swoje osiągnięcia w zakresie dochodzeń i wyroków skazujących w zakresie korupcji na wysokim szczeblu oraz wzmocniła swoje ramy instytucjonalne

:waldeklaugh:
 
Spokojnie, UE to cwane skurwysyny, uzyskanie statusu kandydata nic nie znaczy, Turcja ma ten status prawie 25 lat i co z tego? Jak się wojna skończy to zacznie się cyrk z nowymi wymaganiami i Ukraina zobaczy członkostwo w UE jak świnia niebo :lol:
 


Pierwszy. Ukraina nie ma nawet zamiaru rozmawiać o powrocie do systemu zezwoleń. Umowa o liberalizacji transportu towarowego została ratyfikowana i uzgodniona przez wszystkich członków UE i została podpisana między Unią Europejską a Ukrainą, a nie żadnym pojedynczym krajem.

MUSTAFA NAYEM Szef Państwowej Agencji Odbudowy i Rozwoju Infrastruktury Ukrainy



także tego poljaki zamknąć morde i nie przeszkadzac w interesach
czuja sie jakby w uni byli....
 
Umowa o liberalizacji transportu towarowego została ratyfikowana i uzgodniona przez wszystkich członków UE ...
To jest w tym wszystkim kluczowe, kto z naszej strony to podpisał i ratyfikował? Bo trudno mieć pretensje do UE o to, że lepiej walczy o swoje interesy.
Obawiam się, że teraz wyjdzie więcej takich kwiatków, Morawiecki i spółka jeździli w propagandzie po UE i Niemcach, a w rzeczywistości byli ulegli i słabi merytorycznie.
 
To jest w tym wszystkim kluczowe, kto z naszej strony to podpisał i ratyfikował? Bo trudno mieć pretensje do UE o to, że lepiej walczy o swoje interesy.
Obawiam się, że teraz wyjdzie więcej takich kwiatków, Morawiecki i spółka jeździli w propagandzie po UE i Niemcach, a w rzeczywistości byli ulegli i słabi merytorycznie.
Moge sie tylko domyslac kto... Pisiorki zajebane
ci sami którzy pozwolili Ukrom na wolna amerykanke u nas w polszy
 


Pierwszy. Ukraina nie ma nawet zamiaru rozmawiać o powrocie do systemu zezwoleń. Umowa o liberalizacji transportu towarowego została ratyfikowana i uzgodniona przez wszystkich członków UE i została podpisana między Unią Europejską a Ukrainą, a nie żadnym pojedynczym krajem.

MUSTAFA NAYEM Szef Państwowej Agencji Odbudowy i Rozwoju Infrastruktury Ukrainy



także tego poljaki zamknąć morde i nie przeszkadzac w interesach
czuja sie jakby w uni byli....
Nawet tam już islamskie podnóżki przejmują stery?
:siara:
 
Niby promil ale ja bym wolał, żeby te wszystkie promile sumarycznie wypierdalały z Polski. :(


55-latek brutalnie zgwałcił 14-letnią dziewczynkę w polu kukurydzy. Teraz do Sądu Okręgowego w Słupsku trafił akt oskarżenia przeciwko obywatelowi Ukrainy.
Koszmar wydarzył się w maju 2023 roku. Mieszkanka gminy Brusy (woj. pomorskie) padła ofiarą mężczyzny podczas drogi do domu. Jak przekazał prokurator Mirosław Orłowski, szef chojnickiej prokuratury rejonowej, "późnym wieczorem nastolatka wracała z praktyk".
 
Niby promil ale ja bym wolał, żeby te wszystkie promile sumarycznie wypierdalały z Polski. :(


55-latek brutalnie zgwałcił 14-letnią dziewczynkę w polu kukurydzy. Teraz do Sądu Okręgowego w Słupsku trafił akt oskarżenia przeciwko obywatelowi Ukrainy.
Koszmar wydarzył się w maju 2023 roku. Mieszkanka gminy Brusy (woj. pomorskie) padła ofiarą mężczyzny podczas drogi do domu. Jak przekazał prokurator Mirosław Orłowski, szef chojnickiej prokuratury rejonowej, "późnym wieczorem nastolatka wracała z praktyk".
Za 3... 2... 1...


 
Niby promil ale ja bym wolał, żeby te wszystkie promile sumarycznie wypierdalały z Polski. :(


55-latek brutalnie zgwałcił 14-letnią dziewczynkę w polu kukurydzy. Teraz do Sądu Okręgowego w Słupsku trafił akt oskarżenia przeciwko obywatelowi Ukrainy.
Koszmar wydarzył się w maju 2023 roku. Mieszkanka gminy Brusy (woj. pomorskie) padła ofiarą mężczyzny podczas drogi do domu. Jak przekazał prokurator Mirosław Orłowski, szef chojnickiej prokuratury rejonowej, "późnym wieczorem nastolatka wracała z praktyk".
Czyli wychodzi na to że wśród tych którzy przyjechali tu wcześniej zarabiać też większość to są zwykle skurwysyny, pewnie myślał że u nas to przejdzie tak jak na ich dzikim wschodzie pewnie przechodzi na wioskach bez konsekwencji.
 
:korwinwhat:

Ja myślałem, że to jest powszechna wiedza, co najmniej, odkąd się urodziłem bo co było wcześniej to nie wiem ale myślałem, że tak samo :beczka:
Było wiadome, mój dziadek zawsze mówił, że Ukraińcy byli gorsi od Niemców.
A był świadkiem jak niemieccy oficerowie dla zabawy poszczuli psami młodego chłopaka z jego wioski tak, że ten ledwo przeżył.
Historii o UPaińcach nigdy nie opowiadał.
 
Było wiadome, mój dziadek zawsze mówił, że Ukraińcy byli gorsi od Niemców.
A był świadkiem jak niemieccy oficerowie dla zabawy poszczuli psami młodego chłopaka z jego wioski tak, że ten ledwo przeżył.
Historii o UPaińcach nigdy nie opowiadał.
Mi w szkole mówili że Niemcy i ruski to są źli, a o ukrach to nikt nie wspominał, jak o bezdomnych. Z lekcji historii również wyciągnąłem takie wnioski, że niemiec i Rusek to jeden chuj i największy wrog, ale teraz sobie uświadomiłem że o Ukrainie, o Wołyniu o banderze czy innym cwelu nie słyszałem na historii a jak było to bardzo malutko, dziwne trochę, kwestia tamtejszej władzy i programu nauczania?
 
Było wiadome, mój dziadek zawsze mówił, że Ukraińcy byli gorsi od Niemców.
A był świadkiem jak niemieccy oficerowie dla zabawy poszczuli psami młodego chłopaka z jego wioski tak, że ten ledwo przeżył.
Historii o UPaińcach nigdy nie opowiadał.
Aż boli jak pisze.

Dziadek opowiadał jak ich za dzieciaka jak byli na wygnaniu niemiec wrzucił do dziury w ziemi i zasypał.
Dlatego tak? A żeby tą grupkę Polskich dzieci uratować przed jebnaną bandą banderowców. Tfu

Nigdy się plecami do tego nie obrócę.
 
Mi w szkole mówili że Niemcy i ruski to są źli, a o ukrach to nikt nie wspominał, jak o bezdomnych. Z lekcji historii również wyciągnąłem takie wnioski, że niemiec i Rusek to jeden chuj i największy wrog, ale teraz sobie uświadomiłem że o Ukrainie, o Wołyniu o banderze czy innym cwelu nie słyszałem na historii a jak było to bardzo malutko, dziwne trochę, kwestia tamtejszej władzy i programu nauczania?
Boś jak chodził do szkoły to rządziło PO które odpowiada za słynne hasło, że to nie była zbrodnia, a "czystka etniczna" - ja chodziłem do technikum już za władzy PiS, ale na historii mieliśmy o tym co się działo na Wołyniu 2 akapity.
 
U mnie w szkole do 2WŚ nawet nie dotarliśmy bo była klasa maturalna i jak ktoś zdawał historię na maturze (czyli np. ja) to już były powtórzenia z całości materiału, a nie jazda z programem ostatniej klasy. Więcej o 2WŚ dowiedziałem się z programów Wołoszańskiego, niż ze szkoły (a to były czasy przed powszechnym internetem, kiedy ludzie jeszcze czytali papierowe książki) :lol:
 
U mnie w szkole do 2WŚ nawet nie dotarliśmy bo była klasa maturalna i jak ktoś zdawał historię na maturze (czyli np. ja) to już były powtórzenia z całości materiału, a nie jazda z programem ostatniej klasy. Więcej o 2WŚ dowiedziałem się z programów Wołoszańskiego, niż ze szkoły (a to były czasy przed powszechnym internetem, kiedy ludzie jeszcze czytali papierowe książki) :lol:
Co do programów historycznych to polecam kanał PoWojnie na YT. Gość zajebiście rozrysowuje historię świata po IIWŚ, w tym chociażby historię tego czegoś na wschód od nas czyli ZSRR/WNP/iluś krajów niepodległych.
 
Back
Top