Konflikt Rosja-Ukraina

Jakim trzeba być podludziem,antypolakiem i zjebem by chcieć federacji europejskiej :korwinwhat:



Wystarczy być realista by wiedzieć, że idea niezależnych państw narodowych już się skończyła. Sami tu pieprzycie, że Polska i tak w praktyce nie jest niepodległa.
Patrz przyszłościowo: Europa, mimo, że razem jest jednym z najsilniejszych regionów świata, z największym PKB i jako jeden byt byłaby równym graczem na świecie, obok USA i Chin/Azji, to teraz takim nie może być. Federalizacja i tak to się skończy, nie za 20 to za 100 lat.
 



Pozdrawiam serdecznie. :mamed:



O proszę, rzeczywiście uważałem, że będziemy priorytetem. Masz mnie, przyznaje się, że dałem się ponieść propagandzie i się myliłem
 
Z tym, że wybierasz strefę wpływu współczesnych komunistów.
Dlatego trzeba zmienić podejście i rozpychać się w UE żeby ją zmieniać od środka. Rządy liberalnej lewicy w Unii się skończą, w trudnych czasach ludzie się radykalizują. Myślisz, że tylko my widzimy co się dzieje w Niemczech czy Beneluksie z uchodźcami, że wszyscy chcą zlikwidować spalinowe samochody? Układ sił się zmieni, tak jest zawsze.

Co Ty proponujesz? Bo na razie skupiasz się na recenzowaniu innych.
 
Dlatego trzeba zmienić podejście i rozpychać się w UE żeby ją zmieniać od środka. Rządy liberalnej lewicy w Unii się skończą, w trudnych czasach ludzie się radykalizują. Myślisz, że tylko my widzimy co się dzieje w Niemczech czy Beneluksie z uchodźcami, że wszyscy chcą zlikwidować spalinowe samochody? Układ sił się zmieni, tak jest zawsze.

Co Ty proponujesz? Bo na razie skupiasz się na recenzowaniu innych.


On proponuje czystki etniczne by państwa były czyste narodowo.
 
Dlatego trzeba zmienić podejście i rozpychać się w UE żeby ją zmieniać od środka. Rządy liberalnej lewicy w Unii się skończą, w trudnych czasach ludzie się radykalizują. Myślisz, że tylko my widzimy co się dzieje w Niemczech czy Beneluksie z uchodźcami, że wszyscy chcą zlikwidować spalinowe samochody? Układ sił się zmieni, tak jest zawsze.

Co Ty proponujesz? Bo na razie skupiasz się na recenzowaniu innych.
Wyjście z UE i stworzenie czegoś nowego opartego wyłącznie na swobodzie przepływu kapitału, towarów, ludzi i pracy.
 
Pedziów można przeżyć, nie musisz nim zostawać. I Francja ekologicznie jest o tyle lepsza, że promuje atom.
No i lepiej by Francja rosła w siłę a nie Niemcy. Dla nas to zawsze proszę. Z dwojga złego wolę Francje.
Francja ekologiczna? Jedz na miejsce zobacz jak wyglada Paryż co zrobili z niego ciapate , co sie wyprawia na parkingach , w portach we Francji a potem pojedz do Niemiec
Oba kraje zjebane ale z czym do ludzi
 
Francja ekologiczna? Jedz na miejsce zobacz jak wyglada Paryż co zrobili z niego ciapate , co sie wyprawia na parkingach , w portach we Francji a potem pojedz do Niemiec
Oba kraje zjebane ale z czym do ludzi


I jakby Francja miała większe wpływy od Niemiec to by w Polsce nagle było pełno ciapatych?

Wyjście z UE i stworzenie czegoś nowego opartego wyłącznie na swobodzie przepływu kapitału, towarów, ludzi i pracy.


I na wspólnej polityce Europy jako jednego bytu geopolitycznego.
 
Francja ekologiczna? Jedz na miejsce zobacz jak wyglada Paryż co zrobili z niego ciapate , co sie wyprawia na parkingach , w portach we Francji a potem pojedz do Niemiec
Oba kraje zjebane ale z czym do ludzi
Potwierdzam. Nie wiem jak jest w innych miastach itp ale Paryż to drugie najbardziej syfiaste miasto jakie miałem okazję zobaczyć. I nie piszę tutaj o jakiś przedmieściach Paryża tylko centrum. Większy syf widziałem tylkow Atenach. Tam kurwa są górki z kiepów na ulicy a meneli jest tyle, że jakby się zgadali to by armie stworzyli i przejeli władzę w Grecji. Jak ktoś by mnie zapytał w jakim kierunku nie chciałbym żeby poszedl.Gdańsk to zdecydowanie nie w kierunku Paryża.
 
Potwierdzam. Nie wiem jak jest w innych miastach itp ale Paryż to drugie najbardziej syfiaste miasto jakie miałem okazję zobaczyć. I nie piszę tutaj o jakiś przedmieściach Paryża tylko centrum. Większy syf widziałem tylkow Atenach. Tam kurwa są górki z kiepów na ulicy a meneli jest tyle, że jakby się zgadali to by armie stworzyli i przejeli władzę w Grecji. Jak ktoś by mnie zapytał w jakim kierunku nie chciałbym żeby poszedl.Gdańsk to zdecydowanie nie w kierunku Paryża.



Ty w Rzymie nie byłeś. Na obrzeżach lokalne parki robią za wysypiska. I tego nie robią tylko ciapaci ale i Włosi, bo śmieci nie są często wywożone przez kilka miesięcy(zależy jaki układ ma dzielnica aktualny z mafia).
Zresztą u nas też to idzie w te strone- miasta dają monopol jednej firmie, ci coraz rzadziej wywożą śmieci a biorą większy hajs, jak we Wrocławiu. No ale chyba tak tragicznie jak z mafia włoska nie będzie.
 
Ty w Rzymie nie byłeś. Na obrzeżach lokalne parki robią za wysypiska. I tego nie robią tylko ciapaci ale i Włosi, bo śmieci nie są często wywożone przez kilka miesięcy(zależy jaki układ ma dzielnica aktualny z mafia).
Zresztą u nas też to idzie w te strone- miasta dają monopol jednej firmie, ci coraz rzadziej wywożą śmieci a biorą większy hajs, jak we Wrocławiu. No ale chyba tak tragicznie jak z mafia włoska nie będzie.
No z wlasnej obserwacji w Gdańsku się z tobą zgodzę, że idzie tą w złą stronę i może być to prawda, ze przyczyną jest monopol. Generalnie mam taką swoją prywatną opinie, ze ludzie się nasluchali i oglądali w folmach te sławne wielkie miasta i na tej podstawie wyrobili soboe opinie o Nich, a prawda jest taka, że Polskie duże miasta są bardzo piękne i bardzo dobrze wypadają na tle miast z innych państw.
 
Zdarza się, że pod jednym adresem zarejestrowanych jest kilkanaście lub kilkadziesiąt firm. Na przykład w Warszawie w jednej lokalizacji zarejestrowanych jest aż 90 firm transportowych. Chcemy dokładnie zweryfikować, czy te firmy działają legalnie, czy nie dochodzi do nadużyć – powiedział Alvin Gajadhur, szef ITD.
Przeczytaj całość na: https://trans.info/pl/naruszenia-w-..._content=carrier&utm_term=pl&trans_id=12021-3

szkoda ze nie kontroluja tez firm z upadliny
 
Niby kiedy?

Całą twoją narracje można o kant dupy rozbić szpagacie.


Np wtedy gdy jakaś typa na TT wrzuciła film sprzed pół roku kłamiąc że to z dnia dzisiejszego. Nawet gdy ci pokazałem film sprzed pół roku z datą, tym ty i tak w zaparte, że to nie fejk. Albo gdy z Siwym 0isaliscie bzdury typu, że uważam iż Ukraińcy nie dokonują przestępstw itd. klamales w żywe oczy z narracja jakoby Polska była wyjątkiem który nie zarabia finansując wojnę na Ukrainie.

I jaki szpagat robię?
Ze przyznałem się do błędu, i że się myliłem wtedy? No tak. I przyznaje się. Gdzie tu więc szpagat? Chyba szpagat by był gdybym szedł w zaparte. Zwyczajnie zapomniałem, że była taka narracja iż Polacy będą głównym państwem 9dbudowujacym. Gdybym nie zapomniał tylko kłamał, to jaki miałoby to sens, wiedząc że są tutaj cytaty które przeczą temu co mówię?

Zresztą, to nie istotne co wtedy uważałem. Istotne są realia tu i teraz a których nie brałem wtedy pod uwagę. A realia są takie, że chodzby Ukraina powiedziała "Polsko, sami odbudujcie całą Ukrainę" to i tak nie mamy na to pieniędzy.

Zresztą wtedy ukrofoby by krzyczały że Polacy są ruchNIi i finansują odbudowę Ukrainy. A I tak siłą rzeczy będziemy w tym uczestniczyć. Jakaś prywatną ukraińska firma nie powie "heh, sorry polana firmo, wezmę droższa niemiecka, bo Żeleński powiedział żeby brać niemieckie". No nie, i tak weźmie te polska z którą współpracował.
 
Last edited:
Z cyklu nie do wiary

 
Z cyklu nie do wiary



Chyba akurat tutaj nawet z pisiorow nikt się nie dziwi.
 
Na początku to trzeba było ustalić warunki jak choćby takie Węgry, które przy okazji kolejnych transz pomocowych chcą załatwić swoje interesy. To samo robi Turcja z członkostwem Finlandii i Szwecji w NATO i każde poważne państwo. My z kolei po koleżeńsku wyjebaliśmy się ze wszystkiego, dodatkowo dajemy ponad to co trzeba (socjal dla tych ludzi), a później stękamy z prośbą o używany sprzęt z zachodu i dodatkowe pieniądze za goszczenie tych ludzi. To jest polityka, tu nie ma miejsca na sentymenty. My przez ten ponad rok nie potrafiliśmy załatwić nawet tak oczywistej sprawy jak rozliczenie zbrodni wołyńskiej w sytuacji, kiedy Ukraińcy mieli odbezpieczony granat przy jajach. I nie załatwimy ani tego, ani odbudowy tego kraju, ponieważ na tamtą pomoc, którą dostali my nie załatwiliśmy nic. Przepraszam, pozyskaliśmy szoszonów dając im pesele i licząc, że dzięki nim ZUS nam się nie wykrzaczy. XD

Droga Węgierska, droga Turecka. Droga do biedy i zamordyzmu. Polityka tych krajów splajtowała.
 
@Halibut 2.0 jak sie do tego odniesiesz? Dokladne cytaty podane. Idealnie potwierdzajace cos co wszyscy Ci od dawna tu pisalismy, naciagasz fakty i retoryke pod dana teorie ktorej akurat bronisz/przedstawiasz, czy moze cytaty to mistyfikacja?


Przecież odniosłem się do tego. Napisałem, że się myliłem i rzeczywiście była narracja taka, że mieliśmy być głównym odbudowicielem Ukrainy. To było tak dawno, że nie pamiętałem iż sam w te bzdury uwierzyłem. Bo już dawno to zweryfikowałem, wystarczyło pomyśleć o wysokości naszego pkb, że to by było realne. Nie widzę w tym nic dziwnego. Pojebane by było gdybym trwał przy swoim wiedząc że się mylę. Gdy nie mam racji po prostu przyznaje się do błędu. Od początku tej wojny na wiele rzeczy zmieniłem zdanie pod wpływem przemyśleń, nowych danych itd.
 
Przecież odniosłem się do tego. Napisałem, że się myliłem i rzeczywiście była narracja taka, że mieliśmy być głównym odbudowicielem Ukrainy. To było tak dawno, że nie pamiętałem iż sam w te bzdury uwierzyłem. Bo już dawno to zweryfikowałem, wystarczyło pomyśleć o wysokości naszego pkb, że to by było realne. Nie widzę w tym nic dziwnego. Pojebane by było gdybym trwał przy swoim wiedząc że się mylę. Gdy nie mam racji po prostu przyznaje się do błędu. Od początku tej wojny na wiele rzeczy zmieniłem zdanie pod wpływem przemyśleń, nowych danych itd.
No zmieniłeś, ale wcześniej napierdoliłeś postów hurtowo w tym swoim protekcjonalnym tonie nierzadko robiąc z kurwy logikę tylko po to, żeby być w awangardzie do zdania innych.
 
No zmieniłeś, ale wcześniej napierdoliłeś postów hurtowo w tym swoim protekcjonalnym tonie nierzadko robiąc z kurwy logikę tylko po to, żeby być w awangardzie do zdania innych.

No nie. Dalej podtrzymuje, że korzyścią dla nas będzie, może być uczestnictwo odbudowy Ukrainy. Nie wiedziałem że byłem taki głupi iż uwierzyłem, że możemy być głównym "odbudowicielem".
 
Na dzień dobry mamy GB. W innych państwach też trochę ludzi wkurzonych na eurokołchoz się znajdzie
Konkrety poproszę, bo to nic nie znaczy.

Ludzie wkurzeni na eurokołchoz niech zagłosują w wyborach na tych, którzy przywrócą UE na właściwe tory. Ja też wolałbym dawną, konserwatywną organizację, która zajęłaby się tylko gospadarką i handlem, a sprawy światopoglądowe kraje załatwiałby sobie same.
 
Np wtedy gdy jakaś typa na TT wrzuciła film sprzed pół roku kłamiąc że to z dnia dzisiejszego. Nawet gdy ci pokazałem film sprzed pół roku z datą, tym ty i tak w zaparte, że to nie fejk.
Sednem tej dyskusji nie był termin tylko,że sobie przechodzą przez granicę bez żadnej kontroli wnosząc sobie co chcą.
I pozniej są takie kwiatki jak swego czasu ktoś tu wrzucał jak we Wrocku znalezli u ukra duże ilości narkotyków.
Więc skoro się wydarzyło to jak może być fejkiem?
I jaki szpagat robię?
Z ciekawszych to:
-Jak były filmiki z węglem jak jechał od nas do ua krzyczałeś,że fejki
-broniłeś ukrów w kwestii nazizmu,że to tylko mały odsetek,a wiemy jak jest
-że ukry nie robią w Polsce rozpierdoli i to tylko narracja Kremla
- że przestępczość ze strony ukrów nie jest duża.

To tak na szybko.
 
Sednem tej dyskusji nie był termin tylko,że sobie przechodzą przez granicę bez żadnej kontroli wnosząc sobie co chcą.
I pozniej są takie kwiatki jak swego czasu ktoś tu wrzucał jak we Wrocku znalezli u ukra duże ilości narkotyków.
Więc skoro się wydarzyło to jak może być fejkiem?

Z ciekawszych to:
-Jak były filmiki z węglem jak jechał od nas do ua krzyczałeś,że fejki
-broniłeś ukrów w kwestii nazizmu,że to tylko mały odsetek,a wiemy jak jest
-że ukry nie robią w Polsce rozpierdoli i to tylko narracja Kremla
- że przestępczość ze strony ukrów nie jest duża.

To tak na szybko.

No nie. Sednem tweeta było to, że na podstawie filmu babka ocenia, że Ukry przechodzą bez żadnej podstawowej kontroli, w ogóle nie są sprawdzani. Okazało się to kłamstwem. I tyle.



- a nie pisałem, że pewnie to fejki? Bo później, gdy się okazało to prawda, przyznałem się że to prawda. Zawsze tam robię gdy dowody, argumenty przeczą temu co mówię.
- dalej nie wiem jaki jest tam odsetek ludzi wyznających ideologię nazistowska. Czy to 3 czy 10 procent.
-ani razu nie twierdziłem że Ukry nie robią rozpierdoli, sam wrzucałem kilka razy statystyki policyjne. Krytykowałem zawsze narrację jakoby robili wszędzie, masowo rozpierdoli.
- tak nigdy nie twierdziłem. Zawsze mówiłem, ,e Ukraina pod względem przestępczości to taka Polska lat 90, no i jak mówiłem, po co miałbym wrzucać strony z listami gończymi gdzie są w większości Ukraińcy?
 
Back
Top